Essence, Bloom Me Up!, Blush Brush (Pędzel do różu)

Essence, Bloom Me Up!, Blush Brush (Pędzel do różu)

Pędzel 01 Chaising Lacy w kolorze koralowym doskonale nabiera i rozprowadza róż po policzkach. Płaski kształt pędzla zapewnia bardzo prostą aplikację produktów oraz idealne konturowanie owalu twarzy. Pędzlem mogą być także nakładane płynne podkłady czy pudry.

Jeden z lepszych pędzli do... podkładu!

To był zakup pod wpływem impulsu- spodobał mi się kolor tego pędzelka. Na codzień używam głównie pędzli z Zoevy, MAC i Real Techniques, wobec tego nie miałam zbyt wielkich oczekiwań- za taką cenę- i przez niemal rok (!) w ogóle go nie używałam.
Zaczęłam używać niedawno, kiedy kupiłam sobie nowy podkład (Double Wear z Estee Lauder), i testowałam różne sposoby jego nakładania- ten akurat przypadkowo wpadł mi w oko. I okazał się być strzałem w dziesiątkę!
Prze-pię-knie rozprowadza podkład po twarzy- zero smug, szybko się go nakłada, można nim stopniować krycie.
Mogę szczerze stwierdzić, że to jeden z najlepszych pędzli do podkładu jakiego używałam!
Wielka szkoda że pochodzi z limitowanej edycji, ale myślę że będzie mi długo służył bo myłam go już wielokrotnie (za każdym razem gdy czyściłam wszystkie swoje pędzle) i jak dotąd nie zgubił ani jednego włoska. Myje się go bardzo łatwo bo jest z włosia syntetycznego.
Jestem bardzo zadowolona że "odkryłam" taką perełkę w mojej kolekcji! :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Pędzel do..podkładu!

Pędzelek (mimo codziennego stosowania) nie zniekształcił się, a napisy nie zdarły się.
Posiada przepiękną koralową barwę czym różni się od innych pędzli dostępnych na rynku.
Przeznaczony jest do nakładania różu, z czym radzi sobie bardzo dobrze, ale również świetnie sprawdza się w nakładaniu PODKŁADU! Wygodnie i szybko można nałożyć kosmetyki przy jego pomocy.
Dodatkowo pędzel jest o połowę tańszy od swoich zamienników.
Jedyną wadą jest dostępność - pojawił się on w limitowance, której nakład został wyprzedany w ciągu kilku dni.

Używam tego produktu od: wiosny
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

najśliczniejszy pędzel do różu w mojej kolekcji

Jak w tytule jest to najsłodszy pod względem wizualnym pedzelek w mojej gromadce pędzli. Reszta to jakieś czarno srebrne,tudzież drewnopodobne straszydła ,które swój ponury wygląd nadrabiają miękkością,funkcjonalnością itd.
Ten pędzel jednakże swoim supersłodkim wyglądem nie musi niczego nadrabiać:
jest mięciuchny jak kłębuszek angory ,nie to co np szczoty z Maca,które swoim włosiem a raczej jego szorstkością rozczarowały mnie niesamowicie (zachwyciły za to czym innym,ale to nie ta recenzja )
jest wielofunkcyjny,z tym wiąże się pewna dygresja: kupiłam ten pędzel z myślą ,że będę nakładać nim podkład ,głownie mineralny,a doraźnie płynny jak mi się hakuro zajedzie. Myślałam tak głównie dlatego,bo kształtem ,wielkością bardz przypominał mi mój ukochany do minerałow flat top Lucy minerals.
przy bliższym poznaniu okazało się ,żę Essence jest od Lusiowego dużo rzadszy,odrobinkę,tak ciut ciut dłuższy,przez co daje nieco mniejsze krycie,co jak dla mnie jest na minus,bo potrzebuję dość solidnego krycia.

Do różu o dziwo (o dziwo dla mnie,bo jak to? flat top do różu???) sprawdza się świetnie,choć wolę go do tych twardszych w typie bourjois,bo może nabrać go trochę za dużo,za to rozciera róż jak marzenie, przepięknie go nakłada i blenduje tak ,ze nie widać zadnych granic.

kolorystyka pędzla jak było wspomniane naprawde cieszy oko,jest to miła odmiana kolorystyczna.

pozostaje ubolewać,że pędzel pochodził z limitowanej edycji i obecnie jest praktycznie nie do dorwania, tym bardzej cieszę sie ,źe udało mi się go zakupić. za to właśnie minus pol gwiazdki,za zerową dostepność.