Anti-Shine Refresher [Gel Anti-Brillance] (Żel matująco-odświeżający)

Anti-Shine Refresher [Gel Anti-Brillance] (Żel matująco-odświeżający)

Chłodzący żel, który zapewnia męskiej cerze rozwiązanie problemu nadmiernego wydzielania sebum i redukuje połysk utrzymując trwały efekt matowej cery. Kontroluje wydzielanie sebum, absorbuje i zapobiega utlenianiu sebum.

żele
matujące, łagodzące
w tubie
żel
<50ml

na tak

Zaczne od tego, ze mam problemy z tlusta, niemalze lojotokowa cera. Po paru godzinach, nawet uzyciu kremow i podkladow matujacych i tak zaczynam sie swiecic. Mam zadbana cere, ale blysk doprowadza mnie czasem do szalu.

Ostatnimi czasy postanowilam zaufac marce Shiseido i zakupilam na lotnisku wlasnie Anti-Shine. Cudow nie ma, ale po kilku tygodniach skora przetluszcza sie znacznie mniej! Krem nie zatyka porow, nie powoduje wysypu. Nakladam go na dobrze oczyszczona twarz rano i wieczorem, czasem tez w ciagu dnia. Preparat nie nawilza skory, ale i nie powoduje jej wysuszenia. Pory sa znacznie zmniejszone! Ogolnie bardzo dobry kosmetyk, nie mam sie do czego przyczepic. Polecam

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo dobry

Uzywam tego kosmetyku od prawie 2 miesiecy i musze powiedziec ze jest to produkt ktory siwetnie matuje moja tlusta skore, dobrze pochlania nadmiar sebum (moglby troche dluzej :) ale i tak jest b.dobrze) takze szczerze polecam ten produkt chociaz cena nie nalezy do najnizszych ;) ale warto!!!!). Aha chce jeszcze dodac iz ten zel nie nawilza skory. Szkoda, dlatego daje 4 gwiazdki a nie 5(ale gdyby nie ta jedna rzecz to zostalby moim KWC).