Marion, SPA, Maska kolagenowa nawilżająca

Marion, SPA, Maska kolagenowa nawilżająca

Pojemność 1 szt

Doskonale dopasowany do kształtu twarzy płat hydrożelowy, nasączony został serum ze składnikami, które w chwili kontaktu ze skórą wnikają nawet do głębokich warstw naskórka. Skoncentrowana formuła substancji aktywnych skutecznie pielęgnuje skórę twarzy. Maska wygodna w użyciu, do każdego typu skóry. Składniki zawarte w serum działają na cerę trójwymiarowo: równomiernie wzdłuż i wszerz jej powierzchni oraz w głąb skóry. Płat nałożony na twarz, podnosi jej temperaturę, co umożliwia efektywne działanie substancji aktywnych.Skoncentrowana formuła substancji aktywnych skutecznie pielęgnuje, nawilża i regeneruje skórę twarzy:
- Ekstrakt z zielonej mikroalgi (Chlorella Vulgaris) - pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu wygładza powierzchnię skóry twarzy i przyczynia się do jej ujędrnienia.
- Witamina C - efektywny antyoksydant zwalczający wolne wodniki opóźniając w ten sposób proces starzenia się skóry.
- Alantoina - dzięki właściwościom higroskopijnym, doskonale nawilża skórę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Przyspiesza regenerację skóry i łagodzi podrażnienia.
Beta-glukan - naturalny polisacharyd o właściwościach silnie nawilżających. Utrzymuje wilgoć w skórze, tworząc na niej ochronny film.

Nie dla mnie

Opakowanie: Estetyczne, kartonowe pudełko w odcieniach bieli i błękitu. Widać od razu, co trzymamy w dłoni. Z przodu wypisane są składniki aktywne oraz przeznaczenie maski. Z tyłu opis produktu, sposób użycia, opis działania składników. W opakowaniu mamy saszetkę, bardzo estetyczną, dużą, srebrno – złotą, w której znajduje się maska zanurzona w serum. Widać, że jest go w środku dużo, a płat hialuronowy jest w nim bardzo dokładnie zamoczony.
Zapach: Może oprócz lekko roślinnej woni, to jednak zapach jest praktycznie niewyczuwalny.
Konsystencja: Konsystencja serum to lekko gęsta woda, trochę lepka i śliska. Serum jest bezbarwne. Hydrożelowy płat ma konsystencję galaretki, także jest śliski i lepki. Sama maska wygląda trochę jak z horroru ;) Na początku trochę trudno rozszyfrować, który otwór pasuje do której części twarzy, jedna po chwili nie ma problemu z jej nałożeniem. Dobrze trzyma się skóry, jednak po 10 minutach, gdy serum trochę się wchłonęło, to maska zaczęła wysychać i odklejać się, zwłaszcza przy skroniach. Stosowanie: Na opakowaniu mamy informację o zastosowaniu. Zaleca się na czystą i suchą warz nałożyć płat na ok 15-20 minut. Po tym czasie zdjąć maskę a pozostałe na twarzy serum wklepać i pozostawić do wchłonięcia. Tak też zrobiłam. Podczas noszenia maski poczułam delikatne ciepło. Nie parzące a raczej takie naturalne, pochodzące bezpośrednio od ciała. Zauważyłam także delikatne, przyjemne mrowienie. Produkt jest jednorazowy, więc bardzo higieniczny.
Efekt: Powiem szczerze – ta maska nie jest moim faworytem. Twarz rzeczywiście jest gładsza, nawilżona, złagodzona. Jednak to opinia po jednorazowym teście. Na doraźne efekty typu ujędrnienie lub regeneracja, trzeba było by poczekać i zastosować maskę więcej niż jeden raz. Doceniam zawartość składników aktywnych. Dla mnie ten płat hydrożelowy nie jest dobrym pomysłem, bo lubię proste i nie wymagające uwagi rozwiązania. Kilkanaście minut z "ogranicznikiem ruchu" na twarzy nie jest mi na rękę ;) Zdaję sobie jednak sprawę, że dla wielu kobiet taki zabieg jest namiastką luksusu i czasem na odpoczynek oraz odprężenie. Ten płat to świetne rozwiązanie, jednak nie dla mnie.

warto się przekonać

Marion Spa Kolagenowa Maska nawilżająca- to hydrożelowy płat, który bardzo dobrze przylega do twarzy i nie ma problemu z jego aplikacją. Zatopiony w kolagenowym żelu, zamknięty w jednorazowej saszetce i umieszczona w papierowym opakowaniu, które wygląda na produkt z wyższej półki. Po 20 minutowej aplikacji ściągnęłam maskę, a nadmiar serum pozostawiłam do wchłonięcia. Zauważalna dla mnie zmiana po zastosowaniu to: poprawa nawilżenia i gładkości, wyraźna poprawa napięcia skóry. Cieszy mnie fakt, że maska nie miała wyczuwalnego zapachu, dlatego sprawdzi się w szerszym gronie klientek ( nie każdemu podoba się ten sam zapach).

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

No nie wiem...

Kolagenowe serum okazało się lekkim i chłodnym płynem, który szybko wnika w skórę, koi, odświeża, przyzwoicie nawilża (chociaż bez "wow" ), nie dając przy tym wrażenia lepkości. Natomiast nałożenie i dopasowanie samej maski to nie lada wyzwanie. Hydrożelowy płat okazał się dziwnie skrojony i o wiele za duży dla mojej twarzy. Marszczył się, zsuwał, miejscami odstawał, a serum ściekało z niego drobnymi strużkami.
Po 20 minutach cera była ładnie odświeżona, nawilżona i uspokojona, mimo wszystko za dużo zachodu z tym wynalazkiem. Chyba wolę maseczki aplikowane w tradycyjny sposób.

Używam tego produktu od: 1 zabieg
Ilość zużytych opakowań: 1 op.