Anastasia Beverly Hills, Brow Wiz (Kredka do brwi)

Anastasia Beverly Hills, Brow Wiz (Kredka do brwi)

Pojemność 0,8 g

Automatyczna precyzyjna kredka modelująca do brwi. Podkreśla kształt i optycznie je zagęszcza. Idealna dla miejscowego wypełnienia brwi. Nadaje naturalny efekt. Na drugim końcu znajduje się szczoteczka do układania brwi. Dostępna w 9 odcieniach.

Najwspanialszy ołówek do brwi!

Oceniam x 3 odcienie: Medium Brown, Blonde (stosowałam po rozjaśnieniu moich naturalnych brwi), Taupe.

Bardzo precyzyjna, wykręcana kredka do brwi.
Rysik jest cieniutki - nie łamie się, jest stabilny przy wykręcaniu, mechanizm wkręcający/wykręcający działa do samego końca bez zarzutów, opakowanie wykonane z trwałego i dobrego jakościowo tworzywa, kredka nie zużywa się w ekspresowym tempie jak w przypadku innych tego typu produktach (mam na myśli tańsze odpowiedniki: Golden Rose, Sephora, MAC, Maybelline - jeśli miałabym wybrać jej tańszy odpowiednik z pewnością byłby to wykręcany ołówek od Maybelline, 2-miesjce GR, 3-MAC, ostatnie Sephora).

Kredka jest trwała, nie rozmazuję się i nie znika/nie blaknie w ciągu dnia. Występuje w naturalnych odcieniach. Pozwala na idealne przedłużenie łuku brwiowego, precyzjne wyrysowania ogonka", wymodelowanie i skorygowanie kształtu brwi, można nią z powodzeniem domalować/optycznie zagęścić braki w brwiach.

Nie wymaga temperowania - wystarczy ją wysunąć, aby w ekspresowym tempie pomalować brwi.

PODSUMOWUJĄC: Mój niezbędnik jeśli chodzi o naturalne i szybkie podkreślenie.

Zawód

Kolejny produkt "wypchnięty" przez bloggerki.
Po testowaniu wielu kultowych kredek do brwi (od Chanel po Inglot), ta wypada dla mnie najsłabiej. Zbyt miękka co powoduje że podczas nakładania z dobrze naostrzonej robi się rozciapana w ułamku sekundy co znacznie utrudnia idealny obrysunek brwi. Wygląda dość sztucznie (nie jest to cień a raczej gruba warstwa niezaschniętej henny). Może odpowiednia do mocnego rysunku brwi, zdecydowanie nie do uzyskania delikatnej wersji makijażu brwi a już zupełnie nie do rysunku imitującego np microblanding. Opakowanie eleganckie, estetyczne (jedyny plus). Przerost tresci nad formą jak to zwykle bywa z produktami które są pchane w bloggi makijażowe. Bez porównania do podobnej cenowo kredki do brwi Chanel która przy swojej twardości pozwala uzyskać idealny makijaż brwi i posiada o niebo bogatszą kolorystykę. Jak dla mnie zdecydowane NIE :)

Królowa jest tylko jedna

Królowa Anastasia, oczywiście ;)

Wszystkie peany pochwalne, jakie kiedykolwiek ktokolwiek wyśpiewał na temat Brow Wiz są najprawdziwszą prawdą. Przyznam również, że efekt znacznie przewyższył moje oczekiwania - a to się jeszcze NIGDY nie zdarzyło!

Sekretem są oczywiście niewiarygodnie wręcz fantastyczne pigmenty - kolor niejednoznaczny, wielowymiarowy, odbija światło zupełnie jak naturalne włosy. Absolutnie nie widać, że brwi są umalowane - a przecież jednak są!

Wybrałam odcień taupe - piękny, chłodny szary brąz - doskonale pasuje do mojej jasnej, zimnej karnacji i popielatego blondu włosów. Dla ciepłych blondynek polecam odcień blonde który wpada w zdecydowanie żółte tony.

Kredkę nakłada się tak łatwo i przyjemnie, że nawet początkujący nie zrobią sobie krzywdy - rysik jest dosyć twardy i rozprowadza dokładnie tyle pigmentu ile trzeba. Nie ma możliwości uzyskania wątpliwego efektu przerysowanych brwi. Właśnie dlatego również szczoteczka zasługuje na słowo uznania - jest idealna - bardzo gęsta i szorstka, świetnie układa brwi i zbiera nadmiar produktu.

Trwałość? W pierwszych dniach miałam wrażenie, że kredka już na stałe "zafarbowała" włoski! Jest rzeczywiście niezniszczalna, przetrwała nawet ulewę, kiedy podczas burzy wracałam do domu rowerem - nic, absolutnie nic się nie rozmazuje, po prostu magia.

Opakowanie: eleganckie, smukłe, bardzo dobrze leży w dłoni, automatyczny mechanizm działa bez zarzutu.

