Garnier, Essentials, Kojący tonik witaminowy do skóry wrażliwej (nowa wersja)

Garnier, Essentials, Kojący tonik witaminowy do skóry wrażliwej (nowa wersja)

Kojący tonik witaminowy do skóry wrażliwej. Oczyszcza, odświeża, łagodzi. Doskonały dla skóry, która łatwo ulega podrażnieniom podczas demakijażu. Formuła wzbogacona w kojący ekstrakt z nenufaru, nie posiada zapachu oraz nie zawiera alkoholu i barwników. Uwalnia skórę od pozostałości zanieczyszczeń i koi uczucie dyskomfortu. Skóra staje się czysta, świeża i wzmocniona.

Cera
wrażliwa
łagodzące, oczyszczające
w butelce
płyn
>100ml

Średniaczek

Nie zrobił krzywdy, ale i nie zachwycił mnie. Dużym plusem jest to, że faktycznie koił skórę. Przyjemnie, delikatnie pachnie. Zostawia skórę miękką, nieprzesuszoną, gotową do przyjęcia kremu.

Łagodzący

Tonik ten kupiłam z ciekawości.Okazał się bardzo dobry.Przede wszystkim ma działanie łagodzące.Jest delikatny dla podrażnionej skóry po mocniejszym peelingu np.Dodatkowo dobrze oczyszcza.Twarz sie nie lepi.

Przyjemny tonik do twarzy.

Od toników nie oczekuję cudów - nie potrzebuję by mi zmywały makijażu, żonglowały, stawały na rękach i czyniły inne nieprawdopodobne rzeczy.
Ja używam tego produktu raz dziennie - rankiem przed nałożeniem makijażu i kremu na twarz, aby oczyścić ją z nocnych brudów i resztek kremu, który mógł pozostać na mojej twarzy.
Uważam, że ten tonik jak najbardziej się sprawdził w przypadku mojej cery. Nie podrażnia jej, nie wywołuje żadnych alergii czy zaczerwienień. Bardzo dobrze matuje i zostawia przyjemne uczucie odświeżenia - bardzo dużą jego zaletą jest zapach, który ja osobiście uwielbiam!
Małe zastrzeżenie mam co do wydajności - używam go jedynie raz dziennie od ok. trzech tygodni, a już nie ma prawie pół buteleczki. Liczyłam, że wystarczy mi go na nieco dłużej.

Do każdego typu skóry

Zakupiłam ten tonik sięgając do zwykłego supermarketu, z braku czasu przeglądania innych w drogeriach. Cenowo okazał się tańszy i zdecydowanie godny kupna!

PLUSY:
+ Przede wszystkim wysoka dostępność, ponieważ jeżeli nie mamy czasu na zakupy w drogerii lub obawiamy się, że tam za dużo pieniążków zostawimy to możemy kupić w innych sklepach,
+ Wydajność - produkt spokojnie starcza na dłuższy czas użytkowania (około 2 miesięcy), zaznaczam, że stosowałam go codziennie,
+ Cena adekwatna co do jakości produktu,
+ Bardzo przyjemny zapach - delikatny, ekstrakt kwiatowy,
+ Estetyczne wykonanie buteleczki,
+ Łagodzi podrażnienia,
+ Świetnie oczyszcza cerę przed nałożeniem makijażu,
+ Bez alkoholu,
+ Można go stosować do każdego typu skóry,
+ Nie uczula,
+ Nie klei się i nie wysusza cery.

MINUSY:
- Czasami wylewał mi się z butelki jak za mocno nacisnęłam, ale to ledwie zauważalny minusik.

PODSUMOWUJĄC polecam szczerze, produkt lekki do każdej cery!

