The Balm, Brow Pow (Cień do brwi)

The Balm, Brow Pow (Cień do brwi)

Pojemność 0,85 g

Brow Pow to cień do wypełniania brwi o bardzo mocnej pigmentacji, przy pomocy którego nadasz swoim brwiom idealnego kształtu i koloru. Występuje w trzech odcieniach.

Rudawy odcień

Niestety jak w tytule mojej recenzji - te cienie do brwi mają rudawy podton i nieważne, czy to jest kolor, który ja miałam - Blonde, czy pozostałe. Blonde jeszcze wydawał mi się w sklepie dość chłodny, ale jak pierwszy raz nałożyłam w domu na brwi to było widać ten rudawy podton, co dla mnie jest niedopuszczalne, bo moje brwi rude nie są. Opakowanie osobiście mi się nie podoba, nie jestem fanką ani Benefitu, ani The Balm, wolę klasykę, a nie papierek, chociaż wiem, że to akurat kwestia gustu. Ale chciałam odskoczni po dwóch opakowaniach Anastasii Beverly Hills, to miałam odskocznię... Ostatecznie musiałam ten produkt zużyć do wszystkiego, czyli nakładałam na brwi (z czym nie czułam się dobrze), używałam jako cień do powiek i jako bronzer, chociaż jako cień i bronzer też szału nie robił. Konsystencja jest mocno pudrowa i napigmentowana, także trzeba uważać z nakładaniem, żeby sobie nie zrobić krzywdy. Ale to pestka, bo ten beznadziejny rudawy podton dyskwalifikuje u mnie ten produkt kompletnie.

Bardzo lubię

Kupilam produkt juz jakis czas temu i tak naprawde niedawno zaczelam go uzywac.. sadzilam, ze zabawa z pedzelkiem bedzie trwała zbyt długo a przeciez malo kto ma czas rano ;) i byłam w błędzie;)
+ aplikacja jest szybka i sprawna
+ bardzo dobra pigmentacja (przy nabieraniu lekko sie osypuje, ale wystarczy strzepać nadmiar)
+ odcień (wyglada na cieply, ale po nalozeniu nie jest ani za ciepły, ani chłodny, do mojej urody idealny;))
+ trwałość, wytrzyma cały dzień w stanie nienaruszonym, utrwalony żelem wytrzymuje nawet moje wypociny na siłowni ;)
+ bardzo wydajny
+ opakowanie solidne, z mocnej tektury, zamykane na magnes, z małym lusterkiem, z dodatkową tekturką zabezpieczająca ( przydatna np w podróży), bardzo lekkie

- cena, jak na pojedynczy cień wcale nie jest mała
- wybór kolorystyczny ( o ile ja znalazlam dla siebie kolor idealny to nie każdy może mieć taka możliwość), sa tylko 3 odcienie

Ogolnie bardzo polecam wyprobowac, podkreslanie brwi tym produktem jest naprawde sprawne i efekt wyglada calkiem naturalnie ;) u mnie 5 ;)

Podstawa mojego makijażu

PLUSY:
+pigmentacja
+opakowanie
+trwałość- wytrzymuje cały dzień, także kiedy wycieram makeup w poduszkę
+meeeeeega wydajny-używam od listopada, a zużycia praktycznie nie widac
+cena w stosunku do jakości
+możliwość stopniowania efektu

MINUSY:
- wąska gama kolorystyczna- 3 odcienie. Ja znalazłam idealny, ale nie każdemu może to się udać.