Podsumowując - idealny produkt, absolutnie wart swojej ceny. Zadowoleni będą wszyscy, którzy cenią sobie perfekcyjny, naturalnie wyglądający makijaż.

Brow Wiz w pełni zasługuje na swój kultowy już status ;)

niezastąpiona

oglądając filmiki na youtube wszędzie widziałam tą kredkę, więc gdy poleciałam do los angeles od razu znalazłam sephorę i ją kupiłam. kredka warta każdego dolara. idealnie zagęszcza i podkreśla brwi.

Używam tego produktu od: września

Cudeńko

Uwielbiam ta kredkę. Począwszy od opakowania, które jest wykonane bardzo dokładnie, nic nie trzeszczy, nie wypada, nie złamało się. Sam produkt jest fenomenalny. Rysik kredki jest odpowiednio twardy, dzięki temu jest precyzyjny. Malowanie z pomocą tej kredki zajmuje mi z minutę (używam jeszcze cieni do brwi ABH). Produkt utrzymuje się cały dzień, nie smuży, nie maże się.
Jestem zdziwiona, że innym skończyła się ona po 3-4 miesiącach, ja ją mam 9 miesięcy i jeszcze troszkę jej mi zostało, korzystam z niej codziennie.

Absolutnie FENOMENALNA

Rzeczywiście jest to absolutnie najlepsza kredka do brwi jaką można mieć. Warta każdej złotówki i każdego centa, funta czy innego dolara ;-)
Właśnie wczoraj wykończyłam swoją pierwszą kredkę, która wystarczyła mi na 4 miesiące codziennego używania. Kolor,który miałam to Medium Ash. Jest to ciemny, chłodny brązowy, taki ziemisty odcień. Struktura tej kredki jest jednocześnie twarda i miękka, co pozwala na delikatne cieniowanie brwi lub na mocniejsze ich podkreślanie, ale bez osadzania się kredki, tak jak to się zdarza w przypadaku innych kredek, gdy za mocno przyciśniemy ją do skóry.

TRWAŁOŚĆ - niezniszczalna! Wytrzymuje cały dzień!

Bardzo wygodna aplikacja: opakowanie kredki jest bardzo cienkie, dzięki czemu bardzo wygodnie się trzyma w dłoni. Sam wkład również jest cienki, co pozwala na domalowanie cieniutkich włosków. Wkręcanie/wykręcanie nie zawodne. Mechanizm działa bez zarzutu.

Właśnei się zastanawiam, czy zamawaić ze strony ABH, czy czekać, bo ponoć marka ma wejść do polskich Sephor w marcu. Czaję sie też na pomadę Dipbrow :-)

Dobra

To dobry produkt i spełnia swoje zadanie w 100% - dzięki szerokiej gamie chłodnych odcieni, każdy może wybrać coś dla siebie. Odpowiednio twarda, utrzymuje się na skórze cały dzień, nie spływa, nie rozmazuje się, wygląda bardzo naturalnie.

Problem w tym, że to samo mogłabym napisać o kredkach z Catrice - a one kosztują 3 euro, nie 17. Na tę kredkę skusiłam się pod wpływem zachwytów dziewczyn z You Tube, i szczerze mówiąc trochę żałuję. Po bardzo dobrej kredce Catrice oczekiwałam za taką cenę czegoś więcej. To dobry produkt, ale mamy równie dobre i tańsze, dostępne u nas. Stąd moja ocena - w stosunku do ceny. Zaletą jest może gama kolorów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Najlepsza!

Najlepsza kredka jaką do tej pory miałam!
Twarda, precyzyjna w aplikacji, ładnie układa włoski, daje naturalne wykończenie.

Moje niepokorne i miejscami porozrzedzane brwi od zawsze były moją obsesją, próbowałam wielu kredek, żeli do brwi, kuracji na porost - niestety bezskutecznie.
Kiedy usłyszałam o marce Anastasia Beverly Hills a mój chłopak był akurat w Stanach od razu wysłałam go po jej zakup :) I był to strzał w dziesiątkę!

Kredką naprawdę da się "uzupełnić braki", wygląda bardzo naturalnie i jest odporna na ścieranie.
Pierwsze opakowanie wystarczyło mi na około 3-4 miesiące - dodam że przy naprawdę regularnym, codziennym stosowaniu. Może się wydawać że nie jest mega wydajna, ale wolę taką, precyzyjną kredkę, kórej naprawdę używam, niż kolejne "zwykłe" kredki do brwi, które od miesięcy/lat zalegają w mojej kosmetyczce i nie mogę ich ścierpieć.
Niewątpliwe minusy to brak dostępności w Polsce oraz cena (21$), ale dla kogoś kto tak jak ja ma naprawdę problematyczne brwi nie ma rzeczy niemożliwych :)
Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego