Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Golden Rose, Dream Lips Lipliner (Trwała kredka do ust)

Pojemność 0,3 g

Konturówka do ust. Specjalna formuła i wysoka jakość pozwala na uzyskanie idealnej kreski.
Dostępna w bogatej palecie kolorystycznej.

Warto mieć ją w swojej kosmetyczce

Kredka sprawdza się u mnie bardzo dobrze i używam jej dość często.
Kredka jest dość miękka, ale też nie za bardzo, taka idealna - w sam raz.
Sunie po ustach bardzo dobrze, jest lekko kremowa.
Co do pigmentacji - intensywna, ale łatwo się ją rozciera.
Pięknie podkreśla naturalny kontur ust i dzięki niej łatwiej nakłada mi się pomadki.
Poza tym używam jej też (roztartej w okolicach ust) do optycznego powiększeni ust.
Ta kredka jest idealna i na pewno sięgnę po inne warianty kolorystyczne.

Dobry, trwały produkt, polecam :)

Niesamowicie lubię te konturówki mam dwa kolory: 504, 513. Klasyki, które za każdym razem jak się skończą witają ponownie w mojej kosmetyczce. Fajnie, długo się trzymają i bardzo łatwo się je nakłada. Zdecydowanie polecam!

Bardzo ją lubię

Bardzo lubię używać tą kredkę do ust, najczęściej używam razem z pomadkami właśnie z Golden Rose. Bardzo ładnie i łatwo maluję się tą kredką. Kolory są bardzo ładne, a trwałość jej jest bardzo dobra. Kosztuje ona kilka złotych, więc nic tylko kupować

Trzeba je mieć!

W moim odczuciu te konturówki są po prostu świetne. Jakościowo, trzymają się długo, formuła jest bardzo wygodna, nawet na całe usta, świetne kolory i OGROMNY wybór, a cena pozwala kupić kilka sztuk i cieszyć się wyborem. Dla mnie najlepsze, używam solo i do konturu przed płynnymi pomadkami. Jedyne co to temperowanie jest uciążliwe i nie pogardziłabym zmienieniem formy na automatyczną, ale to drobiazg.

Najlepsza

Ostatnio przekonałam się do konturówek,bo potrafią stworzyć cuda a ta z GR za niewielką cenę zmienia moje oblicze. Łatwo się ją aplikuje i każdy kto też nie mógł się przekonać do ich używania powinien spróbować od tej.

Rewelacja!

Kredki do ust z tej serii są po prostu świetne! Mają bardzo bogatą gamę kolorystyczną, łatwo nimi wyrysować kontur ust, nie są twarde, mają świetną trwałość i bez problemu dają się zmywać. Biorąc jeszcze pod uwagę ich niską cenę, to po prostu must have!

Jedna z najlepszych :)

Posiadam kolor 504 (idealny do matowej płynnej 16) oraz 515 (która dobrze spisuje się przy matach o numerkach 9 i 18). Obie kredki bardzo lubię używać jako konturówek, ale i jako wypełniaczy też - są bardzo wygodne w użyciu i mięciutkie. Są trwałe i zdarza się, że cała pomadka już z ust zejdzie - a dookoła konturówka trzyma się w dalszym ciągu, nawet po tłustym jedzeniu. Problem jest jednak z dostępnością stacjonarnie - zdarza się, że na kolor muszę czekać kilka dni i zajrzeć dopiero po dostawie - a wiadomo, niektóre rzeczy chcielibyśmy mieć na 'już'. Z pewnością dokupię kolejne kolorki.

Must have!

Aaaaaa! Jestem zachwycona tymi produktami ! Cena, jakość, wydajność wszystko na wielki plus !! Jest to mój fenomen pośród tej kategorii kosmetyków. Świetnie trzyma się na ustach. !

obłędna!

