Makeup Revolution, Vivid Blush Lacquer (Róż do policzków w płynie)

Makeup Revolution, Vivid Blush Lacquer (Róż do policzków w płynie)

Makeup Revolution Vivid Blush Lacquer to płynny róż do policzków. Dzięki swojej konsystencji łatwo rozprowadza i rozciera się na skórze, ładnie współgrając z jej naturalnym odcieniem. Wysoko napigmentowany, pięknie podkreśla kości policzkowe, dając efekt zdrowego rumieńca.

Nie najgorszy

Róż ładnie utrzymuje się na policzkach, jednak gama kolorystyczna nie zachwyca. Sama aplikacja też jest utrudniona, bo zwykle nabiera się zbyt dużo produktu, bo pigmentacja jest całkiem niezła, więc można z nim przesadzić. W porządku produkt, ale są lepsze.

Fajny produkt.

Kolejny przyjemniaczek MuR :) Produkt jest zaskakująco fajny, używam z przyjemnością!

Szukałam klasycznego, chłodnego odcienia różu i tutaj trafiłam idealnie - mam odcień RUSH. Jest to właśnie taki zimny, delikatny, różowy kolor. Nie zawiera żadnych drobinek, jest zupełnie matowy. Pigmentacja mocna.
I za ten kolor duży plus.

Konsystencja jest kremowa, nie za rzadka, nie spływa ze skóry. Ale za to bardzo szybko wysycha, dlatego trzeba się spieszyć z rozcieraniem, żeby na skórze nie zostały plamy. Jest to może trochę niewygodne, ale można dojść do wprawy :)
Rozciera się dość łatwo, ja używam do tego mocno zbitego pędzla (jak do podkładu). Krycie można stopniować w zależności od tego na jak intensywnym kolorze nam zależy.
Efekt może być bardzo naturalny, delikatny i ledwo widoczny, ale również można nałożyć go więcej i mieć poliki niczym ruska lala :) Ja zazwyczaj korzystam z tej pierwszej opcji - niewielka ilość produktu, dobrze roztarta wygląda świeżo i pasuje praktycznie do każdego makijażu.

Z trwałością jest raczej średnio - całego dnia nie przetrwa, ale parę ładnych godzin już tak.

Róż jest bardzo wydajny.

Co do opakowania - ma ono wady i zalety,
Świetnie, że jest próżniowe - dokładnie widać ile produktu zużywamy i na końcu nic się nie zmarnuje, nie będzie problemu z wydobyciem resztek.
Ale mam zastrzeżenia co do pompki - ciężko jest ją \'wyczuć\' i wycisnąć tyle produktu ile akurat potrzebujemy.

Kolor i efekt super - jedyne większe zastrzeżenie mam do szybkiego zasychania co może być troszkę problematyczne przy nakładaniu.

Jak najbardziej polecam ten produkt - miła odmiana od tradycyjnych róży w kamieniu. Ja z pewnością skuszę się jeszcze na jakiś inny odcień.
Warto spróbować, zwłaszcza za tak niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Rewelacja

Mam 2 odcienie, oba genialne, trwałość nie do zdarcia, świetne wypychane opakowanie, dzięki któremu nie tracimy kosmetyku - tak jak pierwowzór z MUFE. Niezwykle wydajny i przyjemny w aplikacji. Ale chyba nawet lepszy od oryginału, bo bardziej napigmentowany i ta cena... no, miodzio.

Używam tego produktu od: 1 roku

polubiliśmy się.

+ ładne kolory
+ trwałość (nie mam niestety porównania z innymi z płynie, ale jest zdecydowanie bardziej trwały i intensywny niż jakikolwiek w kamieniu)
+ efekt zdrowego rumieńca, który utrzymuje się cały dzień
+ matowy, bez drobinek

- pompka słabo chodzi i zawsze wyciska więcej produktu, niż potrzeba