Lumene, Natural Code, Eye Dramatizer Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Lumene, Natural Code, Eye Dramatizer Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Pojemność 4,5 g

Przeznaczone dla kobiet w każdym wieku. Zawierają kolorowe mikro - pigmenty, dzięki czemu mają piękne, nasycone kolory. Kremowa konsystencja wtapiająca się w skórę nie pozostawia lepkiej, ciężkiej powłoki na powiekach. Zawiera ekstrakt z liści i nasion arktycznej babki. Produkt jest wolny od parabenów. 85% stanowią naturalne składniki. Umieszczenie trzech idealnie pasujących do siebie barw pozwala szybko stworzyć delikatny lub intensywny makijaż oczu. Cienie można mieszać między sobą oraz między poszczególnymi paletami, są mocno satynowe, opalizujące i efektownie błyszczą na powiece.

Nijakie

Cienie kupiłam w ciemno, zupełnie nie znając marki Lumene, razem z pomadką tej firmy. Niestety spodziewałam się po nich czegoś więcej, trafiłam na prodkut naprawdę średni. Cienie są słabo napigmentowane, przez co kolory wyglądają ładnie w opakowaniu, na oku niestety gorzej. Zdecydowanie nie nadają się do blendowania. Plus za to, że się nie osypują, nie zbierają w załamaniu powieki. Niestety to chyba jedyne plusy tych cieni. Pudełeczko plastikowe, zwyczajne, wydajność w porządku.
Ja więcej ich nie kupię, w tej cenie można znaleźć lepsze produkty.