Tommy Girl

Tommy Girl

Perfumy Tommy Hilfiger Tommy Girl to optymistyczny, letni, seksowny zapach z osobowością. Perfumy zostały stworzone dla nowoczesnych, pewnych siebie kobiet o romantycznej duszy. Ich wyjątkowy aromat został stworzony z różnorodnych odmian kwiatów i esencji soczystych owoców.

Świeżość zapachu bazuje na owocowych nutach cytryny, grapefruita, czarnej porzeczki i mandarynki, które dopenione są liścmi mięty. Kwiatowe serce zawiera różę, fiołek, lilię i wiciokrzew, którym w podstawie wtórują jaśmin i magnolia. Obok nich pojawiają się rozgrzewające drzewo sandałowe i cedr. Te luksusowe perfumy marki Tommy Hilfiger będą idealne na letnie dni i wiosenne wieczory.

Zapach Tommy Hilfiger Tommy Girl to eleganckie, świeże perfumy, które cię wprost oczarują.
Skład

Głowa
czarna porzeczka, kwiat jabłoni, mandarynka, kamelia

Serce
róża, mięta, lilia, wiciokrzew, fiołek, grejpfrut, cytryna

Podstawa
skóra, drzewo sandałowe, jaśmin, magnolia, cedr
Cena ok. 150zł / 50ml

Znasz skład tego produktu?

Na ciepłe dni i dobry humor :)

Nie potrafię dobrze opisywać zapachów, zawsze podziwiam dziewczyny, które umieją tutaj idealnie znaleźć słowa opisujące coś tak nienamacalnego jak właśnie zapach. Z tym jednak zapachem mam dość jednoznaczne skojarzenia, a i też nie jest on jakoś mocno skomplikowany - nie zmienia zbytnio nuty w ciągu dnia, jest względnie taki sam, dlatego spróbuję.
Pierwsze co przyszło mi na myśl po jego uzyciu to zapach wody ze słoika ogórków :) Przy pierwszym kontakcie jest w nim coś kwaśnego, co przesadzone może drażnić. Z drugiej jednak strony dodaje mu to pikanterii i sprawia, ze spośród wielu lekkich, nieco mdłych zapaszkow , ten sie wyroznia i zapadl mi tym w pamiec. Nie jest to moj ulubieniec, wolę jednak cięższe i bardziej zmysłowe perfumy, ale używam go sporadycznie latem, gdy mam dobry nastroj. Zapach jest orzeźwiający, jednak tak jak napisałam - ja akurat muszę mieć do niego dobry dzien, bo inaczej mnie drażni. Trwałość jest przyzwoita, na ubraniu oczywiście dłużej niż na skórze. Mam natomiast dziwne wrażenie, ze jest on interesujący tylko gdy jeszcze mozna go wyczuć intensywnie, bo w miare jak zapach slabnie i ulatnia sie staje sie troche taki nijaki. Nie sadze bym kupila go ponownie, byl to bardziej taki eksperyment zakończony mieszanym uczuciami - co dziwne w moim przypadku, bo zwykle albo kocham albo nienawidzę ;) Może na tym właśnie polega wyjątkowość tego zapachu...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244153].usefull || 0 }}% pomocna.

Słodkie cytrynki dla każdej dziewczynki

Wyjątkowo podobają mi się te perfumy TH, chociaż generalnie nie jestem ich fanką. Ten jest chyba po prostu najmniej dziwaczny ze wszystkich dziwacznych. Dużo, dużo cytryny i dużo słodyczy, która jednak nie do końca przebija się zza cytryn.
Zapach ostry, surowy, lekko wibrujący w nosie, ale nienachalny, nie przytłacza i raczej nie drażni. Z kategorii delikatnych, ale o sporej intensywności, na pewno nie pozostaniemy pominięci.
Żeby nie było: to nie są tylko cytrusy, do tego wcale nie są w wydaniu yellow bahama, perfumy są radosne, optymistyczne, trochę wodniste, poza cytrynką czuję jeszcze zieloną herbatę, grapefruita, wodną lilię, różę, po jakimś czasie także konwalię, piżmo. W ogóle czuję wiele rzeczy, mimo iż producent umieszcza ich w kompozycji.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086281].usefull || 0 }}% pomocna.

zapach do którego zawsze wracam

Idealny świeży, ciekawy zapach. Pomimo że jest na rynku dobre kilka lat co jakiś czas uwielbiam do niego wracać. Zapach poznałam około 10 lat temu, w formie podróbki perfum w malutkiej roletce. Kiedyś były popularne i były świetną opcją do torebki i do dyskretnego odświeżania zapachu w ciągu dnia. Zapach świeży, dziewczęcy, nietypowy, długo sie utrzymuje i pięknie się rozwija. Kocham i na pewno do niego jeszcze nie raz wrócę. 30 ml wystarczyło mi na około rok dość częstego, około raz w tygodniu używania. Obok pet a porter coty idealny zapach, który pasuje do każdej okazji.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984670].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Letni

