Cztery Pory Roku, Krem do rąk i paznokci glicerynowy wygładzający z cytryną, limonką i olejkiem rycynowym

Glicerynowy krem do rąk Cztery Pory Roku łączy w sobie działanie ekstraktu cytryny i limonki oraz olejku rycynowego, dzięki czemu doskonale nawilża i wgładza skórę, wyrównuje jej koloryt oraz wzmacnia płytkę paznokcia. Wystarczy wetrzeć go w skórę dłoni kilkakrotnie w ciągu dnia, by zapewnić im 24-godzinną ochronę. Dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach.
Naturalne składniki aktywne:
- Ekstrakt z cytryny i limonki - zawiera kwasy owocowe AHA, które wygładzają skórę poprzez delikatne złuszczanie martwego naskórka. Likwiduje uczucie suchości i szorstkości. Poprawia koloryt skóry i redukuje przebarwienia na dłoniach.
- Olejek rycynowy - długotrwale nawilża i wygładza. Nadaje skórze zdrowy wygląd oraz przywraca jej naturalny blask. Nabłyszcza i wzmacnia paznokcie.
- Gliceryna - chroni skórę przed wysuszeniem. Wyraźnie poprawia jej miękkość i elastyczność.
Produkt przebadany dermatologicznie. Zawiera 0% alergenów, silikonów i sztucznych barwników.

zwyczajny

Krem można zaliczyć raczej do zwyczajnych. Dobrze się rozprowadza, dzięki gęstej konsystencji wystarczy już niewielka jego ilość co dodatkowo wpływa na jego wydajność. Szybko się wchłania i ładnie pachnie.

może być

Jeden z pierwszych kremów do rąk, ale który nie zachwyca i nie jest niezmiernie polecany oraz warty uwagi. Jest wydajny, w dodatku tani i ładnie pachnie, niemniej nie działa jak powinien - a to przecież powinno chodzić w pierwszej kolejności.

Średni

Jeden z pierwszych kremów jakie stosowałam. Ale teraz z perspektywy czasu znam wiele o niebo lepszych. Krem jest śliski dobrze się rozprowadza ale potrzebuje dłuższej chwili do wchłonięcia się. Pozostawia skórę gładką ale tylko pozornie i powierzchownie. Nie odżywia i nie regeneruje jej od środka. Zostawia lekki film początkowo lepki zanika po dłuższym czasie. Nie radzi sobie ze spierzchniętą skórą

dobry, ale nie najlepszy

Dobry krem, o lekkiej konsystencji. Dobrze się wchłania i przynosi ulgę przesuszonym dłoniom.
Jak każdy inny krem, efekt jest widoczny do kolejnego umycia rąk, ale że krem jest tani i wydajny, nie ma problemu, by znowu go zaaplikować.
Jego ewidentnym minusem jest intensywny sztuczny zapach cytryny.

Nic szczególnego - wodnisty i słaby.

Niestety i tym razem krem z serii Cztery Pory Roku nie przyniósł mi nic dobrego. Podobnie, jak jego bracia, jest po prostu słaby. Niewiele nawilża (efekt jest chwilowy), ma rzadką konsystencję (w kremach do rąk takiej nie cierpię). Może niektórzy lubią jego zapach, ale dla mnie jest on raczej mniej przyjemny. Plus za solidne opakowanie - ładna TUBKA. Ciężko mi powiedzieć, czy ten skład jest dobry, czy nie będę się w to zagłębiać, bo nie mam ochoty go już używać. Nie będę zmuszać się do wąchania sztucznego zapachu cytryny, bo tej nuty w kosmetykach po prostu nie cierpię. Na stopach nie czuję zapachu i... tak powolutku zużywam sobie tego "smrodka". Nie kupię ponownie, bo nie polubiłam się z wersją pseudo-cytrynową.

Uwielbiam go

Krem do rąk cztery pory roku wygładzający z cytryną, jest moim ulubionym produktem z te serii. Dłonie są nawilżone, wygładzone i wręcz rozjasnione. Moja mama używała często go bo sama ma przepracowane czerwone dłonie a ten krem potrafi zdziałać niesamowity efekt. Ma przyjemny orzezwiajacy zapach i na te ilość produktu jest naradę tani.

Dla nie wymagających

Jeżeli chodzi o ten krem to można raczej wszędzie go znaleźć.
Kosztuje ok 5-6 zł.
Tubka ma pojemność 130 ml i jest to produkt bardzo wydajny,bo niewielka ilość wystarczy,aby nasmarować dłonie.
Zapach jest limonkowo-kremowy i w miarę przyjemny.
W jego składzie znajdziemy glicerynę,olejek rycynowy oraz ekstrakt z cytryny i limonki.
Ma lekką konsystencję i dzięki temu szybko się wchłania i nie pozostawia żadnej warstwy.
Po jego użyciu skóra jest gładka,miękka i nawilżona,a także lepiej wygląda.
Przyjemny,lekki krem,który nadaję się na co dzień.
Do bardzo zniszczonych dłoni raczej będzie za słaby,ale do skóry bez większych problemów jak najbardziej się nada.
Używam go także w przypadku żółtych paznokci.
Nakładam grubą warstwę na paznokcie i czekam ok.10 minut.
Po takim zabiegu są pozbawione przebarwień :)

Dobry.

Dobry krem do rąk i paznokci. Kiedyś bardzo lubiana marka dziś cieszy się mniejsza popularnością ale musze przyznać, że bardzo dobry produkt. Konsystencja jak najbardziej dobra, fajnie się rozprowadza na skórze, szybko wchłania i ładnie pachnie. Do tego jest to niedrogi produkt.

Działanie na plus

Nie jestem osobą super wymagającą jeśli chodzi o kremy do rąk. Skóra nie jest w jakiś sposób mega przesuszona, popękana czy coś w tym kierunku. Raczej są normalne, czasami lekko wysuszone, ale można to szybko doprowadzić do dobrego stanu, a kremy stosuję ot tak, żeby utrzymywać dobry stan.

Jeśli chodzi o ten krem to pierwsze na co zwróciłam uwagę to oczywiście musiał być zapach, który jest dość charakterystyczny, bo przypomina te tańsze środki czystości, które mają w sobie nuty cytrusowe. Z jednej strony lubiłam ten zapach, ale jak przyszło mi używać tego kremu w otoczeniu obcych ludzi, których nie znam to czułam się dosyć dziwnie i chyba jest to w jakiś sposób zrozumiałe. Mimo, że na tubce napisane jest, że konsystencja jest lekka i szybko się wchłania to uważam, że jest ona jak dla mnie trochę za ciężka tym bardziej, że korzystałam z tego produktu w okresie letnim. Czułam się jakbym smarowała się czymś treściwym, gęstawym i ciężko wchłaniającym się. Jednak uważam, że to mogłaby być duża zaleta dla szorstkiej i wysuszonej skóry. Co producent obiecuje jak będziemy używać tego kremu? Nawilżenie, wygładzenie, wyrównanie kolorytu oraz dobry wpływ na płytkę paznokcia. Z czym zgodzę się? Z nawilżeniem, ponieważ skóra jest miękka w dotyku, a to też przekłada się na wizualnie lepszy wygląd dłoni. Zgodzę się również z wygładzeniem, bo nawet jak miałam lekko suche dłonie to czułam pod opuszkami palców, że jest dużo lepiej. Wyrównanie kolorytu? Trzeba do tego podejść trochę z dystansem, ale w sumie z czasem mogę stwierdzić, że w jakiś sposób produkt tak działa, ale nie jest to jakiś spektakularny efekt. Jeśli chodzi o wpływ na paznokcie to szczerze mówiąc nie wiem, bo nie dość, że często te paznokcie maluję to i nie wierzę w takie magiczne moce kremów. Po prostu nie zwracałam na to uwagi. Z takich dodatkowych moich spostrzeżeń mogę śmiało stwierdzić, że jeśli mamy jakieś zadrapania, lekkie ranki na dłoniach i użyjemy tego produktu to on nie podrażnia skóry i nie sprawia, że całe dłonie nas pieką. Z takich podstawowych rzeczy to wydajność jest bardzo wysoka, ponieważ dla mnie ten krem był trochę za ciężki, więc i używałam go w małych ilościach, z dostępnością nie ma problemu, a cena jest na każdą kieszeń.

Czy kupię ponownie? Tak, ale tym razem postawię na porę zimową. Czy polecam? Na pewno polecę ten produkt osobom, które nie są mocno wymagające i nie mają wielkich problemów ze skórą dłoni - tak samo jak ja. Jeśli ktoś ma większe problemy to jednak ciężko mi stwierdzić czy ten krem zda egzamin na wysoką ocenę. Po prostu trzeba spróbować i samemu przekonać się czy faktycznie działa.

Domestos

Zapach tego produktu całkowicie go skreśla. Śmierdzi środkami czystości. Masakra.

Minusy:
- no niestety nie wchłania się dobrze, ręce się potem ślizgają
-jest taki jakby ciężki
-lepi i się i klei, nie wchłania się
-nie poprawia stanu skóry dłoni

Plusy:
-wszędzie można go kupić - dostępność
-cena
-wydajny

Może być

Krem do rąk ma bardzo przyjemny zapach, cytrusowy.
Konsystencja lekko płynna. Szybko się wchłania. Dłonie po tym kremie są pachnące, wygładzone. Sprawdzi się u osób nie mających za dużych problemów z dłoniami. Nie zauważyłam, aby krem jakoś wpłynął na paznokcie.

Ok

Krem całkiem przyzwoity. Jest tani, wygodny w użyciu i wydajny. Ma troche bardziej lejącą konsystencję niż pozostali bracia ale mimo to szybciej się nie wchłania. Ma niezbyt przyjemny zapach. Nie zauważyłam aby olejek rycynowy zawarty w tym kremie widocznie wpłynął na kondycję paznokci. Nawilża średnio, przez co raczej do niego nie wrócę.