Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Pojemność 0,3 g

Konturówka do ust. Specjalna formuła i wysoka jakość pozwala na uzyskanie idealnej kreski.
Dostępna w bogatej palecie kolorystycznej.

Moja ulubiona

Najlepsza kredka do ust z tej półki cenowej. I każdej wyższej. Naprawdę nie sposziewalam się, że zostanie moim numerem 1. Trzyma się dość długo, wybór kolorów jest ogromny, kolory są głębokie. I ta cena.

Super konturówka

Są to aktualnie moje ulubione konturówki do ust. Bardzo trwałe, trzymają się naprawdę dobre kilka godzin, jak nie cały dzień w pracy (zależy co zjem właściwie). Do tego kosztują grosze!
Kolorystyka bardzo przyjemna, pozwala dobrać odpowiedni kolor do niemal każdej pomadki na świecie. Bardzo polecam, choć czy to hit jeszcze nie wiem - najpierw muszę przetestować pomadki z maca :)

Fantastyczna kredka za niską cenę ;)

Kredkę Golden Rose dobrałam do pomadki Golden Rose i tak zaczęła się moja przygoda z tymi kredkami :) Obecnie mam ok. 5 sztuk z tej serii i myślę, że nie skończy się na tym moja przygoda z nimi.

Na początku warto zaznaczyć, że obecnie konturówka nieco odeszła w zapomnienie. Moim zdaniem to duży błąd bo usta zaznaczone za pomocą zarówno konturówki jak i pomadki wyglądaja o niebo lepiej. Tak też na nowo pokochałam niektóre pomadki z mojej kosmetyczki, którym czegoś brakowało. Okazało się, że brakującym elementem było obrysowanie ust kredką ;)

Jakość tej kredki jest bardzo dobra. Faktycznie jest trwała. Zauważyłam, że nawet gdy pomadka zniknie ze środka ust to kontur nadal świetnie się trzyma. Kredka jest odporna na ścieranie/ rozmazywanie.
Jej miękkość jest odpowiednia. Nie łamie się podczas obrysowywania ust , ani nie drapie. Ta cecha jest dla mnie bardzo ważna.
Jest to klasyczna kredka, którą należy temperować. To rozwiązanie nie do końca mi odpowiada, ale jakość kredki mi to rekompensuje.

Należy docenić także bogatą gamę kolorystyczną kredek. Jestem przekonana, że nie będzie trudno znaleźć odpowiedni odcień do swojej ulubionej pomadki. Marka Golden Rose wpadła na świetny pomysł i stworzyła aplikację dobierającą odcień kredki do pomadki Golden Rose. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie ;)

Polecam tę kredkę każdemu i sądzę, że warto włączyć konturówkę do swojego makijażu. ;)

Must have!

W swojej kolekcji posiadam jedynie trzy konturówki więc nie mam problemu z wyborem, ale po tą z Golden Rose sięgam zdecydowanie najczęściej. Cudowna, kremowa konsystencja sprawia, że nakładanie kredki jest łatwe i przyjemne. Pozostawiony na ustach efekt jest matowy, ale nie wysuszający. Często maluję nią całe usta i prezentują się bardzo dobrze. Fakt warty uwagi to niesamowita trwałość tego linera. Jeśli już się ściera to bardzo mało i równomiernie. Kolejną zaletą jest duża gama kolorystyczna. Posiadam kredkę o nr 527 i bardzo polecam ten kolor. Jedynym minusem jest to, że trudno ją zaostrzyć, aby grafit był bardzo cienki. Zdecydowany must have dla każdej kobiety, która uwielbia makijaż.

Czysta przyjemność

Korzystanie z tej konturówki jest naprawdę przyjemne. Gładko sunie po ustach, ma matowe wykończenie, ale wcale nie jest sucha. Do tego jest naprawdę trwała. Szkoda tylko, że nie jest automatyczna ani nie ma dołączonej temperówki, korzystałoby się z niej jeszcze wygodniej.

Super kredki za niską cenę!

Mam około 10 kolorów z tej serii. Używam jako konturówek ale rownież na całe usta. Dobrze się rozprowadzają, są trwałe. Cena i dostępność na +. Warto spróbować.

Super kolory

Tutaj nie ma co za dużo pisać.
Kredki świetne bo miękkie- długo się utrzymują na ustach "nie zjadają się"
Kolorów od wyboru do koloru... no i oczywiście cena;))
Super

Fanka produktów do ust z Golden Rose

Posiadam naprawdę sporą kolekcję różnych szminek, pomadek i konturowek z Golden Rose i naprawdę niewiele z nich mnie zawiodło. Konturówki może nie są jakieś mega trwałe, ale posiadają dużą gamę kolorów, można nimi malować całe usta, A dodatkowo kosztują grosze. Dodatkowym atutem wyróżniających je wśród innych firm jest mięciutka, masełkowa formuła, więc nie ma problemu z ich nakladaniem.

Super!

Nadaję się nie tylko jako konturówka ale można też nałożyć ją na całe usta. Nie wysusza ust. Ma bardzo mocną pigmentację i długo utrzymuje się na ustach Dużym plusem jest spora gama kolorów!
Bardzo dobry produkt w niskiej cenie :)

Dosłownie DREAM Lips Lipliner

Ta kredka to coś wspaniałego.
Po pierwsze jest bardzo dobrze napigmentowana, w związku z tym nie trzeba się męczyć w trakcie konturowania i martwić się, że nie wyjdzie, ponieważ wystarczy lekko przyłożyć ją do ust a kolor "sam się robi". Jest też bardzo trwała - utrzymuje się bez poprawek naprawdę długo. Jest mięciutka i nie wysusza ust. Dodatkowym atutem jest to, że jest automatyczna.
Wady? Nie zauważyłam żadnych :)

Świetna kredka (nie tylko do konturowania)

Uwielbiam używać tych kredek. Nie tylko do obrysowania ust, ale też żeby nałożyć na całe usta. Nie wysusza ust i jest trwała. Po 5 godzinach nadal się pięknie trzyma :) Kredki mają intensywny kolor i dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej :) Zawiodłam się tylko jednym odcieniem 529 - po prostu jest dla mnie za jasny. Wygląda lekko jak korektor.

Dobry wybór

Moja pierwsza kredka do ust i osobiście uważam to za dobry wybór. Ma cudny kolorek, utrzymuje się bardzo dobrze, konsystencją i pigmentacja bardzo dobre.
Kredkę można używać jako konturówkę, ale też pomalować całe usta.