Photoderm AKN Spray ochronny SPF 20

Photoderm AKN Spray ochronny SPF 20

Spray ochronny dla cery tłustej, problemowej. Lekka, nietłusta konsystencja. Bezzapachowy, odporny na pot i wodę.

Cena: ok. 47 zł / 100 ml

super

Jest to najlepsze mleczko ochronne jakie mialam. Dajlepsze do 20 SPF. Leciutkie, szczybko się wchłania. Z pewnością w okresie mniejszego nasilenia słońca będę do niego wracała.
Z powodzeniem można wyjść bez pudru na ulicę czy do sklepu. Nie świeci się aż tak mocno.
higieniczny dozownik w sprey'u.

warto

Miałam niedawno problemy ze skórą na plecach. W czasie kuracji doprowadzającej moje plecki do normalnego stanu wyjeżdzałam do gorącej Hiszpanii. Dermatolog poleciła ten krem, aby nie zniweczyć skutków udanego leczenia. Spisał sie na 5. Nie zrobiły mi się żadne nowe wypryski, a co więcej moje plecki znów wygladają idealnie:) Bałam się, że tak małe opakowanie nie starczy - starczyło w sam raz. Nietłusty, przyjemny. Opalenizna ładna. Drogi, ale warto.

Właściwie powtórzę za Anahstasią :) Krem, prócz ceny, ma same zalety:
-lekka, beztłuszczowa konsystencja
-bardzo wydajny
-wygodne i higieniczne opakowanie (nie ma problemu kiedy wpadnie do piachu)
-niedrażniący zapach
Jeśli jest używany do innych częsci ciała, radzę dobrze rozsmarowywać ;) (ja mam falistą, całkiem zabawną opaleniznę na ramionach ;)

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

*****

Spray jest świetny! Przepisała mi go moja dermatolog i faktycznie jest idealny dla mieszanej, problematycznej skóry.
Jest to delikatne mleczko, które błyskawicznie wnika w skórę, pozostawiając po sobie delikatnie tłustą warstewkę (podobną do LRP Anthelios XL Fluide Extreme). Świetnie współgra z każdym kremem i podkładem, nie wałkuje się.
Jest delikatny, nie zapycha porów, wręcz sam pielęgnuje skórę. Nie podkreśla wysuszonych partii twarzy.
Jest niezwykle wydajny, jedno 'psiknięcie' wystarczy na solidną ochronę całej twarzy.
Buteleczka higieniczna, poręczna, spray nie zacina się nawet pod dłuższym czasie użytkowania.