Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 0,3 g

Konturówka do ust. Specjalna formuła i wysoka jakość pozwala na uzyskanie idealnej kreski.
Dostępna w bogatej palecie kolorystycznej.

Rewelacja

Dużym plusem jest opakowanie, które posiada skuwke i końcówkę w identycznym kolorze w jakim jest sama kredka. Jeśli chodzi o wybór koloru jest ogomny, mamy różne odcienie róży, fioletów, bordo, czerwienie oraz brązy i nude. Kolory są nasycone i intensywne. Kredki bardzo dobrze się struga, nie są one łamliwe.
Bardzo fajnie się je aplikuje dzięki ich miekkiej strukturze.
Osobiście używam ich na całe usta. Moi numerem jeden jest ta w kolorze 505. Są mega wydajne i tanie ja swoje nabyłam za około 6 zł.

Najlepsza z najlepszych!

Absolutny hit dla mnie. Posiadam kolor 503 i już od dobrych 4 lat jest to mój ulubiony produkt do ust i jeśli miałabym wybrać jeden produkt, którego będę używała do końca życia, to byłaby to ta konturówka w kolorze 503. Jest bardzo miękka, bez problemu rozprowadza się po ustach, konturuje, kolor jest równomiernie rozprowadzony, nie tworzą się żadne prześwity, nie wchodzi w załamania. Co najlepsze konturówka utrzymuje się cały dzień nawet przy jedzeniu. A w dodatku kosztuje 6zł. Nie ma problemów z ostrzeniem czy łamaniem się kredki. Jedyną wadą jest to, że nie jest zbyt wydajna i przy używaniu codziennie starcza na 2 miesiące. Ale i tak ją kocham dozgonnie.

świetna jakość w świetnej cenie

Zacznę od tego, że jestem maniaczką produktów do ust, a konturówki stanowią podstawę mojego codziennego makijażu ust. Zużyłam już niezliczoną ilość konturówek z różnych firm - od maca, charlotte tilbury, huda beauty, kylie cosmetics, jak i drogeryjnych firm. Jednak zawsze z chęcią wracam do konturówek Dream lips z GR, mogą się równać z czystym sumieniem z dużo droższymi konturówkami, a jakością nie odbiegają absolutnie niczym. Mamy szeroki wachlarz kolorystyczny. Dla mnie absolutnym must have są kolory 502 i 504 i to właśnie do nich wracam najczęściej. Używam ich bez żadnych wyrzutów sumienia, bo za taką cenę można spokojnie zrobić duży zapas bez uszczerbku na stanie konta ;)

Ładne ale wysuszają

Posiadam kolory 510 i 512 - bardzo ładne brudne róże. Niestety ale kredka aplikowana na całe usta bardzo mocno je wysusza nawet po krótkim noszeniu(jestem na tym punkcie bardzo wrażliwa). Jest za to bardzo trwała i dobrze napigmentowana. Opakowanie jest takie sobie - niestety nie jest to kredka automatyczna, trzeba ją ostrzyć. Aplikowana na całe usta może być mało wydajna. Jest wygodna w użyciu i łatwo wyrysować nią usta. Bardzo tania.

Hit!

Wydajność: jest to kosmetyk, którego używa się niewiele, zwłaszcza jeśli robi się to zgodnie z przeznaczeniem, czyli jako konturówka pod pomadkę.
Trwałość: aż do demakijażu.
Stosunek jakości do ceny: kosztuje grosze, a jest świetnym uzupełniem pomadek Longstay z tej firmy.
Opakowanie: nie mam zastrzeżeń, skuwka nie spada.
Moje kolory to: 510 (do longstay nr 20) i 502 (do longstay nr 13).

Używana samodzielnie na całe usta tworzy skorupę, nie jest komfortowa w noszeniu.

Daje radę

Kredki nie stosuję tylko i wyłącznie standardowo - do obrysu ust, ale także do wypełnienia konturu, często jako baza pod szminkę lub sote. Ta kredka świetnie sobie radzi, jest precyzyjna, długo utrzymuje się na ustach, występuje w fajnych kolorach, jest łatwo dostępna i tania. Dobry produkt w dobrej cenie.

chyba najlepsza w tej cenie

Kredka z GR to jedna z moich ulubionych. Jest w miarę tania, mamy duży wybór kolorów a sama kredka sprawdza sie jako podkład pod szminkę albo nawet samodzielnie, bo trzyma się rewelacyjnie na ustach. Mam kilka odcieni i każdy jest super. Jedynie problem jest z temperowaniem i mogłaby być wersja wykręcana

Wspaniały produkt

Posiadam w odzieniu 504. Idealna konturówka do ust. Miękka, bardzo ładnie łącząca się z pomadkami. Posiada matowe wykończenie. Długo utrzymuje się na ustach i nie wysusza ich. :)

Najulubieńsza!

Uwielbiam te konturówki! Począwszy od gamy kolorystycznej, skończywszy na pięknym i gustownym designie. Jedynie dostępność może stwarzać problemy, gdyż nie w każdy mieście punkty i stoiska Golden Rose są dostępne. Polecam każdemu, nie zawiedziecie się!

Moja ulubiona

Najlepsza kredka do ust z tej półki cenowej. I każdej wyższej. Naprawdę nie sposziewalam się, że zostanie moim numerem 1. Trzyma się dość długo, wybór kolorów jest ogromny, kolory są głębokie. I ta cena.

Super konturówka

Są to aktualnie moje ulubione konturówki do ust. Bardzo trwałe, trzymają się naprawdę dobre kilka godzin, jak nie cały dzień w pracy (zależy co zjem właściwie). Do tego kosztują grosze!
Kolorystyka bardzo przyjemna, pozwala dobrać odpowiedni kolor do niemal każdej pomadki na świecie. Bardzo polecam, choć czy to hit jeszcze nie wiem - najpierw muszę przetestować pomadki z maca :)

Fantastyczna kredka za niską cenę ;)

Kredkę Golden Rose dobrałam do pomadki Golden Rose i tak zaczęła się moja przygoda z tymi kredkami :) Obecnie mam ok. 5 sztuk z tej serii i myślę, że nie skończy się na tym moja przygoda z nimi.

Na początku warto zaznaczyć, że obecnie konturówka nieco odeszła w zapomnienie. Moim zdaniem to duży błąd bo usta zaznaczone za pomocą zarówno konturówki jak i pomadki wyglądaja o niebo lepiej. Tak też na nowo pokochałam niektóre pomadki z mojej kosmetyczki, którym czegoś brakowało. Okazało się, że brakującym elementem było obrysowanie ust kredką ;)

Jakość tej kredki jest bardzo dobra. Faktycznie jest trwała. Zauważyłam, że nawet gdy pomadka zniknie ze środka ust to kontur nadal świetnie się trzyma. Kredka jest odporna na ścieranie/ rozmazywanie.
Jej miękkość jest odpowiednia. Nie łamie się podczas obrysowywania ust , ani nie drapie. Ta cecha jest dla mnie bardzo ważna.
Jest to klasyczna kredka, którą należy temperować. To rozwiązanie nie do końca mi odpowiada, ale jakość kredki mi to rekompensuje.

Należy docenić także bogatą gamę kolorystyczną kredek. Jestem przekonana, że nie będzie trudno znaleźć odpowiedni odcień do swojej ulubionej pomadki. Marka Golden Rose wpadła na świetny pomysł i stworzyła aplikację dobierającą odcień kredki do pomadki Golden Rose. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie ;)

Polecam tę kredkę każdemu i sądzę, że warto włączyć konturówkę do swojego makijażu. ;)