Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Moisture Kick Treatment (Maska nawilżająca do włosów)

Maska Schwarzkopf BC Moisture Kick posiada właściwości silnie nawilżające. W jej składzie znajdziesz pochodną kwasu hialuronowego, który dba o właściwy poziom nawilżenia. W efekcie Twoje pasma stają się miękkie, błyszczące i jedwabiste. Kosmetyk ten polecany jest dla włosów suchych i kręconych. Ponadto ułatwia rozczesywanie włosów nawet do 85%. W efekcie pasma są doskonale odżywione i optymalnie nawilżone.

Balsam na suche włosy

Z maską mam do czynienia dosyć długo, bo kilka miesięcy. Doskonale radzi sobie z suchymi końcami, odżywia włosy na całej długości i delikatnie scala rozdwojenia. W połączeniu z innymi produktami z tej serii działa cuda. Posiada piękny zapach, w którym zakochałam się od pierwszego użycia. Nakładanie jej sprawia mi dużo przyjemności. Zawsze zakładam ją na około godzinę, czyli niezgodnie z zaleceniami producenta, bo wtedy lepiej działa. Jest wydajna, jej opakowanie jest praktyczne i wygodne. Do włosów suchych jest po prostu idealna, co więcej, nie przetłuszcza skóry głowy. Co do ceny.. Adekwatna do jakości. Mimo iż trochę wysoka, to naprawdę warto zakupić.

Mocno perfumowana...

Maska ma niebieskawy kolor, raczej lekką konsystencję i mocny zapach. Rozprowadza się dobrze, nawilża średnio, w średnim stopniu też ułatwia rozczesywanie. Z tym, że ja mam włosy falowane i generalnie dosyć ciężkie do rozczesania po myciu. Po tym kosmetyku często musiałam wspomóc się jeszcze odżywką w spraju, żeby nie szarpać czupryny. Produkt na pewno nie obciąża. Pozostawia włosy lekkie i błyszczące. Nie zauważyłam znaczącej poprawy kondycji włosów pod względem nawilżenia. Jak dla mnie największym jednak jego minusem jest zbyt intensywna nuta zapachowa. Jest mocno perfumowany, a to od początku nie budziło mojego zaufania. Sztuczna woń, na kształt bzu i lilii razem wziętych, pozostaje na włosach do drugiego dnia po myciu i zmienia się stopniowo w mało przyjemny chemiczny odorek. Zdecydowanie na minus. To zresztą pierwsza maska z takim zapachowym felerem w moich doświadczeniach pielęgnacyjnych. Generalnie dla mnie ten kosmetyk to taki średniaczek pod względem działania i wydajności. Zużyłam szybko, bo w miesiąc z małym hakiem. Ponownie nie kupię.