Bielenda, Botoskin Efekt, Krem na noc

Bielenda, Botoskin Efekt, Krem na noc

Bogata formuła kremu na noc Botoks Efekt zapewnia intensywne odżywianie skóry podczas snu, aktywuje naturalne procesy odnowy. Krem zawiera aktywne składniki odmładzające skórę: botoks-peptyd - naturalny składnik, który kontroluje mikroskurcze skóry; koktajl witamin A, E i F odpowiedzialny za poprawę mikrocyrkulacji, eliminuje toksyny, optymalizuje nawilżanie; ekstrakt z komórek drożdży dotlenia i uelastycznia naskórek. Naturalny czynnik regenerujący wzmacnia skórę, gdy Ty śpisz.

Efekty systematycznego używania kremu na noc Botoks Efekt to skóra gładka, wypoczęta oraz doskonale przygotowana do aktywnego dnia.

Polecany do każdego rodzaju skóry.

Cena: ok. 15zł/ 50ml

rewelacji bez

Krem nabyłam zachęcona opiniami na forum. Dla mojej wrażliwej i wymagającej cery jest dobry - w znaczeniu nie podrażnia, a skóra wygląda dość-dość dobrze, ale obietnice producenta moim zdaniem są zbyt przesadzone. Jest to dość dobry krem nawilażający na noc - i tyle. Może na efekt boto-coś trzeba czekać dłużej, ale krem zaraz się skończy i dotąd rewelacji bez.

Używam tego produktu od: 2m-cy

Nie dla mnie

Kupiłam ten krem z myślą o rozprasowaniu delikatnych zmarszczek pod oczami. Niestety krem okazał się za ciężki dla mojej tłustej cery i spowodował wysyp pryszczy. Po odstawieniu sytuacja wróciła do normy. Teraz używam go tylko pod oczy, ale poza nawilżeniem żadnego działania przeciwzmarszczkowego póki co nie zauważyłam. Jeśli coś się z czasem zmieni( a stosując go tylko pod oczy starczy mi na bardzo długo) dam znać. Co do właściwości drugorzędnych, to krem rozprowadza i wchłania się dobrze, pachnie neutralnie, opakowanie ma ładne.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zaskoczenie na +

Ponieważ zimą trochę przesuszyła mi się moja nie najmłodsza;), mieszana cera zaopatrzyłam się w ten kremik.
Taniutki a okazał się nawet niezły. Ma bardzo ładny zapach. Dość gęsta konsystencja. Nie podrażnia, nie uczula, nawet odżywia - rano twarz faktycznie troszkę jest bardziej "wyprasowana". Niespodzianek też mi nie zafundował. Na zimę w sam raz, latem już trochę za ciężki, może wrócę do niego jak zrobi się chłodniej.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Kosmetyczka roku 2017

Brawo Bielenda ;)

Od razu zaznaczę, że w botoks, efekt lasera czy cudowne odmłodzenie za pomocą kremu nie wierzę, a jednak ta Bielenda coś w sobie ma ;) Krem ma dość konkretną konsystencję, delikatnie pachnie, dobrze się rozprowadza. Nawilża, odżywia,wygładza skórę. Sama przyjemność :) Po dłuższym stosowaniu spłyca zmarszczki, na które co prawda jeszcze nie narzekam, ale parę kresek pod oczami mam ;) Dzięki Bielendzie stały się mniej widoczne. Krem na noc dokonał tego, czego nie zdołał krem pod oczy z tej serii- możliwe, że dzięki większemu stężeniu Magicznych Składników ;) Efekt jest, co prawda, doraźny (po zmianie kremu na Olay nie było już tak pięknie), ale przecież satysfakcjonujący. Właśnie zaczynam drugie opakowanie- w zmienionym pudełku i pod nazwą Botoskin, ale wygląda na to, że wszystko inne jest bez zmian.

Używam tego produktu od: wystarczająco długo ;)

lubię go

Fajny krem, dobrze nawilża, odżywia, skóra rano wygląda na wypoczęta. Udany produkt za niewielkie pieniądze;) Nie podrażnia, nie uczula. Lubię i polecam :) Nie jest to może rewelacja, ale za tą cene jest ok.

mila niespodzianka

Co za niespodzianka! Za taka cene (12 zl bez promocji)
na prawde dobry krem. Juz samo uzycie jest przyjemne, delikatny zapach a rano cera wypoczeta. Warto sprobowac!

komfort na skórze

krem daje komfort na skórze, która jest sucha i potrzebuje też substancji tłuszczowych. Przy okazji przyjemnie i świeżo pachnie.
Polubiłam ten krem i będę do niego wracać.
W tej chwili kończę drugie opakowanie.

Bardzo Dobry

Krem który moja skóra na buzi pije. Uważam że jest rewelacyjny,wchłania się niesamowicie szybko,skóra jest gładka i atłasowa,rano jest super nawilżona i rozświetlona.Jestem bardzo zadowolona z zakupu.Polecam dla niezbyt wymagającej cery.

Zawod

Zle sie rozprowadza, zatyka pory, powoduje powstawanie zaskorniakow, nie dla cery mieszanej. Stosowalam przynajmniej kilkanascie lepszych kremow. W tej chwili stosuje serie Botox z AA, ktora jest nieporownywalnie lepsza.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Rewelka

Świetny kremik, efekty po zużyciu 1/2 opakowania rewelacyjne. Jestem zachwycona, wreszcie krem, po którym widzę, że coś tam zdziałał. Cera ładnie napięta i gładka.

polecam po 30

Ma prawie same plusy.
1. właściwa konsystencja - nie za tłusta i nie za delikatna
2. doskonale nawilża
3. zmarszczek co prawda nie mam, stosuję go po to, żeby jak najdłużej ich nie mieć, ale używa go również moja mama i jast naprawdę zadowolona z efektów
4. cena zachęcająca - kupiłam go w promocji za 8,99
5. nie uczula mojej alergicznej skóry
Minusem jest średni zapach, ale da się go wytrzymać. Ogólnie cała seria Botox effect jest na 5+

prawie 4 *

używam tego kremu trochę niestandardowo, bo smaruję nim okolice oczu i to dwa razy dziennie, czyli na dzień też (założyłam, ze wersja no noc zawiera najwięcej składnika rozkurczającego; dwa razy dziennie dlatego, że "rozkurczacz" należy dotarczać systematycznie). I są efekty: pod oczami miałam delikatne zmarszczki a teraz ich nie ma. i raczej nie jest to efekt samego nawilżenia, bo typowe kremy nawilżające ni były tak skuteczne.
do tego rewelacyjna cena, przyjemna konsystencja, dyskretny zapach, dobre nawilżeni, nie za ciężka konsystencja- same zalety.
daję 3* , ale krem zasługuje na więcej- myślę, ze prawie na 4* , których jednak nie dam, że względu na nietypowy sposób użycia kremu (gdybym stosowała ten krem tylko na noc podejrzewam, że efekty byłby gorsze)
Używam tego kosmetyku od ponad miesiąca
ilość zużytych opakowań: 1/4 słoiczka (nie zużywam go dużo nakładajac tylko po oczy)