Evree, Intensive Facial Care, Magic Rose, Pure Beauty Oil (Upiekszająca kuracja do twarzy i szyi)

Olejek Magic Rose to kompleks witamin C, A i B oraz kwasów owocowych, które nawilżają i upiększają skórę, a starannie dobrane nuty zapachowe pobudzają zmysły. Olejek różany redukuje przebarwienia, łagodzi stany zapalne, uszczelnia naczynia krwionośne oraz reguluje produkcję sebum. Co więcej, olejek może być stosowany przez osoby z bardzo wrażliwą i problematyczną cerą.
Olejek różany - zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i 9, witaminy C, A i B oraz kwasy owocowe.

Dobre serum nawilżające

Na co dzień moim ulubieńcem w tej kategorii jest inne serum, ale każdy czasem potrzebuje zmiany, prawda? ;) Rozglądając się w drogerii za godnym następcą dla mojej ukochanej Bielendy natknęłam się na ten produkt w promocji. Nie lubię zapachu róży, więc się wahałam, ale jednak trafił do koszyka. I nie żałuję.

Olejek jest zamknięty w estetycznej, prostej buteleczce ze szkła z pipetką. Taki rozwiązanie bywa problematyczne, gdy produkt się kończy, ale ogólnie jest dość wygodne i higieniczne, więc zdecydowanie wybaczam.

Po otwarciu z ulgą zanotowałam, że zapach róży nie jest nachalny. Wręcz przeciwnie - ja go ledwo wyczuwam. Trochę gorzej jest z konsystencją, bo olejek to faktycznie... olejek ;) Po wmasowaniu go w twarz pozostawia tłustą warstwę, więc bałam się, jak moja mieszana cera sobie z tym poradzi. Niepotrzebnie. Rano po umyciu twarzy okazało się, że koloryt jest jakby wyrównany, a buzia jest miękka. Olejek mnie również nie zapchał.

Cena może wydawać się dość wysoka, dlatego warto polować na promocje. Szczególnie, że olejek jest bardzo wydajny. Używałam go codziennie przez około 2,5 miesiąca.

bardzo rozczarował

Olejek otrzymałam jako prezent. Dużo po niej oczekiwałam, bo mam cerę tłustą, trądzikową i w dodatku wrażliwą. Żadne z zapewnień producenta się u mnie nie sprawdziło. Skóra obciążona, bardzo mało albo wcale się nie wchłania (nawet w użyciu minimalnym)... Poza tym zapchał niesamowicie twarz, powstało mnóstwo nowych grudek i zaskórników. Nigdy więcej nie użyję tego na twarz.
Jako że nie lubię wyrzucać kosmetyków postanowiłam dać mu drugą szansę, ale na dłonie - i tu spisuje się super, zmiękcza skórki, dobrze nawilża. Stosuję na noc i rano wstaję z miękkimi rączkami.

Bardzo fajny produkt.

Kupiłam ten olejek z myślą o stosowaniu go jako baza pod makijaż ( głównie pod podkład Loreal True Match). Trochę się obawiałam jak wyjdzie połączenie mojej mieszanej cery z tym produktem ale niepotrzebnie. Olejek ładnie współgrał z moją skórą, nie obciążał jej, nie zapychał. Z podkładem dawał piękny efekt. Nakładałam go minimalną ilość. Bardzo ładnie pachnie, jest wydajny. Czasami nakładam go na noc żeby odżywić mocniej skórę. Super produkt!

Meh

Kupiłam ten olejek skuszona obietnicą cudów jakie zrobi na mojej twarzy.
Stosowałam go wieczorem zamiast kremu nawilżającego, czasami lądował na włosach.
Nie zauważyłam żadnej poprawy w kondycji skóry, w dodatku mam wrażenie, że trochę mnie zapchał. Włosom podobnie pozostał obojętny.
Czarę goryczy przelał fakt, że olejek w połowie opakowania po prostu zjełczał mimo, że przechowywałam go poza zasięgiem promieni słonecznych.

Spoko

Pierwszy raz gdy go użyłam, byłam naprawdę mile zaskoczona. Zapach piękny. Konsystencja akurat, czego chcieć więcej? No tak efektów.
Używam tego olejku od tygodnia a widzę efekty. Moja skóra zrobiła się gładka i bardziej miękka. Wygląda naprawdę wow. Olejek dobrze odżywia moją twarz i szyję. Fajnie się wchłania i nie pozostawia żadnych tłustych warstw na twarzy.
Niestety po dłuższym stosowaniu moja skóra się na niego uczuliła. Dodając podoba mi się bardzo opakowaniu,ponieważ jest w buteleczce z pipetą .

taki sobie

zaczne od tego ze olejek jest swietny dka suchej i normalnej cery. fajnie nawilza i pielęgnuje dzieki witaminom kwasom i tludzczom. sprawdza sie jako do masazu twarzy czy dodatek do glinek jak rowniez do peelingu przy uzyciu korundu. ale jesli chodzi o inne dzialania to nie robi nic. nie widac efektu upiekszajacego, nie ma redukcji blyszczenia ani rozjasnienia ani złagodzenia stanow zapalnych. fakt zaczerwienienia sa po nim troche uspokojone skora delikatnie rozswietlona wygladzona i miekka w dotyku.

Evree jest świetne!

To jest mój kolejny produkt marki Evree i muszę przyznać,że jest to świetna marka za niewielkie pieniążki.
Olejek stosowałam wieczorem-świetnie nawilżył mi szyje i twarz,wygładził,zaczerwienienia zmniejszone.
Co mnie pozytywnie zdziwiło,że olejek bardzo szybko się wchłania,od razu możemy aplikować krem na niego.
Również plus za to,że jak na taką konsystencje kosmetyk jest bardzo wydajny.
Zapach bardzo ładny,różany,nie jest to sztuczny zapach.
Opakowanie prezentuje się ślicznie,jedyny minus to,że pipeta ciężko nabiera produkt -na 1/5 długości pipety...
Cena ok 30-35 zł.Ale cena stanowczo adekwatna.

Różane nawilżenie :)

Najczęściej nakładam ten olejek wieczorem. Skóra po nim jest ładnie rozjaśniona i nawilżona. Znikają mocne zaczerwienienia i podrażnienia. Nadaje się świetnie również jako baza pod makijaż jak np mamy za suchy podkład.

Olejek nie zapycha cery :)

Jestem na TAK.

Bardzo lubię kosmetyki różane , dlatego olejek przypadł mi do gustu.
Olejek zamknięty jest w szklanym opakowaniu z pipetą
co ułatwia aplikacje i dozowanie.
Jest bardzo przyjemny w użyciu ,pięknie pachnie.
Stosowałam go sam jako serum do masażu,
oraz jako dodatek kilku kropel do kremu , płynu do demakijażu ,
czy balsamu do ciała.
Olejek ładnie się wchłania ,nie zapycha.
Pięknie nawilża cerę ,rozjaśnia , wyrównuje koloryt.

Evree, Intensive Facial Care, Magic Rose, Pure Beauty Oil

Olejek kupiłam po raz drugi do ratowania mojej skóry po nieudanym zakupie maseczki 3 w 1. Uratował podrażnioną skórę, ale nie zachwyca mnie innym działaniem. Nadaje się pod podkład, ale dla osób z sucha cerą, u mnie powoduje ze błyszcze się okropnie. Nie uczula. Nie zauważyłam, żeby zapychał. Wydajny produkt. Intensywny zapach. Wygodna aplikacja. Używam go relukarnie.

dobrze się zaczęło ale szybko skończyło

Kupiłam ten olejek trochę na przekór sobie bo wiem, że niestety kosmetyki różane niezbyt mojej skórze odpowiadają. Mimo, że to piękny i pięknie pachnący kwiat a jej olejek z powodzeniem wykorzystywany jest w kosmetyce i zazwyczaj jest przyjazny wrażliwej cerze to jednak w moim przypadku jest niestety inaczej.
Do tego produktu przyciągnęło mnie jednak piękne opakowanie, fakt że przeznaczony był do cery mieszanej oraz oczywiście obietnica kuracji upiększającej. Zaryzykowałam myśląc że tym razem będzie inaczej chociaż nie nastawiałam się jakoś wybitnie pozytywnie do tego produktu i na cuda nie liczyłam. I dobrze - bo chociaż zaczęło się rewelacyjnie: cudowny zapach, świetna konsystencja, przyjemność stosowania, skóra nabrała blasku i znacząco się ożywiła to jednak po około tygodniu stosowania nastąpił nagły zwrot. Moja skóra po prostu przestała ten produkt tolerować. Pojawiły się miejscowe wypryski, czerwone plamki, później małe obszary łuszczącej się skóry. Twarzy była jakby przytłoczona tym kosmetykiem i o zgrozo z dnia na dzień wyglądała coraz gorzej. Takim kuracjom upiększającym mówię stanowcze NIE.
Chociaż podkreślam, że to zapewne wina "różanego składu" tego kosmetyku, który moja skóra chyba jednak nigdy nie polubi.

Bardzo dobry

Olejek jest super. Pięknie nawilża i odżywia nasza skórę. Do tego ładnie pachnie. Nie zapycha, nie podrażnia. Troszkę długo się wchłania więc polecałabym go raczej do stosowania na noc. Używałam zarówno z kremem z tej serii jak i bez. Działa bardzo fajnie. Buzia wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Polecam!