Babaria Natural Cosmetics, Gel Nutritivo para Manos y Unas (Regenerujący żel do rąk i paznokci)

Wyprodukowany z wydzieliny ślimaków pochodzących z Ameryki Południowej jest wygładzającym, jedwabistym kremem hypoalergicznym. Jest bezzapachowy, nie ma tłustej konsystencji oraz wchłania się natychmiastowo. Zawiera naturalną alantoinę, która w odróżnieniu od uzyskiwanej syntetycznie sprawia, że regeneracja skóry staje się możliwa, blizny i rozstępy znikają błyskawicznie, a rany goją się znacznie szybciej. Proteiny i witaminy (A, C i E), naturalny kolagen i elastynę oraz naturalny kwas glikolowy, który usuwa martwe komórki naskórka oraz niweluje zmarszczki.
Szczególnie polecany dla mężczyzn.

Naturalny kosmetyk

Żel do rąk i kilka innych kosmetyków przywiozła dla mnie koleżanka prosto z Hiszpanii, po raz pierwszy mam kosmetyki tej firmy. Jest to wyjątkowy żel do rąk wyprodukowany z najwyższej jakości ekstraktu pochodzącego z wydzieliny ślimaków z Ameryki Południowej i oczywiście cena też jest w tym wypadku wysoka. Żel jest przezroczysty, galaretowaty, producent określił że jest bezzapachowy, według mnie posiada przyjemny, lekki zapach. Wchłania się szybko, ale pozostaje takie uczucie lepkości, które po chwili znika. Żel nie podrażnił skóry dłoni, nie uczulił, ranki, zadrapania goiły się szybciej. Żel nawilża bardzo dobrze, dłonie są gładkie wręcz aksamitne.Żel stosuję dwa razy dziennie rano i wieczorem.

Używam tego produktu od: około 2-3 tygodni