Szczerze mówiąc na początku nie rozumiałam zachwytów nad tą marką. Ot, zwyklaki. Ale gdy szukałam odpowiedniego dla mnie koloru i znalazłam go dopiero w GR, zmieniłam zdanie. Mam konturówkę w kolorze 524 i aktualnie jest to moja ulubiona pomadka do ust. Tak, dobrze czytacie, pomadka, bo nakładam konturówkę na cały obszar, a jej konsystencja nie wysusza ust. Trzyma się przez cały dzień, niezależnie od tego ile był jadła czy piła. Odkryłam swoje cudo :) tania i dobra, dla mnie strzał w dziesiątkę!

Najlepsze

Mam sporo pomadek, naprawdę dużo. I żeby te pomadki ładnie wyglądały lubię użyć sobie konturówki do ust. Przetestowałam kilka, które są na rynku z różnej półki cenowej i powiem jedno - Dream Lips są najlepsze. Lepsze od Maca w mojej opinii. Obecnie mam 4 sztuki (plus dwie w zapasie) i jedną już wcześniej zużyłam.
Te konturówki mają wszystko, czego można by chcieć. Wybór kolorów jest olbrzymi, co prawda na stoiskach GR nie ma testerów, ale nawet jakbym miała nie trafić z odcieniem, to 6.30 zł to jest śmiech na sali, także już za cenę ogromny plus. Jakość jest kolejnym plusem. Kredki te są dosyć miękkie, ale nie za miękkie, proste w ostrzeniu (co nie jest takie oczywiste, bo w niektórych kredkach wkłady są tak miękkie, że często jeśli je wezmiemy ze sobą gdziekolwiek to wkład w transporcie się złamie, czasem nawet w kilku miejscach i naostrzenie takiej kredki graniczy już wtedy z cudem). Kolorów jest wiele, dlatego myślę, że każdy znajdzie coś, co mu pasuje. Ja najbardziej lubię 521 i 512. 521 używam do wszystkich różowych pomadek (róż w stronę fuksji), natomiast 512 jest jakby nieco bardziej zgaszona i cieplejsza, więc używam ją do pomadek, które są różami idącymi w czerwień. Plus mam jeszcze dwie czerwone kredeczki, ale z racji tego, że 98% mojej całej pomadkowej kolekcji jest w różu, to i tak tamte dwie które wymieniłam używam najczęściej (i tych też mam zapas właśnie). 521 jest tą, którą już raz zużyłam, a pewnie każdy kto używa kredki do ust wie, jak trudno ją zużyć, więc to mówi samo za siebie.
Dodatkowo kredki te można używać samodzielnie na usta, bez dodawania szminki. Zostawiają matowe wykończenie (to przecież kredka), nie wysuszają i wytrzymują do 6 godzin, jednak to nie jest produkt przeznaczony na całe usta, tylko jak sama nazwa wskazuje do podkreślenia ich konturu, więc 6 godzin jest dobrym wynikiem. Jeśli nakładamy typowo jako konturówkę to zjada zawsze wolniej niż pomadka, bo jednak jest na obrzeżach warg.
Jak dla mnie najlepsze jakie znam i do tego cena. Można 10 kupić i i tak to się nie będzie równało jednej z Maca (mam dwie z Maca i one nie są tak dobre jak te z GR).
Polecam i jeszcze raz polecam.

Lepszych nie będzie

Jestem szczęśliwa posiadaczką pięciu kredek Dream Lips i naprawdę z czystym sercem mogę je polecić każdemu :) Nie dość że cena jest bardzo przystępna, jakością przewyższa większość drogeryjnych kredek. Ma świetną konsystencje - jest delikatnie woskowa, ułatwia to aplikacje. Nie wysusza ust. Trwałość też jest całkiem niczego sobie. Ogromną zaletą jest gama kolorystyczna, można znaleźć naprawdę piękne i różnorodne odcienie. Produkt bez wad!

Świetna!

Posiadamy kilka kolorów, ze wszystkich jestem zadowolona. Produkt bardzie trwały, przyjemny w konsystencji w dodatku tani. Stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny. Ale nawet gdyby kredki podrożały to i tak będę je kupować bo naprawdę pomadki nałożone na nie trzymają się o wiele dłużej.