Mariza, Argan, Rewitalizujący szampon do włosów

Mariza, Argan, Rewitalizujący szampon do włosów

Argan Luxury Care odżywczy szampon do włosów z olejkiem arganowym i migdałowym, który delikatnie myje i oczyszcza włosy, poprawia ich kondycję, przywraca blask i witalność. Wzbogacona formuła szamponu o olej arganowy i migdałowy oraz aloes, sprawia, że szampon odżywia, wzmacnia i nawilża włosy. Po zastosowaniu włosy stają się lśniące, miękkie i jedwabiście gładkie. Szampon Argan Luxury Care polecany jest szczególnie do włosów osłabionych, matowych i zniszczonych. Szampon nie zawiera silikonów, ani parabenów. Olej arganowy - działa odżywczo i regenerująco, wzmacnia i nawilża włosy, przywracając im elastyczność, miękkość i blask. Działa kojąco na skórę głowy. Olej migdałowy - doskonale pielęgnuje włosy przesuszone i matowe, zapewniając im gładkość, chroniąc przed wysuszeniem oraz niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Idealnie oczyszcza i nawilża

Szampon mieści się w smukłej butelce z aplikatorem w formie pompki. Do dyspozycji jest 250ml. Konsystencja jest gęsta, która bardzo dobrze się pieni, czym zyskuje na wydajności. Spodobał mi się delikatny, jakby kwiatowo-cytrusowy zapach kosmetyku. Pozostaje na włosach jeszcze przez jakiś czas, co mnie osobiści bardzo pasuje. Świetnie oczyszcza czuprynę ;) i sprawia,że jest ona mniej podatna na puszenie czy elektryzowanie. Włosy są miękkie, lśniące i układają się bez najmniejszego problemu. Posiadaczki matowych,osłabionych czy zniszczonych kosmyków znajdą w nim ukojenie i w miarę regularnego stosowania rozwiązanie swojego problemu. Jestem zachwycona działaniem tego szamponu i z ochota polecam:)