Matrix, Oil Wonders, Conditioner (Odżywka do włosów z olejkami)

Matrix, Oil Wonders, Conditioner (Odżywka do włosów z olejkami)

Odżywka Oil Wonders wzbogacona została marokańskim olejkiem arganowym. Odżywia włosy i dodaje im blasku. Wygładza ich powierzchnię i dyscyplinuje je. Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów.
Działanie:
- nabłyszcza włosy
- wygładza powierzchnię
- dyscyplinuje pasma
Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Sposób użycia: Wmasować w wilgotne włosy i spłukać po 2-3 minutach.

Słaby...

U mnie na włosach blond kręconych nie sprawdził się zupełnie. Włosy były matowe i poplątane. Za tę cenę można kupić znacznie lepsze produkty. Zapach specyficzny, mi nie przypadł do gustu.

Jestem zadowolona z jej zakupu :)

Mi tam ta odżywka bardzo odpowiada. Wydajność może i jest średnia,ale produkt sam w sobie fajny. Przede wszystkim nawilża, a nie przetłuszcza mi włosy. Przy tym ładnie pachnie. Nie obciąża moich włosów. Konsystencja idealna, nie za rzadka, nie za gęsta. Włosy się po niej dobrze rozczesuja i mniej mi wypadają. Ogólnie są ładniejsze. Używam tej ożywki wraz z szamponem z tej samej serii i widzę poprawę w wyglądzie moich włosów, Są też bardziej lśniące, odżywione.

Nie zachwyciła...

Długo się zbierałam do recenzji tego produktu, bo niby jest ok, ale jednak coś mi w nim nie pasuje. Odżywka, owszem, ładnie pachnie, jest wydajna, dobrej firmy...Ale...Rozczesywanie włosów ułatwia, ale w średnim stopniu. Znam w tej dziedzinie tańsze i lepsze. Czuć olejki w składzie, bo zostawiają na włosach lekki film. Niby powinno mnie to cieszyć, bo mam bardzo suche włosy, ale jednak nie do końca tak się dzieje. Dociążają, ale w jakiś taki mało przyjemny sposób. Jakby za mocno i przez dyskusyjne oblepienie. Nie zgodzę się, że produkt ułatwia modelowanie. Jak dla mnie nie ma tej zalety. Mam wrażenie, że wręcz przeciwnie. Włosy są po niej jakieś takie nieogarnięte. Niby sypkie, ale jednak takie strąkowate . Niefajne w każdym razie. I trzeba się umordować, żeby je wygładzić na szczotce. Mają też tendencję do elektryzowania. Nawet jak ją porządnie spłuczę. Nabłyszcza? Może trochę. Odżywki Garniera robią to lepiej. Generalnie wygrywają z nią w przedbiegach. Po szamponie i odżywce Matrix Wonder Oil utwierdzam się w przekonaniu, że produkty z olejkami w składzie to chyba nie to czego szukam. Mam suche włosy, ale doszłam do wniosku, że olejki lepiej służą im stosowane przed myciem, a nie aplikowane w kosmetykach. Wtedy faktycznie odżywiają i nawilżają. A odżywka Matrix działa jakoś tak wybitnie powierzchownie. Bardzie oblepia niż odżywia...

Wydajna do znudzenia

Właściwie mogłabym przepisać jej opis,bo faktycznie robi wszystko to,co obiecuje etykieta.
Męczyłam ją 4 miesiące,miałam ochotę już na coś innego,a ona była i była...:)
Pięknie pachnie
Włosy stają sie elastyczne i dobrze współpracują ze szczotką przy modelowaniu
Nie przetłuszcza
Nie obciąża
Baardzooo wydajna

Ale ma 2 minusy; moje włosy puszyła,myślę ,że to olejki nadają włosom takiej lekkości aż nadto,po użyciu prostownicy było ok.
Cena też raczej troszkę wygórowana.

Ogólnie ok

polecam

Kupiłam odżywkę zachęcona poleceniem koleżanki i się nie zawiodłam.

Przede wszystkim odżywka bardzo fajnie pachnie.

Wyraźnie odżywia włosy i poprawia ich stan.

Nie obciąża ich, dzięki czemu nie są potem klapnięte.

Jest dość wydajna, więc pewnie starczy na długo

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania