Makeup Revolution, Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette (Paleta 32 cieni do oczu)

Makeup Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette to profesjonana paleta 32 cieni do powiek. Zawiera cienie błyszczące i matowe. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Idealne do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu. Paleta dostępna jest w 2 wersjach kolorystycznych: `Flawless` oraz `Eyes like Angels`

Efekt
matowe, perłowe
paletki cieni
prasowane

Fajna

Jedna z paletek po którą najczęściej sięgam. Podoba mi się w niej gama kolorów ponieważ każdego używam i super się łączą. Jest to paletka którą poleciłabym osobą początkującym i takim które szukają palety na której mogą się uczyć. Ma cienie i matowe i z połyskiem super się łącza i najważniejsze nie rolują i są trwałe. Jakość odpowiednia do ceny w internecie dostępna w taniej.
Dla mnie fajna i jestem z niej zadowolona.

Dla laików

Nie zajmuję się profesjonalnie makijażem i dla mnie ta paletka jest wystarczająca. Cienie mają różne kolory, odcienie i formuły, dzięki czemu można nimi stworzyć zarówno zwykły codzienny makijaż, jak i taki na większe wyjścia. Duży plus za ogromne lustro, które bardzo ułatwia makijaż. Są odpowiednio napigmentowane i dobrze się łączą. Minus za to, że się delikatnie osypują.

Makeup Revolution, Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette (Paleta 32 cieni do oczu)

paleta ładnie dobranych cieni, którymi można stworzyć makijaż od delikatnego do mega mocnego i wiczorowego. Połacznie matów i pereł. Dla mnie super.
Pigmentacja jest bardzo intensywna, konsystencja cieni dobra do blendowania. Opakowanie jak na mój gust bardzo ładne

Ciekawa.

Uważam że, paleta jak za taką cenę jest bardzo fajna. Dobre pigmenty, ładne kolory, można zrobić naprawdę ciekawy makijaż tą paletką. Zawiera cienie matowe, perłowe jak i przypominające foliowe. Polecam

Niezła jakoś w przystępnej cenie

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest bardzo ładne, eleganckie opakowanie palety. Do tego posiada duże lusterko, które jest bardzo przydatne podczas wykonywania makijażu.

Kolorystyka w tym przypadku jest bardzo praktyczna. Większość cieni ma neutralne odcienie, które można nosić na co dzień. Niektóre cienie mają bardzo podobne kolory. Niektóre osoby mogą uznać to za minus. Moim zdaniem to jest bardzo duży plus, ponieważ można budować cieniowanie. Produkt bardzo łatwo się blenduje. Plusem jest na pewno cena. Trudno znaleźć lepszą jakościowo paletę w tej cenie.

Minusem na pewno jest trwałość cieni. Przy blendowaniu nasycenie bardzo się zmniejsza, a po 2-3 godzinach noszenia cieni kolor wydaje się wyblakły. Kolejny minus to wydajność. Po miesiącu używania jednego z kolorów (2-3 razy w tygodniu) widać było już dno palety.

+/-

Hm... :) Cienie wydają się na pierwszy rzut oka intensywne,jednak szybko bladną na powiece,( pomimo baz pod cienie). Mocno się osypują. Występują kolory, które nie każda kobieta zużytkuje. Plusem jest bardzo przydatne lusterko i eleganckie opakowanie. Jak za taką cenę,nie żałuję, ale spodziewałam się lepszego efektu

jedna z moich ulubionych

piękne kolory dające możliwości stworzenia miliona makijaży oka. jasne odcienie są bardzo podobne kolorystycznie, ale dzięki temu pięknie ze sobą współgrają i łączą się.
produkt ma mocne pigmety, więc jest niezwykle wydajny.
przy nakładniu nie osypują się, są trwałe. nie uczulają

Przyzwoita paleta, w świetnej cenie

Paletę mam od ponad roku, ale tak naprawdę zaczęłam ją używać kilka miesięcy temu. Cieni jest dużo i mimo tego, że część jest do siebie bardzo podobna, to makijaże wychodzą nią cudownie. Pigmentacja jest bardzo dobra jak na taką cenę, a cienie blenduje się jak marzenie!

Kupiłam ja kilka miesięcy temu i jestem zachwycona. W 100% spełnia moje oczekiwanie. Opakowanie robi naprawdę duże wrażenie chociaż szybko się rysuje. Kolory są bardzo wyraźne i długo utrzymują się na oku.

Świetna na początek

To była pierwsza paletka cieni jaką kupiłam. Zadowalająca pigmentacja, łatwo się z nimi pracowało, w sumie nadal pracuje, bo mimo tego, że moja kolekcja się powiększyła to zdarza mi się po nią sięgnąć, zwłaszcza po te piękne bordowe cienie. Nie jest to ideał, ale tak jak napisałam, świetna na początek, możną nią wykonać sporo różnych makijaży oka, no i oczywiście cena bardzo przystępna.

Na początek super.

To była moja pierwsza paleta,przy której rozwinelam pasje do makeupu szczególnie wlasnie oczu. Kochałam ją i potrafiłam wyczarowac pelno makijazy. Teraz,gdy juz zajmuje się makijażem bardziej profesjonalnie i mam styczność z droższymi paletkami, ta wypada juz srednio- zaczelam dostrzegać jej wady.
Cienie sie nie osypuja, sa w sumie male I szybko idzie wykończyć te basicowe. Pigment uważałam za mocny,teraz jednak widzę że jest słaby (ale tylko matow I satyn). Można je rozetrzeć w ladna chmurke, ale sie trzeba przy tym namachac. Co do kolorów super ale uzywalam z 6? Granaty wedlug mnie sa beznadziejne, bo nadają się tylko w zewnętrzny kącik (na powiece wszystkie wygladaja tak czarno). I jest to ten typ granatow co nie pasują mi w cieniach. Nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi, ale ten granat sie rozciera na taki brzydki odcien popiolu? Nieladnie to wygląda.
Mam juz chyba z 15innych palet, wszystkie stare wyrzucilam ale tą zostawilam. I to nie z sentymentu. Perłowe cienie sa obłędne i wedlug mnie dorownuja tym z palet zoevy jak cocoa blend czy blanc Fusion. Perly makeup revolution opanował do perfekcji. Kazdy z tych kolorów jest inny, kazdy pieknie i idealnie podkreśla brązowe lub zielone oczy (inne oczywiście tez ). Trwałość jest spoko ale ja jestem zdania (I popieram to praktyka) ze kazde najtańsze cienie sa długotrwałe na dobrej bazie. Kupic jej na pewno nie kupie bo pewnie nie zdążę jej jeszcze zużyć ale gdyby skończyly mi się cienie perłowe byłoby mi mega przykro.

zadowalająca

Paletka zawiera szeroką game kolorów i zaskakująco dobrą pigmentację. Można nią wykonać wiele przeróżnych makijaży, choć cienie są bardzo małe i pokilku użyciach już widać dno. Wadą jest też to że ciemne kolory się osypują.