Beauty Cosmetics, Senso, Vitamin Push - Up Mus (Mus z witaminami zwiększający objętość włosów)

Zwiększający objętość włosów witaminowy mus o wyjątkowej konsystencji i równomiernym działaniu aż po same cebulki, który zapobiega wypadaniu włosów i gwarantuje zachowanie intensywnego koloru. Intensywnie nawilża włosy aż po same końcówki, sprawia, że stają się zregenerowane, gładkie, lśniące i miękkie.

Używa produktu od: próbka

Godne polecenia!

Odżywka trafiła w moje ręce dość przypadkowo i ku mojemu zdziwieniu sprawdziła się na 5 z plusem :) Od dłuższego czasu testuje produkty dostępne na polskim rynku i rzadko zdarza się aby produkt pasował mi w 100%. Pierwszy raz w zyciu nie miałam problemu z rozczesaniem mokrych włosów. Z reguły zeby osiągnąc podobny efekt musiałam paradować z turbanem na głownie minimum 30 minut. Konsystencja nie obciaża włosów a skład wg mojej wiedzy faktycznie ich nie wysusza a nawilża. Co ważne - mogą ją stosować Panie po keratynowym prostowaniu włosów.

Aaaaa zapomniałabym dodać.... Zapach odżywki jest obłedny! Jak dla mnie BOMBA (nie tylko witaminowa:) ) Gorąco polecam

nowość warta spróbowania

Tą maskę dostałam od przyjaciółki. Wiedziała, że ciągle poszukuję dobrego kosmetyku do odżywienia i nadania elastyczności moim włosom, miałam też duże problemy z ich układaniem. Używam vitamin push up mus od miesiąca i widzę korzystne zmiany - włosy są odbite od skóry głowy, mimo stosowania tuż przy cebulkach nie przetłuszczają się szybciej. Dużo łatwiej mi je rozczesać i ułożyć na szczotce, bo używane do tej pory maski do włosów cienkich powodowały ich "sypkość". Inną zaletą jest fantastyczny zapach, który utrzymuje się przez większość dnia po użyciu. Ważne dla mnie jest też to, że wystarczy krótkie trzymanie na włosach, żeby maska zdążyła zadziałać (tak jak pisze producent 3 minuty). Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml