Mariza, Argan, Regenerujace serum do włosów

Mariza, Argan, Regenerujace serum do włosów

Regenerujące serum do włosów z olejami arganowym, migdałowym i winogronowym. Odżywia włosy, wzmacnia, wygładza ich strukturę oraz chroni przed uszkodzeniami. Szczególnie polecane do włosów matowych, osłabionych, zniszczonych a także na rozdwojone końcówki.
Działanie:
- regeneruje, wzmacnia, wygładza,
- działa odżywczo i nawilżająco,
- zapewnia miękkość i jedwabista gładkość,
- ułatwia rozczesywanie,
- chroni włosy przed uszkodzeniami.

Bardzo wydajne

Serum mieści się w malutkiej buteleczce o pojemności 50ml. Aplikator jest w formie pompki, która nie zacina się i działa bez zarzutu. Kosmetyk jest gęsty i pięknie pachnie. Zależało mi na wzmocnieniu końcówek moich kosmyków oraz nawilżeniu skóry głowy. I tak też się stało przy pomocy tego serum. Przetestowałam na sobie już wiele kosmetyków z jedwabiem i innych, które miały za zadanie wzmocnić ogólną kondycję włosów. Jednak to serum bije na głowę większość produktów, które miałam już okazję poznać. Świetnie nawilża i nabłyszcza włosy,a także ujarzmia niesforne kosmyki. Świetnie regeneruje zniszczone i osłabione cebulki. Kosmetyk nie obciąża i nie przetłuszcza. Muszę jeszcze wspomnieć o niezwykłej wydajności produktu- wystarczy wycisnąć kilka kropelek i rozprowadzić na włosach. Jestem zachwycona działaniem tego serum.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc