Anastasia Beverly Hills, Contour Kit (Paleta pudrów do konturowania)

Anastasia Beverly Hills, Contour Kit (Paleta pudrów do konturowania)

Paleta pudrów do konturowania Anastasia Beverly Hills daje nieograniczone możliwości konturowania twarzy. Do każdego koloru przypisany jest odcień i ton skóry, na których będzie wyglądać najlepiej. Pozwala to na ułożenie i zamówienie własnej palety spośród 27 wybranych pudrów. Sugerowane, standardowe palety występują w trzech odcieniach.

pudrowe

Ulubiona ❤

Posiadam paletke od 4 lat..wic mogę wyrazić szczera opinie. Moim zdaniem paleta jest cudowna,idealnie łączy się każdym moim podkładem, pięknie konturuje twarz. Jest też bardzo wydajna, po tylu latach jeszcze nie sięgnęłam dna!
Szczerze polecam z całego serca☺

Lubię ją, ale można kupić coś o porównywalnej jakości, a znaczniej niższej cenie.

Nie ukrywam, że bardzo lubię tę paletkę. Używam jej nie tylko na sobie, ale także na innych osobach. Pudry bardzo dobrej jakości, nie pylą, nie robią plam. Jedyne zastrzeżenia miałabym do pudrów rozjaśniających, które w ogóle nie nadają się do rozświetlania ani do rozjaśniania, ponieważ się pylą :( Bardzo dobrze się blendują i można uzyskać nimi dosyć subtelny efekt, jednakże nie uważam, że jest to must have każdej fanki makijażu.

Produkt z najwyższej półki

Palety ABH używam od ponad roku i uważam ją za świetny produkt. Genialna pigmentacja, bardzo trafny dobór kolorów, kompaktowy rozmiar, idealne blendowanie. Paleta jest bardzo wydajna.

Minusem jest wysoka cena i brak dostępności produktu na rynku polskim. Poza tym właściwie trudno znaleźć jakieś wady tego kosmetyku. Mimo wszystko uważam, że to nie jest jakiś absolutny must have, że każdy kto maluje się trochę bardziej niż przeciętny człowiek musi to koniecznie posiadać.

Jeśli jesteś makijażystką ok, pewnie skorzystasz z pełni możliwości tej palety i być może uda ci się ją zużyć w całości. Dla amatorów makijażu mamy na naszym rynku całe mnóstwo innych równie dobrych i tych drogich, i tanich pudrów do konturowania. Paleta w pełni spełniła moje oczekiwania i fajnie że ją mam, ale czy kupiłabym ją drugi raz? Raczej nie.

Całkowity ulubieniec

Była ona to jednym z pierwszych drogich marzeń. Kiedy sobie ostatecznie sprawiłam jako prezent na święta zakochałam się od pierwszego użycia. Może i nie zawsze używam wszytskich kolorów, ale nie można im zarzucić, że są źle dobrane.
Kolory naprawdę dobrze dobrane, o cudownej konsystencji i niesamowitej trwałości.
Pracuje się na nich idealnie, chętnie współpracują przy blendowaniu..
Są bardzo wydajne- nadal mam pierwsze opakowanie a używam ich prawie codziennie.
Samo opakowanie lekkie i przyjemne tylko szybko się brudzi.

Dobrze skomponowana paleta do konturowania

Posiadam paletę z pierwszej edycji, któ®a zawiera kolory:
JAVA, VANILLA, FAWN, HAVANA, BANANA, SNAD.

Kompleksowy zestaw x6 odcieni do konturowania/opalania/rozświetlania i utrwalania np. korektora pod oczami.

Paletę użytkuję od 2 lat.
W każdym odcieniu widzę denko, niektórych nie mam wcale (min.Banana i chłodny odcień do konturowania Fawn - podpowiem, że bardzo podobny odcień ma Inglot #505)

Wszystkie x 3 kolory do konturowania i 2 x pudry (jasny beż i żółty) nie pylą, mają idealną twardość, są wydajne. Ładnie łączą się z innymi produktami i rozprowadzają na twarzy. Rozświetlacz w palecie dość mocno pyli, jest miękki przez co szybko się zużywa; poza tym na skórze po aplikacji widoczne są brokatowe drobinki (tafli blasku /lub efektu mokrej skóry nie uzyskamy).
Trwałość przyzwoita, nie jest jakoś szczególnie wybitna (porównywalna z trwałością bronzerów takich jak w palecie do konturowania NYX, czy Bahama Mama od TheBalm); jeśli ładnie zbudujemy bronzerami kolor efekt utrzyma się aż do momentu demakijażu.

Na plus zasługują wymienne, magnetyczne wkłady. Sam magnes trzyma zbyt mocno produkt w opakowaniu (zawsze miałam problem przy wyjmowaniu, przez co zdarzyło mi się uszkodzić wkład i puder). Opakowanie=paleta wykonana z papieru/tektury, którą ciężko utrzymać w czystości. Po 2 latach mam delikatnie wytarte rogi, a szanuje kosmetyki - niestety nie wygląda to najlepiej. Sporym problemem jest dostępność ABH w PL.

Bez wątpienia kosmetyk kultowy, obiekt westchnień ochów i achów, jeden z must have Anastasii, po który myślę warto sięgnąć zaraz po pomadzie do brwi i brow wiz.

Polecam.

Przereklamowany

Zamówiłam sobie ten zestaw po obejrzeniu i przeczytaniu mnóstwa recenzji i wszyscy zachwycali się tymi pudrami do konturowania, twierdząc, że są jedyne w swoim rodzaju.

Niestety nie zgodzę się z tym WCALE. Paleta występuje w 3 kolorach, ja mam "medium to tan" a mamie zakupiłam "light to medium", skoro już i tak płacę za przesyłkę oraz oczywiście cło.

Same pudry w sobie są dobrym produktem:
-trwałe
-wydajne
-dobrze dobrane kolory
-estetyczne opakowanie

Jednak, za taką cenę? Nieeee... Można znaleźć znacznie tańsze produkty a tak samo dobre i nie trzeba płacić cła ani czekać na nie miesiąc. Ponadto dla kogoś o niezbyt wprawionej ręce konturowanie może skończyć się katastrofą, bo pudry są bardzo mocne napigmentowane. Unikatowe? Na pewno nie!

Tak!!

Brozner i rozswietlacz trzymaja sie absolutnie caly dzien, to jest niesamowite:)
Kiedy klade sie spac i chce zmyc makijaz, czuje sie jakbym mogla gdzies wyjsc, bo TAK DLUGO te pudry zostaja na twarzy. Polecam:)

nie powala...

Kupilam ja pol roku temu w super ofercie cenowej przez pochlebne opinie w internecie i sie troche zawiodlam... jasne odcienie jakims cudem podkreslaja wszelkie zmarszczki mimiczne pod moimi oczami, o ktorych nawet nie mialam pojecia, uzywam jedynie ciemnego srodkowego i prawego odcienia bo lewy jest ceglasto pomaranczowy... Szkoda takiej duzej kasy jak za taka palete...

Anastasia Contour Kit. Hit czy Kit?

Zakupiłam ta paletę opętana szałem konkurowania twarzy. Hmm musze przyznać rzeczywiście że jest to świetny produkt gdy tylko sie go umie umiejętnie nałożyć. Wydajny lecz nieco sie kruszy pod pędzelkiem (używam pędzli z serii Real Techniques) jedynie jestem odrobine rozczarowana rozświetlaczami są mało rozświetlające tzn na mojej twarzy nie ma takiego efektu jak na filmikach instruktażowych. Ogólnie jestem zadowolona :)

Yaaaaaz, uwielbiam!

Kupiłam online w brytyjskim sklepie za 217 zł i nie żałuję ANI złotówki wydanej na ten zestaw !!!

+ idealne kolory do konturowania/ocieplania twarzy
+ świetne pudry do utrwalania szczególnie okolic pod oczami
+ unikatowy rozświetlacz, idealny na co dzień
+ poręczne opakowanie
+ możliwość swobodnej wymiany wkładów
+ pudry ABSOLUTNIE się nie pylą przy nabieraniu na pędzel przez co ich wydajność zdecydowanie wzrasta
+ wykończenie nie jest "tępym" matem, co bardzo mi się podoba

Ogólnie minusów brak. Nawet cena nie jest minusem przy takiej jakości, aż 6 pudrów. POLECAM każdemu :)
Absolutny HIT

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie - starczy na wieki

Jedna paleta i wiele kombinacji

Fajne prócz ceny jest to, że z tej palety pudrów można dopracować kształt twarzy w taki sposób, by zamaskować zbyt wystające jej części, a wyeksponować te, które nadają jej oczekiwany wyraz. Trochę czasu zajmuje mi doprowadzenie się do doskonałości, więc czynię te czynności tylko na wyjątkowe okazje. W ten sposób również oszczędzam pudry, by służyły mi jak najdłużej, głównie ze względu na wysoką cenę. Efekt jest naprawdę dobry po dojściu do wprawy w doborze i zastosowaniu odpowiedznich odcieni w odpowiednim miejscu.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

wielofunkcyjna, fajna paleta

Czaiłam się na tę paletkę odkąd wypłynęła na rynek amerykański, czyli już prawie rok (??). Bardzo długo wahałam się czy będzie to dobra inwestycja czy po prostu niezdrowo nakręcam się na produkty ABH. Po jakimś czasie znalazłam ją w dosyć przyzwoitej cenie i zamówiłam. I zdecydowanie nie żałuję!

Ambitnie maltretuję wszystkie kolory. Kombinacją vanilla + banana utrwalam korektor pod oczami, który wygląda świeżo i nie włazi w zmarszczki. Rozświetlacz sand lubię stosować zarówno na szczyty kości policzkowych, jak i na czubek nosa, łuk kupidyna czy w kącikach oczu. Jest bardzo zbliżony do watt\'s up z benefitu, więc najpierw stosuję rozświetlacz w kremie a dopiero później ten z paletki ABH; razem dają idealną, szampańską taflę.

Co do bronzerów/kolorów do konturowania... Na początku byłam sceptyczna. Mam bardzo jasną, żółtawą cerę i fawn wydawał się zbyt ciepły by konturowanie wyglądało naturalnie. Jednak znalazłam w końcu na to sposób. Kolorami java + havana ocieplam całą twarz, delikatnie konturuję pudrem sahara sand z kobo i pogłębiam kontur fawn z contour kitu. Także trzeba nauczyć się pracować z tym produktem by być w pełni usatysfakcjonowanym.

Nie daję 5* ponieważ pudry są dosyć... suche. Zawsze myślałam, że będą bardziej kremowe i jedwabiste. Jednak w dalszym ciągu dobrze się z nimi pracuję, ślicznie się rozcierają i długo utrzymują. Zdecydowanie contour kit jest wart swojej ceny bo nawet jeśli nie przypadnie komuś do gustu jako produkt do konturowania to świetnie sprawdzi się jako dzienna paleta cieni do powiek.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania