Sylveco, Brzozowa pomadka ochronna z betuliną (nowa wersja)

Sylveco, Brzozowa pomadka ochronna z betuliną (nowa wersja)

Pojemność 4,4 g

Brzozowa pomadka ochronna z betuliną jest hypoalergiczna i zawiera tylko naturalne składniki. Masło Shea (karite) i masło kakaowe wygładzają i uelastyczniają usta, natomiast olej sojowy, jojoba i wiesiołkowy nawilżają je oraz zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Pomadka stanowi doskonałą barierę ochronną przed mrozem, wiatrem i promieniami słonecznymi. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco i regenerująco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

Średnia

Nie polubiłam jej i po jakimś czasie przestałam używać. Może i coś tam nawilża, ale spływa, również do ust (błe), ma kiepski zapach i niemalże od razu pękła mi nasadka i spada.

Świetna, zostanie ze mną na dłużej

Świetna pomadką, aż żałuję, że nie przetestowałam jej wcześniej :)

+ krótki, naturalny skład, bazujący na naturalnych olejach, betulinie, masłach shea i kakaowym
+ wygodna forma wysuwanego sztyftu, tylko trzeba uważać, aby nie wysuwać za dużo, bo może się złamać
+ niska cena, plus minus 9-10zł
+ dobrze wygląda na ustach, nie daje koloru, jest całkowicie transparentna, nie lepi się, nie zbryla na ustach, nawet nałożona w większej ilości (do czego często mają tendencję masełka do ust)
+ zapach minimalnie wyczuwalny, taki typowo olejowy
+ rewelacyjne działanie pielęgnacyjne - regeneruje usta przesuszone, dość szybko radzi sobie z suchymi skórkami na wargach, zabezpiecza przed wysychaniem (doceniam podczas pracy, która wymaga dużo mówienia), usta są gładkie, elastyczne, jakby jędrniejsze - po prostu idealnie zadbane, takie jakie powinny być

Na pewno kupię ponownie, w tej kategorii właśnie znalazłam swojego ulubieńca :)

Świetna pomadka

Brzozowa peelingująca pomadka jest moją drugą od Sylveco,
wcześniej kupowałam żółtą wersję w której zakochałam się od pierwszego użycia.

Jak zatem sprawdziła się zielona wersja?
Przede wszystkim, ze względu na właściwości traktuję ją raczej jako pomadkę a nie peeling.
Nie dorównuje ona swojej siostrze, ze względu na ilość i wielkość drobinek - są zdecydowanie mniejsze i mniej liczne, ale za to ostrzejsze.
Pomadka nie zdziera tak skutecznie jak żółta, ale wspaniale nawilża i odżywia usta. Jest to pomadka, którą lubię zawsze mieć w torebce. Kiedy usta zmęczone matową formułą potrzebują ratunku, z pomocą przychodzi mi właśnie ta perełka, wspaniale je nawilża, a przy okazji delikatnie peelinguje, zdziera wierzchnią spierzchniętą warstwę.
Na plus także wydajność, cena i sama marka Sylveco, której produkty uwielbiam!
Naturalne składy, rewelacyjne działanie, produkcja z poszanowaniem środowiska, a kupując wspieram rodzimego rynek. Czego chcieć więcej :)

Bardzo się polubiłyśmy z tą pomadką i zostanie ze mną na dłużej :) Wypróbujcie!

Bardzo chciałam ją polubić

Mam bardzo wymagające usta - bez odpowiedniej ochrony szybko się przesuszają i pękają. Na tę pomadkę trafiłam szukając godnego zastępcy dla klasycznego sztyftu Carmex, który (choć diabelnie skuteczny) niestety nie oszałamia naturalnością składu i bezpieczeństwem figurujących w nim substancji, przez co na dłuższą metę jest dla mnie nie do przyjęcia. Lubię kosmetyki Sylveco, wiązałam spore nadzieje z pomadkami ochronnymi tej firmy, ale po zużyciu kilku sztyftów z żalem przyznaję, że moim ustom niestety nie jest z nimi po drodze.

Super pomadka

Lubię kupować nowości i sprawdzać nowe marki i ich produkty, tak też i było w tym wypadku. Mam odwieczny problem z ustami w zimę, czy ostre lato a pomadka to coś obowiązkowego mojej torebce. Zauroczona opakowaniem i składem kupiłam produkt i się nie zawiodłam.

Dobry skład

Pomadka ma przyjemny ziołowy zapach chociaż nie kazdemu przypadnie on do gustu.
Cena ok 8zł.Ma odpowiednia konsystencje, w cieplejsze dni sie nie topi.
Dobrze nawilża skóre i regeneruje wszelkie podrażnienia.Skład na plus same ekologiczne składniki .Pomaga w szybszym gojeniu sie opryszczki
Dla mnie minus to dostepność.

Dobra ekologiczna pomadka

plusy:
+ dobrze nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ długotrwały efekt

minusy:
- brzydko pachnie

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ ładne opakowanie

Świetna pomadka!

Do zakupu pomadki skusił mnie jej naturalny skład. Aplikacja pomadki nie sprawia mi żadnych problemów, sztyft jest dość miękki więc radzę nie trzymać pomadki ani w kieszeni ani w samochodzie :)
Jestem posiadaczką suchych ust u mnie pomadka sprawdziła się bardzo dobrze.
Polecam!

Pozycja obowiązkowa

Ta pomadka to pozycja obowiązkowa w mojej kosmetyczce. Warto wiedzieć o istnieniu tego produktu. Na pierwszy rzut oka mało spektakularna, bo ani nie koloryzuje, ani nie smakuje, nie jest też bardzo rozreklamowana. Ale pielęgnuje najlepiej ze wszystkich pomadek, jakich używałam. Kupuję ją nieprzerwanie dla całej rodziny (mąż regularnie zgłasza zapotrzebowanie, nawet dziecko nią smaruje, bo ma całkowicie naturalny skład).

Jeśli masz skłonności do opryszczki, to zupełnie niezastąpiony produkt. Nie działa jak heviran (czyli po wyskoczeniu opryszczki stosujesz i znika), ale przy regularnym stosowaniu naprawdę zapobiega jej powstawaniu.

Stosuję wiele produktów do ust (kolorowych i nie), ale Sylveco to codzienna podstawa pielęgnacji u mnie.
Czekam na wersję lekko barwiącą, wtedy stosowałabym też w charakterze szminki.

Zdecydowanie polecam.

Koniec opryszczki!!!!

To cacuszko chroni mnie przed opryszczką!

Mogłabym rozpisać się na pół strony o tej pomadce, jednak to właśnie działanie ochronne na problem, z którym zmagałam się od podstawówki, sprawia że pomadkę tę kocham całym sercem:) Cały asortyment apteczny raptem stał się zbędny - nie ma czego leczyć, od kiedy korzystam z tej pomadki NIE MAM OPRYSZCZEK, w ogóle! Kiedy skończy mi się pomadka, nie zdążę kupić kolejnej, a w między czasie przeziębię się, od razu mam opryszczkę. Kiedy jednak mam ją non stop, przysięgam - nie wysypało mnie na ustach ani razu! <3

Dzięki niej można zapomnieć o opryszczce!

Pomadka na stałe gości w mojej torebce i kosmetyczce - mam nawet po kilka opakowań, by mieć ją zawsze pod ręką. Doceniam ją za jej właściwości nawilżające i regenerujące, jednak przede wszystkim jest ona dla mnie wybawieniem w walce z opryszczką!

Kilka lat temu na stronie Producenta wyczytałam, że betulina (ekstrakt z kory brzozy zawarty w pomadce) wykazuje działanie przeciwwirusowe porównywane do acyklowiru. Zachęcona zaczęłam stosować ten kosmetyk i już w ciągu kilku pierwszych tygodni od jej zastosowania odczułam ulgę - opryszczka nie pojawiła się ani raz w tym czasie chociaż czasami czułam charakterystyczne szczypanie i pieczenie, jakby miała się pojawić.

Opryszczka towarzyszy mi od dziecka, mają ją także członkowie mojej rodziny. Wyskakuje w najmniej odpowiednich momentach np. na wakacjach pod wpływem zmiany klimatu czy lekkiego przeziębienia. Zazwyczaj długo się utrzymywała i była uciążliwa. Maści pomagały, jednak przez ich białe zabarwienie były widoczne z daleka co zniechęcało do ich stosowania. Natomiast plastry sprawiały, że podczas ich odklejania miejsce opryszczki było dodatkowo drażnione i trudniej się goiło.

Pomadka brzozowa Sylveco ma zdecydowanie najmniej uciążliwą formułę (jest bezbarwna). Przez kilka lat jej stosowania (ok. 4) mogę śmiało powiedzieć, że obserwuję zmniejszenie częstotliwości pojawiania się opryszczki a jeśli już wyskoczy - jest zdecydowanie mniejsza i szybciej się goi.

Oczywiście zdarzały mi się "romanse" z innymi pomadkami ochronnymi i zaprzestawanie stosowania pomadki brzozowej. Zazwyczaj w tym czasie opryszczka pojawiała się ponownie i to w formie jaką pamiętam sprzed poznania pomadki brzozowej - duże, potrafiące atakować obie wargi a nawet okolice nosa, bardzo bolące. To przypomina mi, dlaczego tak uwielbiam pomadkę Sylveco =)

Z pewnością nie zaprzestanę jej stosowania - ani ja, ani członkowie mojej rodziny!

dobry produkt

Bardzo dobra pomadka ochronna o świetnym składzie. Myślę, że jeden z lepszych produktów tego typu, w tej półce cenowej. Robi to co powinna- chroni przed utratą wody, działa okluzyjnie. Sprawdziła się u mnie o wiele lepiej od tych wersji z peelingiem, które jednak były dla mnie zbyt inwazyjne.