Bioelixire, Argan Oil, Volumizing Shampoo (Szampon do włosów zwiększający objętość z olejkiem arganowym)

Argan Oil Volumizing Shampoo - szampon zwiększający objętość z olejkiem arganowym z dodatkiem oleju lnianego, protein jedwabiu i filtrów UV. Delikatnie myje włosy, pozostawiając je błyszczące i jedwabne. Wspaniale zwiększa objętość włosów, działa antyutleniająco i ochronnie. Idealny dla zniszczonych, delikatnych i matowych włosów.

Super!

Uwielbiam zarówno ten szampon, jak i odżywkę z tej serii.
Dobrze myje, zamiast sls czy sels, zawiera als oraz sms, czyli o drobinę łagodniejsze substancje myjące i PRZEPIĘKNIE pachnie.

Obecnie zmieniłam o 180 stopni moje podejście do pielęgnacji włosów - odstawiłam kompletnie szampony i myję jedynie odżywką, ale jeżeli kiedyś będę musiała wrócić do szamponu, to na pewno do tego..... ;)

Nigdy więcej!

Nigdy nie miałam problemów z łupieżem, a ten szampon wywołał u mnie istną katastrofę. Na początku byłam nim zachwycona, włosy były mięciutkie i puszyste. Dopiero później zauważyłam coraz większe sianie spustoszenia na mojej głowie. Po tygodniu używania stwierdziłam, że szampon strasznie obciąża jednak te włosy zamiast zwiększać objętość, a pomyślałam głupia i naiwna ja, że buteleczka jest mała więc jakoś przemęczę się do jej końca. I to był błąd! Należało słuchać oragnizmu od początku. Po kolejnym tygodniu dostałam tak strasznego łupieżu jakiego w życiu nie spodziewałam się mieć na swojej głowie, która z resztą z tego wszystkiego tak swędziała, że sprawdziłam ją pod kątem wszy, a rozdrapane rany leczę teraz rumiankiem. I tak oto po dwóch tygodniach użytkowania mamy gotową katastrofę oraz szampon w śmietniku. Szamponu nie polecam nikomu.

Jestem bardzo zadowolona

Kupiłam na przecenie ze około 10 zł. Szampon ma piękny zapach, bardzo dobrze sie pieni i nie obciąża włosów. Włosy po myciu łatwo się rozczesują i są odżywione. Zazwyczaj używając innych szamponów potrzebowałam odżywki żeby rozczesać włosy, a w tym przypadku sam szampon wystarcza. Długo szukałam takiego, który nie będzie splątywał mi włosów :). Odejmuje pół gwiazdki za cenę, bo normalnie kosztuje 20 zł, a buteleczka jest dość mała.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze opakowanie

bez zachwytu

Szampon mnie nieco rozczarował. Lubię olejek do włosów z tej firmy jednak tylko przy nim pozostanę. Ten szampon jest przeciętny. Ma bardzo wodnistą konsystencję przez co jest niewydajny. Do tego dochodzi nieporęczna butelka. Zapach taki sobie. Co do działania to nie powoduje zupełnie wzrostu objętości. Ot, zwykły szampon...

Polecam!

Szczerze polecam ten szampon jak i odżywkę z tej samej serii, niesamowicie odżywiły moje włosy które są teraz jedwabiste i lśniące.Używam tego zestawu od pół roku i nie zamierzam zmieniać :)

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

nie kupię

Zakupiłam szampon w rossmannie za 9,99zł byłam pewna że będzie super .... no ale niestety.
Szampon słabo sie pieni , nie dodaje włosom objętości, nie odżywia za specjalnie , wyciskałam go na reke meega dużo by tylko jak najdzybciej się skończył :p
nie polecam
ale biała maska jest super:)

Używam tego produktu od: 1szy i ostatni raz
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Beznadzieja

Co za ściema. Dobrze, że był za 9,99, ale nawet tych pieniędzy nie jest wart. Jest to szampon, który nie myje włosów!

Plusy:

Dostaje pół gwiazdki za zapach, drugie pół za łatwe rozczesywanie.

Minusy:

- włosy trzeba myć codziennie i najlepiej 3 razy,
- wg producenta starczy duża kropla do uzyskania piany, mi się pieni przy użyciu ilości odpowiadającej połowie dłoni,
- zamiast zwiększać objętość, obciąża włosy.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Nigdy więcej!!!

Szampon do objętości z olejkami- kiedy go zobaczyłam pomyślałam sobie "wow będzie idealny dla moich cienkich i zniszczonych włosów".
Mój zachwyt trwał niestety do pierwszego mycia. :/

Zacznę od tego, że szampon w ogóle nie dodaje włosom objętości; włosy po jego użyciu nie są oczyszczone - są za to ekstra ciężkie i wyglądają jak jedna wielka "klucha" :( i nadają się do ponownego mycia.

Szampon ma dość rzadką konsystencję, jest mało wydajny, słabo się pieni.
Cena jak na tak kiepski produkt również powinna być niższa, na rynku jest dostępnych wiele tańszych i o niebo lepszych szamponów do włosów typu volume, które naprawdę działają.

Na pół gwiazdki zasłużył tylko za przyjemny zapach.

Użyłam go dwa razy a resztę wykorzystam jako płyn do kąpieli:/

Nie polecam:(

Używam tego produktu od: kilku dni

Tylko do codziennego mycia

Szampon kupiony na przecenie w Rossmanie.
Okazał się dobrze myć i nawet trochę unosić włosy wedle obietnicy. Niestety utrzymywanie dłuższej świeżości włosów to nie jest cecha tego kosmetyku.

Plusy:
- dobrze myje,
- dobrze się pieni,
- włosy są puszyste,
- przyjemnie pachnie,
- nie plącze włosów.

Minusy:
- mimo metody "umyj, spłucz, umyj, spłucz" włosy wyglądają w porządku maksymalnie 1 dzień,
- wydajność (używany niecałe 2 miesiące).

Kosmetyk nadaje się jak najbardziej do mycia włosów, zwiększa objętość (u mnie na delikatnych włosach było to widoczne), ale jedynie wtedy, gdy ktoś lubi to robić codziennie. Jest mało wydajny, butelka skończyła się dość szybko, bo po niecałych 2 miesiącach. Nie zamierzam wracać do niego ponownie.

Używam tego produktu od: 7 tygodni (niecałe 2 miesiące)
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 200 ml