Godny polecenia

Do tej pory moim ulubionym tonikiem był zielony Garnier do cery mieszanej, jednak wersja witaminowa w niczym mu nie ustępuje.
Doskonale oczyszcza, odświeża - i co ważne - szybko wysycha nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Ponadto uspokaja i koi cerę, delikatnie nawilża, oczyszcza pory i zmywa resztki kosmetyków, nawet te w okolicach oczu, którym nie wyrządza żadnej krzywdy. Superłagodny, bardzo wydajny i komfortowy w użyciu. Zapach subtelny, praktycznie niewyczuwalny, klarowna konsystencja, wygodne dozowanie. Chętnie do niego wrócę.

Mój hit

Ten tonik to mój hit!
Zakupiony przypadkowo w biedronce, ale warto było!
Produkt za około 10 zł- tani i skuteczny
Świetnie odświeża moją skórę, nie podrażnia.
Działa zgodne z obietnicami producenta!
Zostanie ze mną na dłużej ;)

ot, zwykły tonik

Tonik jak tonik. Nie zauważyłam w nim nic szczególnego.

Zalety:
- oczyszcza,
- odświeża,
- nie uczula,
- nie podrażnia (poza okolicami oczu),
- wysoko w składzie ekstrakt z lilii wodnej.

Wady:
- brak.

Wolę starą wersję

Stara wersja toniku bardzo przypadła mojej cerze do gustu a ta to jakaś pomyłka. Po użyciu tomiku czuć nieprzyjemne pieczenie i zaczerwienie a przecież kosmetyk jest przeznaczony do cery wrażliwej. Zapach też mi przeszkadza wyraźnie czuję nutę alkoholu a producent zapewnia że go niema. Ze względu na podrażnia nie kupię ponownie co więcej jest to pierwszy kosmetyk który w połowie opakowania wylądował w koszu.

Mój ulubieniec

Na opakowaniu producent zamieścił, że tonik "oczyszcza, odświeża i łagodzi". I jest w tym ogrom prawdy.
Tonik nie zawiera alkoholu, żadnych barwników, jest bezpieczny dla cery, nie podrażnia.
Pomimo, że niby ma być bez zapachu, to mnie się wydaje, że ten zapach jednak jest. I to całkiem przyjemny. ;)
Nieinwazyjnie usuwa zanieczyszczenia, doskonały do codziennego stosowania. Po kilku użyciach widać wyraźnie poprawę kondycji skóry, jej odżywienie i nawilżenie.
Cena jest odpowiednia.
Wygodne opakowanie, które uniemożliwia rozlanie się.
Jest dobrze. :)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Wiele

bardzo dobry

Toniku używam już dobrych parę lat i choć ostatnio skłaniam się raczej ku płynom micelarnym, czasami lubię przypomnieć sobie ten kosmetyk. Tonik dobrze oczyszcza, odświeża i lekko nawilża skórę, niweluje efekt ściągnięcia. Jest praktycznie bezzapachowy, więc nie podrażnia skóry, nadaje się dla alergików. Dość wydajny, przy dwukrotnej aplikacji w ciągu dnia buteleczka starcza mi na jakieś 2 miesiące.

Używam tego produktu od: będzie pewnie z 10 lat
Ilość zużytych opakowań: duużo

Bomba :)

Opakowanie ładne, przeźroczyste dzięki temu widzimy ile zostało płynu. Zamknięcie jest stabilne i łatwe umożliwia od razu aplikację na wacik. Produkt ten idealnie nawilża i odżywia moją skórę, pozostawiając ją delikatną w dotyku. Oprócz tego, łagodzi niewielkie podrażnienia. Przyjemny zapach, który nie utrzymuje się na twarzy. Nie podrażnia, nie piecze twarzy ani okolic oczu. Nie wysusza. Świetnie się sprawdza rano jak i wieczorem.

dla mnie produkt nie posiada wad.

Używam tego produktu od: 1 roku

wspaniały

Godny polecenia produkt, odświeża, oczyszcza, łagodzi, koi skórę. Skóra jest przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Cena też ok, jestem już przy 5 opakowaniu bodajże i póki co jest dla mnie najlepszy!

Ilość zużytych opakowań: pięć