Chanel, Allure Homme Sport Eau Extreme EDT

Chanel, Allure Homme Sport Eau Extreme EDT

`Allure Homme Sport Eau Extrem`e marki Chanel to drzewno-aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są szałwia, mandarynka, mięta i cyprys; nutą serca jest pieprz; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr i fasolka tonka.

Kategoria: drzewno - aromatyczna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: szałwia, mandarynka, mięta, cyprys
nuta serca: pieprz
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, cedr, fasola tonka

kiepska wersja kiepskiej edycji

Jak bardzo nie trawie klasycznej wersji SPORT tak z Eau Extreme byłoby kłamstwem napisać, że to zdecydowana odwrotność wersji podstawowej. Nie dodano niczego co mogłoby nadać inny kierunek tej edycji.No moze nieco zakończenie brzmi inaczej-jak gdyby po zmyciu tego ulepka.
To wciąż ten sam smrodek spoconego faceta pracującego w upalne dni w ogrodzie pełnym melonów? ogórków? arbuzów?... wszystko to podszyte chemicznym ulepszaczem, który przez jakis czas powoduje zapach migdałowy. Ta nuta (migdałów) trwa przez pare chwil, ale przy każdym teście udało mi sie ją "odnaleźć". Na szczęście zapach z serii bliskoskórnych i poniżej przeciętnej trwających do 5h (chociaz to i tak migrogenny czas)-na ubraniach za to "siedzi" bardzo długo-i to w postaci podstawowego Sporta.
Na całe szczęscie jest to edycja limitowana wiec nie postraszy zbyt długo.
Znajda się jednak Fani no i Fanki :D

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2ml

Mix Chanel Allure Homme Sport i Jean Paul Gaultier Le Male

Oto i on. Jeden z najgorszych koszmarów zapachowych, jakie wyszły spod ręki nie byle kogo, bo samego Jacques\'a Polge...

Otwarcie to słodkie mandarynki z przebrzmiewającą tu i ówdzie miętą i cyprysem. Powiem szczerze, że podoba mi się ta część i na początku nie spodziewałem się tragedii, która nastąpiła później. Ten zapach nieomal w całości jest monolitycznym klocem zbudowanym z samej fasoli tonka. Nie ratuje go nawet drewno sandałowe, którego odnajduję tu całkiem sporo. Nic z tego. Na mojej skórze on się po prostu nie rozwija.

Trwałość - 8-10 h, projekcja - świetna przez 5 h.

Jak ktoś szuka zapachu o konstrukcji cepa na zimę, może Allure Homme Eau Extreme próbować.

Wstyd, panie Polge!

Używam tego produktu od: Nigdy w życiu, testowałem przez zbyt długi czas
Ilość zużytych opakowań: Testy globalne