Pędzel do cieni

Pędzel do cieni

Pojemność 1 szt

Pędzelek do nakładania cieni firmy H&M. Osadzony jest na długiej rączce w kolorze czerwonego wina. Włosie jest płaskie, profilowane na półokrągło.

pędzle
do cieni
Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Za tą cenę warto.

Tani, a dobry. Jeden z tańszych pędzli jaki mam w swojej \'\'kolekcji\'\', mięciutki i bardzo dobrze nakłada się nim cienie oraz włoski nie wypadają. Polecam dla osób które chcą kupić coś dobrego, a taniego.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

przyzwoity

Jak na pędzel, za który dałam dyszkę bez grosza, nie powinnam się skarżyć. Aaaale...

Po pierwsze, kiedy kupujemy pędzelek, jest mięciutki. Ale po pierwszym umyciu już nie jest.

Po drugie, zaraz po zakupie pędzel pięknie trzyma kształt. Po umyciu go traci, włoski rozczapierzają się.

Po trzecie, ładnie wygląda ;> Prosty, nieprzesadzony design, co nie zmienia się nawet po umyciu pędzla ;P

Generalnie niezły pędzel, jeśli nie mamy zamiaru go myć.

Używam tego produktu od: miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: jeden

b.dobry

mam ten ala lopatka i swietnie rozciera i naklada cienie, oraz drugi dwustronny kulka i do eyelinera(identyczny ma sephora smudge/eyeliner i niczym sie nie roznia oprocz ceny), bardzo je wszystkim polecam chyba najtansze na rynku a bardzo dobrej jakosci

Ilość zużytych opakowań: dwa

Czym nakładać podkład?

tak: )

Mam dwa pędzle z H&M, a w sumie to 3, bo jeden dwustronny.

Posiadam plaski, lekko zaokrąglony i miękki pędzle,idealny do kladania cieni na cała powiekę, i podwójny - z jednej strony skośny do eyelinera (<3) a z drugiej &quot;ołówkowy&quot;, czyli krótki, okrągły.

Dobrze wytrzymują mycie, nie odkształcają się i nie gubią włosia. Metalowe końcówki nie spadają z &quot;trzpieni&quot; co przydarzyło mi się kiedyś z innymi pędzlami... Dobrze się z nimi pracuję : )

Za taką cenę, jakość i dostępność jestem na tak!

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: dwa pędzle

calkiem calkiem:)

myslalam ze ten pedzel to jakas tania sciema poprostu ale bardzo sie zdziwilam . kupiony przez przypadek okazal sie calkiem pozytecznym akcesoriem przy malowaniu ;)dobrze sie trzyma , nie puszy sie , calkiem fajny . polecam :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: uzywam jednego

Bardzo dobre, bajecznie tanie.

Używam czterech pędzelków do cieni z H&M tzn. języczkowego (2szt.), skośnego do linera i kulki a\'la pencil brush do nakładania cienia w załamaniu. Wszystkie sprawują się dobrze, dobrze też znoszą mycie. Włosie nie wypada oraz nie traci miękkości i kształtu.
Pędzelka &quot;klasycznego&quot; do cieni używam do korektora pod oczy - świetnie się do tego nadaje bo jest miękki i pod wpływem wilgoci korektora nie zbija się w kępki włosów, do czego mają tendencję syntetyczne, płaskie pędzelki do korektorów.
Polecam je do wypróbowania, zwłaszcza, że ich cena nie przekracza 10zł - 4.90, 6.90.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 4 pędzelki do cieni

Nieźle się trzyma ;)

Ładnie się nim maluje i nie wypada włosie. Ja mam dość gruby pędzelek na perłowej rączce; nadaje się idealnie do rozcierania cienia czy nakładania cienkiej warstwy sypkich cieni. Do tego są taniutkie :)

Używam tego produktu od: dwa lata

dlaczego nie?

Używam tych pedzelków od jakiegoś czasu i cały czas dzielnie mi służą!

Bardzo wygodnie nakłada sie nimi cienie. Pędzeli sa trwałe, włosie (choc sztuczne) nie odlatuje.
I ta cena....

Polecam!

Używam tego produktu od:ponad 1,5 roku

sprawdza się

Mój pędzelek jest dosyć duży i gęsty - nadaje się do rozprowadzania cienia na całej powiece. Idealny do błyskawicznego dziennego makijażu przy użyciu jasnych cieni. Nie jest to takie cudo jak pędzelki Sephory, ale też kosztuje o połowę mniej. Włosie jest gorszej jakości, przez co aplikacja nie jest tak bezbłędna jak w przypadku Sephory. Moim zdaniem włoski są zbyt sprężyste, przez co trochę rozsypują cień. Ale do zadań niespecjalnych nadaje się w 100%.
Na razie nie wykazuje oznak zużycia, ale jak dokona żywota, to pewnie kupię następny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: zero

super!

Kupiłam swój za ok 8 zł, czyli bardzo tanio jak na pędzel z którego jestem zadowolona:D Mam czarny, z trójkątnie przyciętym włosiem.
Dobrze znosi mycie, szybko schnie. Włosie jest elastyczne, gęste, nie rozcapierza się. Rączka pędzla jest krótka, ale wygodna, dobrze się nim rozprowadza cienie. Polecam, za tą cenę rewelacja:) Jeśli zajdzie taka potrzeba, kupię nowy, ale nic na to na razie nie wskazuje.

Używam tego produktu od: od trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

dobry i tani

Mam trzy &quot;rozmiary&quot; z serii h&amp;m. Jestem bardzo zadowolona. Idealna pomoc w makijażu, bardzo dobrze nakłada się nim cienie. Mięciutki w dotyku. I co najważniejsze &quot;włoski&quot; nie wyłażą w trakcie użytkowania jak to często bywa w tanich pędzelkach.
Krótko mówiąc naprawdę świetna jakość za niską cenę (kupiłąm po 4,90 za sztukę). Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: na szczęście pędzelki się nie zużywają ;)

dobre i tanie

Wypatrzyłam go na wyprzedaży za jakieś 5zł czy nawet mniej, a że mniej więcej takiego kształtu pędzelka szukałam, to postanowiłam zaryzykować. I nie mam czego żałować, bo za tą cenę jest świetny. Mam taki malutki, wąziutki i króciutki pędzelek, który świetnie się sprawdza do podkreślania konturu oka na przykład. Jest mały i wszędzie dotrze. Włosie mimo że sztuczne jest miłe i miękkie, cienie się z niego nie osypują, a sam pędzelek nie linieje. Myje się go bez żadnego problemu. Poza tym podbają mi się krótkie rączki tychże pędzelków - są idealne na podróż, bo mieszczą się w mojej małej kosmetyczce. Także polecam jak najbardziej. Sama mam jeszcze gąbkowy aplikator do cieni i też jestem z niego równie zadowolona.

Używam tego produktu od: paru miesięcy