Myślałam, że to będzie absolutny strzał w dziesiątkę, bo to nie był zakup przypadkowy, ale przemyślany.
Te perfumy są jednak rzeczywiście lekkie i typowo letnie raczej. Miałam nadzieję, że właśnie dlatego sprawdzą się u mnie, bo nie jestem w stanie nosić cięższych zapachów, ale jednak trochę tęsknię za czymś wyrazistszym.
Niemniej jednak zapach jest ładny, po prostu ładny, świeży, na letnie dni.
Nie jest trwały.
Ma jednak cechy, które lubię i których wymagam od zapachu, bo większość na mnie po prostu źle pachnie, albo przyprawia o ból głowy.
Tyle, że mogłabym znaleźć coś o podobnych właściwościach w znacznie mniejszej cenie.
Skończy się na tym, że setkę, którą mam jeszcze poużywam, zachowam dobre wspomnienia i wymienię Tommiego na coś tańszego. :D

Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956312].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie mają wartość sentymentalną :)

Perfumy dostałam w zeszłym roku na gwiazdkę. Był to bardzo trafiony prezent ponieważ zapach bardzo mi się spodobał. Delikatny, kobiecy idealny dla mnie. Zapach okazał się bardzo trwały i używałam go z ogromną przyjemnością :)

Używam tego produktu od: używałam od grudnia 2013 do lipca 2014
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954782].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsze :)

To zdecydowanie najpiękniejsze perfumy jakie znam. Jestem im wierna już od dawna. Przede wszystkim uwielbiam je za przyjemny, świeży, lekki zapach, który jest bardzo trwały. Perfumy nadają się nie tylko na codzień, ale również na większe wyjścia. Są naprawdę świetne :)

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań po 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942768].usefull || 0 }}% pomocna.

bez charakteru, do cna bezpieczne

zapach łagodny.
W sumie nie ma co się dziwić, bo edc są najmniej stężone.
Więc delikatnie są trzymają na skórze. Cytrusy grejpfrut, cytryna i mięta sprawiają że to świeżak.Dopiero po chwili kwiaty delikatnie znów... Kamelia i kwiat jabłka, sprawia że to dziewczęcy zapach. Tak mi się kojarzy. Być dziewczyną Tomiego...... Tommy Girl. Nazwa trafiona, powodu słabej trwałości i małej wyczuwalności, zupełnie mi nie pasuje. Brak też zalotności czy uwodzenia.
Taki bezpieczny.
Szkoda że ani trochę fiołka, ani trochę róży nie wyczuwam choć są w składzie. Może wtedy nabrały by trochę wyrazu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936239].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny niedrogi zapach na lato

Fajny zapach na co dzień na letnie dni.

Nadaje się do pracy, na zakupy, od biedy może być i na wieczór.

Jak dla mnie to taki prosty zapach, który od momentu psiknięcia do czasu aż nie wyparuje pachnie tak samo. Nie jest może jakiś mega trwały ale na pół dnia spokojnie wystarczy.

Świeży, ani lekki ani ciężki, taki raczej średni, stosowany z umiarem nie powinien drażnić, ale łatwo można przegiąć.

Mi na początku podobał się bardzo, ale po kilku małych flakonach strasznie się przejadł i zaczął denerwować. Mam napoczętą 50-tkę która spokojnie czeka, bo wiem że na pewno jeszcze do nich wrócę.

Duży plus za cenę - w promocji za 30ml płacę ok 12 funtów (60zł).

Ilość zużytych opakowań: 3 x 30ml, jedna napoczęta 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933057].usefull || 0 }}% pomocna.

Świeżo, czysto, przyjemnie, oryginalnie, ale bez bigla.

Dostałam je w prezencie. Miało to miejsce jeszcze wtedy, kiedy nosiłam glany (dawno, dawno temu) i zapach ten pasował do mojego ówczesnego anturażu niczym pięść do nosa, kwiatek do kożucha, czy wół do karety.
Używałam go na przekór emploi, ale nie wbrew sobie.
Kiedy go użyłam po raz pierwszy, uśmiechnęłam się szelmowsko i stwierdziłam, że pachnę jak nie ja... Gdzie te zawiesiste, orientalne chmury uniseksualnych kenzo i "gaultierów"? Czułam się w tym zapachu jak kot, któremu obcięli wszystkie pazury, ogon i doczepili mu uszy, bo odtąd ma być króliczkiem. I nawet całkiem dobrze mi było w tym zapachu, nawet wbrew moim obawom, wcale mojego wizerunku nie wykastrował. Nie kupię go, ponieważ do mnie nie pasuje. Jednak z sentymentem wącham zatyczkę flakonika i sobie siebie wspominam. Byłam wtedy inna. Inna, ale inaczej jestem teraz. Zapach nie był mój wtedy, nie jest mój teraz, ale ode mnie nie odstawał i tak sobie żyliśmy razem nie przeszkadzając sobie wzajemnie.

Używam tego produktu od: przynajmniej dziesięć lat wstecz
Ilość zużytych opakowań: jeden flakonik

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889567].usefull || 0 }}% pomocna.

trudno mi je ocenic

Zapach przyzwoity i dosc oryginalny jednak po kilku miesiacach stosowania zaczol mnie draznic i dusic.Zupenie nie wyczuwam tu owocowych nut glowy, do tego zaczely mi sie wydawac malo kobiece i pospolite na miescie.Ogromna zaleta tych perfum jest ich super trwalosc- dwa psikniecia z rana i do wieczora unosi sie ich won - niestety to nie wystarczy by staly sie moim hitem

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889469].usefull || 0 }}% pomocna.