Jose Eisenberg, Trio-Moleculaire, Creme Ultra-Riche Nourrissante (Krem odżywczy do twarzy)

Specjalnie do skóry bardzo suchej i wrażliwej. Delikatna tekstura kremu zapewnia wyjątkowy komfort nawet najbardziej suchej lub wrażliwej skórze. Idealnie dobrana koncentracja masła karite odżywia, odbudowuje i ochrania skórę, bisabolol wygładza i koi. Skóra jest odbudowana i wygładzona.

krem
z pompką
50 – 100ml

podrażniacz

Nie mam dobrych wrażeń związanych z tym kremem.
Po kilku pierwszych użyciach miałam wrażenie, ze skóra stała sie miększa, niestety bardzo nasilił zaczerwienienie, zwłaszcza na delikatnej skórze policzków. Próowałam to amskować make upem, ale nie od tego jest krem żeby maskować jego skutki.
Stan skóry poprawił się po jego odstawieniu. Na szczęscie miałam miniaturowe opakowanie. Wciąż została mi połowa, oddam go koleżankom, nie kupię ponownie,

gdyby nie ta cena...

Nie kupię tego kremu ponownie ze względu na zabójczą cenę.

Plusy:
-nawilża skórę idealnie
-piękne opakowanie
-wygodna pompka
-nie zapycha
-wystarczy rano nałożyć i skóra cały dzień jest nawilżona
-dodaje blasku

Minusy:
-cena
-brak zapachu

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Najlepszy krem jaki miałam

Mam wrażliwą i suchą cerę.
W zasadzie bardzo suchą - wszystkie nawilżające, lżejsze kosmetyki są niewystarczające i po pewnym czasie w ciągu dnia czuję ściąganie, albo suchość.
Eisenberga kupilam skuszona promocją i to był strzał w 10. Dla mojej cery jest idealny - dobrze się rozsmarowuje, odżwia i nawilża. Pozostaje na twarzy cały dzień.
Mimo bogatej konsystencji nie \'\'roluje\'\' się.
Jedyna wada - ale przy tak bogatej konsystencji to nieuniknione - to lekkie błyszczenie skóry.
Ja nie używam podkładów ani pudru, więc nie wiem na ile trudne jest zmatowienie skóry pokrytej tym kremem.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo