Yves Rocher, Sensitive Homme [Man Sensitive], Mousse à Raser [Shaving Foam] (Pianka do golenia do skóry wrażliwej)

Gęsta pianka o delikatnej konsystencji zapewnia intensywne uczucie komfortu i zmiękcza zarost, umożliwiając precyzyjne golenie. Woda z kwiatów rumianku BIO zapobiega uczuciu pieczenia, a wyciąg z Ziaren Anta posiada właściwości łagodzące. Oba te składniki idealnie się uzupełniają, dzięki czemu skóra po goleniu jest delikatna, gładka i elastyczna. Zalety produktu
- Formuła idealna dla skóry wrażliwej.
- Delikatna konsystencja zmiękczająca zarost.
- Intensywne uczucie komfortu.
- Ultra łagodne golenie.
- Gładka, elastyczna i delikatna skóra po goleniu.
Odpowiednia do skóry wrażliwej.

Odnajdź uczucie prawdziwego ukojenia, dzięki formułom kosmetyków pielęgnacyjnych dla mężczyzn Sensitive Homme wzbogaconych w wyciąg z Ziaren Anta (Dimorphandra Mollis) z Brazylii. Ziarna Anta wspomagają system ochronny rośliny przeciw czynnikom zewnętrznym. Składnik ten, obecny we wszystkich produktach z gamy, posiada właściwości łagodzące i kojące, a także potrafi regulować nadmierne reakcje skóry, co zostało potwierdzone* przez nasze Laboratoria.
*testy in vitro

Skóra
wrażliwa
100 – 250ml

Niedostateczny poślizg i męczy mnie zapach

Chciałabym, żeby pianka miała gęstsza konsystencję i lepszy poślizg. Dodatkowo męczy mnie zapach, jest bardzo mdły. Przy takiej cenie nie wrócę i nie polecam.

Dobry z dwoma wadami

Pianki używam od momentu pojawienia się serii w sklepach czyli chyba już dobre dwa jak nie trzy lata. Z jednej strony
- moja wrażliwa skóra po jej użyciu jest miękka, ukojona i nie ma uczucia ściągniecia po skończonym goleniu. A świeży męski zapach jest przyjemny, choć szybko sie ulatnia przez co nie koliduje z zapachem balsamu/wody po goleniu.

Natomiast zaskoczyło mnie to: jak rewelacyjnie sprawdza sie przy zaroscie 1-2 dniowym to przy 3 dniowym i dłuższym, odczuwam jakby pianka nie dawała rady i pomimo użcyia żelu zmiękczającego zarost tak jakby jej na twarzy kompletnie nie było. Niestety posiadam bardzo twardy zarost i widocznie z moim dłuższym zarostem nie daje rady. Od tego znalazłem innego faworyta.

Druga rzecz, czasami cięzko nakłada się na twarz, możliwe że jets to spowodowane nie dość mocnym wstrząśnięciem opakowania przed użyciem. Ale na to też trzeba zwrócic uwage.

Cena troche za wysoka, ale jak zawsze z ulotkami i promocjami staje się znośna.

Jak dla mnie produkt baardzo wydajny gole sie zazwyczaj co drugi dzień starczy na 2,5 miesiąca użytkowania

Produkt ogólnie godny polecenia ale trzeba się z nim zapoznać by wyrobić własną opinie.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5