Bobbi Brown, Smokey Eye Mascara (Tusz do rzęs)

Bobbi Brown, Smokey Eye Mascara (Tusz do rzęs)

Smokey Eye Mascara podkreśla oczy i sprawia, że są bardziej wyraziste. Ten nasycony pigmentem tusz pokrywa rzęsy intensywną, głęboką czernią i natychmiast je rozdziela dodając im objętości i wydłużenie. Ta wyjątkowa formuła zapewnia spektakularne rezultaty. Nie zbijają się w grudki i nie osypuje. Idealnie przywiera do rzęs, dzięki czemu daje oszałamiający, długotrwały efekt, który jest odporny na pot, wilgoć i rozmazywanie.

bardzo dobry

Bardzo dobry - czerń jest głęboka i lśniąca. Nie ma mowy o matowym, kruszącym się czy wysychającym produkcie. Bardzo wygodna szczoteczka.
Rzęsy są ładnie pogrubione, rozdzielone, gładkie, "rozczesane". Zero grudek.
Nie jest spektakularny, ale delikatny też nie. Po prostu bardzo dobry.
Minusy: trochę się rozmazuje pod koniec dnia.
Jestem bardzo zadowolona, używam na zmianę z innymi tuszami jakieś 3 miesiące - a tusz wciąż nie wysechł i sprawuje się tak dobrze jak od razu po otwarciu.
Nie wiem czy kupię ponownie. Cena wysoka, a ja wciąż szukam ideału, który powali mnie na kolana :-)

cudowny!

Tusz cudeńko! Trafiła mi się świeżynka prosto z taśmy produkcyjnej więc pierwsze pomalowanie mnie trochę rozczarowało - za sprawą tego, że tusz był bardzo mokry otrzymałam tylko efekt przyciemnienia.

Na całe szczęście już drugie podejście sprawiło, że tusz zaczerpnął wystarczającą ilość powietrza żeby oczarować i stworzyć totalny efekt wow. To tusz "wszystkorobiący", sprawiający że ostatecznie swobodnie możemy siebie oraz obiekt pożądania powachlować rzęsami ;) Wywnioskowałam, że Bobbi rekomenduje ten tusz do makijażu wieczorowego, ale ja należę do fanek mocnych rzęs na co dzień więc Smokey Eye Mascara jest u mnie w użytku już od 6 rano ;)

Opakowanie niby zachowawcze, ale ładne. W kolorze matowego srebra, proste, cieszące oko.

Uczciwie na poczet minusów niestety muszę wypunktować dwie kwestie.

Po pierwsze - "rączka" jest krótsza niż w przypadku wszystkich używanych przeze mnie pełnowymiarowych tuszów. Troszkę trzeba przywyknąć do tego, w jaki sposób ją chwycić. Ja mam duże dłonie, długie palce więc miałam drobną zagwozdkę ;)

Po drugie - powstające ksero podczas malowania. Nieuniknione. Jednak w przypadku tuszu dającego tak spektakularne efekty, działającego wszechstronnie (wydłużenie, pogrubienie, podkręcenie) ciężko uniknąć "kolizji" z górną powieką. Po przeschnięciu kosmetyku na rzęsach nic już się z nim nie dzieje.

Jednakże ja jestem z tego tuszu bardzo, bardzo zadowolona, moje rzęsy dogadują się z nim idealnie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pełnowymiarowego

bardzo dobry tusz

Używałam miniatury tego tuszu z zestawu Bobbi Brown. Tusz wspaniale pogrubia i wydłuża rzęsy, szczota jest gęsta i bardzo łatwo się nią operuje :) Miniatura wystarczyła mi na kilka tygodni użytkowania. Nie wiem, czy kupię pełnowymiarowe opakowanie, bo lubię testować nowości :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: skończona minaitura

bardzo dobry, ale nie genialny

Zawsze kupowałam Extreme Party i byłam zadowolona. Naczytałam się ochów i achów o tej wersji, więc przy kolejnych zakupach się skusiłam.

Moim zdaniem tusz jest bardzo dobry, ale zdecydowanie bardzie pasuje mi extreme party.

Na plus mozna zaliczyć, że:
(1) nigdy nie wymaga zbierania nadmiaru tuszu ze szczoteczki, zawsze nabiera sie dokładnie tyle, ile trzeba
(2) jest dość trwały - nie kseruje się, nie sypie, nie rozmazuje pod oczami
(3) cięzko sobie nim zrobić krzywdę, bo nawet po kilku wartwach efekt nie jest wulgarny a jednoczesnie rzęsy sa widocznie pogrubione
(4) ładnie rozczesuje rzęsy, ale jak tydzień/dwa podeschnie - po otwarciu jest ciut ciut zbyt mokry i może zlepiać, ale da się do rozczesać kilkukrotniej przejeżdzając tą samą spiralką po rzęsach (o dziwo jakos się tusz nie dokłada a rozprowadza)
(5) daje efekt "pierzastych", puszystych rzęs, ale nie po pierwszym pociągnięciu

Podsumowujac - tusz bardzo dobry i faktycznie jakoś daje taki efekt smokey - bardziej miękki makijaż oka, ja jednak wolę extreme party, bo jakoś bardziej odpowiada mi szczotka.

Edit: niestety, ocena 2* w dół
Korzystałm z niego codziennie i po 3 miesiącach takiego "używania" wlaory tuszu się zmieniły:
a) zgęstniał, zbyt dużo nabierało się na szczoteczkę i zaczął koszmarnie sklejać mi rzęsy, jak tusz za 5 zeta z kiosku - nie pomagało czesanie, obracanie szczoteczki, itp. testowałam różne możliwości nakładania a i tak nie chcial współpracować (jedynie, co sie udaje, to wycieranie spiralki w chusteczke i potem nakładanie kilku wartstw - jak ktoś ma czas, może sie pobawić)

b) powyższa wada jest dla mnie do przeżycia, jesli załozymy, że co 3-4 mies bedziemy wymieniac tusz na nowy, natomiast pojawila sie druga, dyskwalifikująca. Tusz jest opisywany jako wyjatkowo trwaly i odporny na rozmazywanie. Co prawda, nigdy nie zrobil mi pandy pod oczami, ale za to piękne ksero nad już tak.
Do tego stopnia, że chodziłam jak usmarowana a nie pomalowana. i tego nie zdzierżę! Mam osoadzone głeboko oczy i tlusta powiekę, ale tanie ingloty sobie z tym radzą, a kultowa Bobbi juz nie. Extreme Party nigdy mi nie zrobil takiego pskikusa, wiec wracam do niego....

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/4 op