Avon, Carribean Paradise, Body Mist (Mgiełka zapachowa do ciała)

Avon, Carribean Paradise, Body Mist (Mgiełka zapachowa do ciała)

Inspirowany Karaibami egzotyczny koktajl ze słodkiego mango, rozgrzewającego bursztynu i orzeźwiającej morskiej bryzy to doskonały miks, wywołujący moc wakacyjnych wspomnień. Rozpyl mgiełkę po całym ciele i poczuj prawdziwie letni klimat.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Benzophenone-3, Glycerin, CI 17200, CI 14700, CI 19140, CI60730, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene.

Spełnia oczekiwania

Dostałam mgiełkę w prezencie. Nie lubię dostawać takich rzeczy, ponieważ tutaj zawsze pojawia się problem gustu. Co komuś się podoba, niekoniecznie musi podobać się mi.

Tutaj jednak było inaczej. Zapach idelany, trafiony w moje upodobania! Słodki, idealny na wakacje!

Trzyma dosyć długo jak na mgiełkę.

Ma bardzo ładną buteleczkę.

Z tego co się dowiedziałam, cena niska. Do kilkunastu złotych.

Jest też bardzo wydajna. 100 ml, na moje bardzo częste użytkowanie (wprawdzie, to nawet nie tylko przeze mnie) starczyło na dlugo. Niedawno wyrzuciłam opakowanie.

Bardzo polecam ten produkt!

mgiełka jak mgiełka,są lepsze :)

Zakupiłam latem skuszoną obietnicą zapachu słonecznego mango, w stylu popularnych limitek Escady.

Zapach jest nawet nawet, choć myślałam, że będzie ładniejszy, bardziej wyrazisty. Escady na pewno nie przypomina :)

Buteleczka kolorowa, ładna.
Atomizer działa bez zarzutu.

Trwałość nawet nawet, nie oczekuję od mgiełki niewiadomo jakich cudów w tej kwestii, ponieważ noszę ją w torebce i ponawiam aplikację celem odświeżenia.