Volum' Express Waterproof (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Volum' Express Waterproof (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Pojemność 8,5 g

Maskara pogrubiająca rzęsy, dostępna tylko w czarnej wersji kolorystycznej (w Europie; USA są dostępne trzy kolory). Wg zapewnień producenta, dzięki specjalnej szczoteczce może pogrubić rzęsy nawet trzykrotnie, nie skleja rzęs i nie pozostawia na nich grudek.

Cena: ok. 20zł / 8,5g

Ten jest bardzo dobry dla mnie.

Mam krótkie, cienkie, czarne z jaśniejszymi końcówkami rzęsy.
Ten tusz jest dobry dlatego że pogrubia, robi ich więcej a przez to są bardziej widoczne, robią się szersze, robi mi się po nim firanka.
Kolor ma bardzo czarny, intensywny.
Szczoteczkę ma klasyczną, raczej cienką i dlatego dobry do krótkich rzęs, bo nie brudzę sobie nim powiek.
Tuszu jest na szczoteczce tyle że jednym wyciągnięciem pomaluję górne rzęsy u jednego oka, a już suchawą dolne i wtedy wychodzi efekt dzienny.
Nie straszne mu ulewy, pot lejący się po powiece, trwa cały czas aż do zmycia płynem dwufazowym, nie kruszy się wcale.
Nie polecam tarcia oka bo to żaden tusz nie wytrzyma.
Jeżeli woda mi się leje po twarzy tylko ją wycieram. nie ruszając rzęs a one same schną i tusz nadal trwa.
Ja potrzebuję wodoodpornego, a ten zdaje egzamin.
Na razie mi nie zasechł.

Używam tego produktu od: 3 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Nigdy wiecej

Nie dość ze ani nie pogrubia ani nie wydłuża to jeszcze ma tak tępą konsystencje, ze trzeba się namęczyć aby go nałożyć na rzęsy :-( Tak jak uwielbiam jego żółtego brata tak ten tusz nienawidzę.

Używam tego produktu od: miesiac

dobry tusz

Tusz dostałam od mamy,która zapomniała ile kosztował...
Plusy:
-wodoodporny,dobry na upały,basen itp.
-pogrubia min.2 warstwy
-nie kryszy sie
-nie rozmazuje
-nie ma grudek
Minusy:
-nie wydłuża,ale cóż to nie jego zadanie...
-nie podkręca
+/- jeżeli chodzi o ZMYWANIE, to TYLKO! PŁYN DWUFAZOWY!!! inaczej nie zejdzie!

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

nienajlepszy ale spelnial swoja role

Uzywalam dawno, dawno temu. Kiedy jeszcze nie wiedzialam,ze jakas mascara moze byc tak dobra, ze nie musze ich potem oddzielnie rozczesywac i rozdzielac (Bourjois Volume Clubbing i MF 2000calorie- obie niestety podrazniaja oczy i powoduja wypadanie rzes, tak wiec lepiej maczac je w innych tuszach).
A Maybelline uzywalam najczesciej z powodow finansowych. Rimmel od zawsze byl dla mnie totalna kicha :)
Szczoteczka jest b latwa w uzyciu, na poczatku jest tuszu za duzo, co sie zmienia po jakims tygodniu (przy codziennym malowaniu, rzecz jasna).
Kolor jest prawdziwie czarny.
Nie jest to mega maskara, ma swoje wady , np moglaby bardziej rozdzielac. Na pewno dobrze pogrubia ale przy tym dosc mocno moze skleic rzesy, wiec mamy bledne kolo nakladania i rozdzielania tuszu np sucha maskara.
Nie pamietam,zeby maskara sie osypywala.
Aha- bardzo skomplikowanie ja zmyc! Probowalam delikatnym mydlem z woda i totalnie nie dawalo rady. Nie mialam wtedy zadnych plynow micelarnych ani innych do demakijazu, wiec koniec koncow musialam sie poratowac jakas oliwka dla dzieci :) I wtedy tusz zszedl! Jest wiec prawdziwie wodoodporny i spelnia swoje zadanie!
Dobrze wytrzymuje zetkniecie z woda : zostaje w stanie nienaruszonym! (nie testowalam w basenie,co prawda).
Moze wiec, byc.

Szkoda pieniędzy

Kupiłam specjalnie na lato, żeby podczas upału nie było efektu pandy, po dosłownie dwóch godzinach tusz zaczął się osypywać i rozpływać pod okiem! Tragedia, lepiej sobie radzą zwykłe tusze niż ten wodoodporny. Poza tym źle się maluje szczoteczką, wcale nie pogrubia.
A i zapomniałam, zmyć już nie jest tak łatwo, porządnie trzeba się namęczyć dobrym płynem, żeby całkowicie go usunąć.
Pieniądze wyrzucone w błoto :(

wodoodporny :P

To mój pierwszy tusz wodoodporny, dostałam go gratis do farby garniera.
Nie jestem do końca zadowolona, tusz jest naprawde wodoodporny, nawet cięzko go zmyć z rzęs zawsze coś zostaje (raz tylko jak wyłam całą noc to cały zszedł :P ), ale w innych przypadkach zawsze dawał rade.

Ale jeśli chodzi o komfort malowania hmm duża szczota ciężko ładnie umalować rzęsy, skleja je, osypuje się troszkę pod koniec dnia, piękna czerń.

Można spróbować, ja raczej nie kupię.

Genialny!

Moje opakowanie rozni sie od przedstawionego poniewaz jak zapewnia producent "5x wieksza objetosc" ale ogolnie to ten sam;P
+intensywny kolor
+wydluza rzesy
+/-niby pogrubia ale nie za bardzo
+/- czasem ciezko go zmyc :)
+ wodoodporny :D
+ cena, oplaca sie go kupic
+starcza na dlugo
mialam przez dlugi czas taka maskare tylko nie wodoodporna ale zdecydowalam sie na nia ze wzgedu na wakacje i ze jest cieplo:)

wpożądku

moja mama go używa i jest dla niej OK
dla mnie :
+ intensywna czerń
+ opakowanie lubie ładne rzeczy
- skleja mi rzęsy musze je rozczesywać
+ wodoodporny :)
+ nie osypuje sie
+ konsystencja OK
+/- czasem trudno schodzi z rzęs ale to odporny tusz :)
+ nie uczula
+ nie podrażnia

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

SPOKO :D

Ponieważ dużo czasu spędzam na basenie, mam już pewne rozeznanie w temacie tuszy wodoodpornych.
Ogólnie rzecz ujmując ... wszystkie wodoodporne produkty tej firmy są rzeczywiście wodoodporne :D
Po paru intensywnych godzinach w wodzie moge wyjść na miasto z podniesiona głową. ;) Nie raz koleżanki pytały mi sie jakiego tuszu używam, a potem leciały kupić ten sam w najbliższej drogerii.
DUŻY plus za CENĘ :D

Ilość zużytych opakowań: ????????

Całkiem fajny tusz

+ dobrze pogrubia rzęsy
+ długo się utrzymuje
+ wydajny
+ nie kruszy się

- ma wielką szczoteczkę, nie nadaje się do dokładnego pomalowania rzęs
- skleja rzęsy

gorzej być nie może

TRAGEDIA tak fatalnego tuszu w życiu nie miałam!
Żadko piszę takie recenzje ale ten tusz nadaej się tylko do kosza.

-skleja rzęsy
-jedna warstwa nadaj już wygladu pajeczych nóżek
-kruszy się jak szalony juz po 4h
-wodoodpornośc polega na tym że nie spływa,wiec nie mamy smug jak panda ale za to mamy mnóstwo pokruszonego tuszu na skórze wokół oczu a na rzęsach jeszcze pozostałości po tym felernym tuszu
-nie wspomne już że po całym dniu np. od 8-18 wystarczy potrzć oczy by znikł już do końca

na plus jest
+pojemość
+pogrubienie ale co z tego jak moje rzęsy wygladają strzasznie i muszę rozczesywać je inną szczoteczką.

Ilość zużytych opakowań: 1 opk. i ostatnie

good.

Ludzie >.< Nie oceniajcie tak nisko tuszu tylko dlatego że maszcie du.pne demakijaże i nie możecie go zmyć-.- może pora zainwestować w lepsze a nie te z bazarku za 5 zł?

Ja dałam 3,5 , ponieważ jest ok. Rzeczywiście pogrubia i efekt jest fajny:) Nawet u mojej siostry co ma rzadkie i małe rzęsy, po użyciu widać różnice. Idealny na zimę (wodoodporny) łzawienie, śnieg. Ja zawsze mam z tym problemy. Dobry za niską cenę. Polecam.