Brilliant Moisture Sheer Lipcolour (połyskująca szminka nawilżająca)

Brilliant Moisture Sheer Lipcolour (połyskująca szminka nawilżająca)

Pojemność 2,1 g

Lustrzane efekty, komfort miękkich i wilgotnych ust, jedwabista konsystencja, przejrzysty, żywy kolor, nawilżenie non - stop.
Właśnie to ma zapewniać ta szminka.
Prócz upiększenia także nawilży i odżywi usta dzięki bogactwu witamin i składników roślinnych, m.in. lilii wodnej, granatu i lotosu.
Występuje w 6 kolorach.

ujdzie ale tylko dla koloru

Ja miałam sheer mauve - śliczny brudny róż, rzadko trafiam na tak dobre kolory. I w sumie na tym skończe pochwały.
Szminka ta była nietrwała, nie nawilżała (musiałam wspomagać pomadką lub błyszczykiem) ale też zawiodła moje oczekiwania. W kataogu pani pomalowana tą szminką miała usta jak skropione rosą a ja nie miałam takiego efektu. Szminka ta była najnormalniejsza w świecie.
I nie wiem czy bym ją kupiła jeszcze raz.

Używam tego produktu od:2 lat

Dobra szmineczka na lato

Miałam kolor sheer pink. Szminka ladnie sie rozprowadza, polyskuje w słoncu, ma fajny kolor- jasny róż. Idealna do letniego delikatnego makijazu....trwałość srednia ok 2 godziny. Podoba mi się i na pewno wrócę do niej latem:)

całkiem fajna

Bardzo lekka szminka, transparentna i połyskująca, idealna na lato. Lekki, przyjemny zapach. Trochę nieporęczne, wąskie opakowanie. Kolory dosyć odbiegają od tych przedstawionych w katalogu. Zawiera te same składniki odżywcze, co odżywcza szminka nabłyszczająca, a ze względu na bardziej wyczuwalny zapach, wygodniejsze opakowanie i nieco lepszą konsystencję, zdecydowanie wolę tą drugą.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie!!

Nie nie i jeszcze raz NIE!! Szmineczka pięknie wyglądała w katalogu i na zdjęciu ale niestety okazało się, że to kolejny bubel :( wogóle nie nawilża i nie błyszczy się tak ślicznie :( a szkoda bo ten błysk ust w katalogu zawdzięczany tej szmince był prześliczny. Poza tym kolorki są przekłamane, zypelnie inne odcienie niż w katalogu. niestety to kolejny niewypał :( do tego dość ciężko sie rozprowadza i zauważyłam, że (nie wiem czemu??) wydostaje się poza kontur ust. za tą cenę mozna kupić o wiele lepszą szmineczkę. Nie polecam

no niestety

mam ten najbardziej rozowy,myslalam wlasnie ze becdzie nawet za rozowy ale no coz, bardziej kolorem wpada w maline,i to raczej srednia.
wiec kolorystyka niezgodna z katalogiem,chyba ze tylko ja mam taki bubel.
nie spelnia tez zapewnien producenta-nie slizga sie po ustach,kolor nie jest soczysty,nie daje efektu mokrych ust,kolor tez nie jest transparentny
trzy gwiazki za ladne opakowanie,zapach,nie wysusza,
nawilzenie-a i owszem,choc niezbyt komfortowe,jakies takie nijakie,no i tylko do czasu zjedzenia szminki
jednym slowem-przecietniaczek,najbardziej sie na kolorze zawiodlam
mial byc rozowy roz a moj jest czerwono-malinowy