Avon, Pędzel do podkładu

Avon, Pędzel do podkładu

Pojemność 1 szt

Pędzel do podkładu. 17-centymetrowy pędzel w kształcie idealnym do nakładania i rozprowadzania podkładu.

do podkładu, do twarzy
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Średni

Jest to mój pierwszy pędzelek do podkładu, wcześniej nakładałam go palcami. Na pewno jest lepszy od nich. Ładny z wyglądu, włosie gęste, ale dużo podkładu na nim pozostaje i ciężko go wyczyścić. Przy aplikacji podkładu widoczne są miejsca (linie) po włosiu. Trzeba kilka razy poprawiać podkład by wyglądał na twarzy tak jak należy.

dyskusyjny

Nie przepadałam za nim. Wciągał we włosie bardzo dużo podkłądu. Do tego trzeba sie nim było długo namachać dla efektu gdyż potrafił żłobić w twarzy linie w kierunkach rozprowadzania podkładu. Czyścił się szybko ale też szybko zaczoł gubić włosie

w I fazie nakładania podkładu przydatny

W szale kupowania pędzli do makijażu kupiłam również ten z Avonu. Przyznam, że ma fajny design, ładnie wygląda w słoiczku \'makijażowym\' na półce. Dość dobrze radzi sobie w I fazie nakładania podkładu na skórę twarzy, szyi i dekoltu; jednak przy ostatecznym nakładaniu lepiej sprawdza się gąbeczka albo po prostu palce. Czy gdybym miała go kupić ponownie to wahałabym się? - nie! Kupiłabym go, bo jest według mnie dość dobry, by móc polecić! Polecam zatem!

Używam tego produktu od: od listopada 2014r.
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel :)

Całkiem dobry

Nie mam dużego doświadczenia z pędzlami do podkładów i generalnie obecnie wolę gąbeczkę, ale ten pędzel jak dla mnie jest dobry. Używałam go przed gąbęczką a wcześniej używałam tylko palce i od razu zauważyłam dużą różnicę pomiędzy jakością makijażu - brak smug i bardziej naturalny efekt. Dobrze rozprowadza podkłady płynne, ale z gęstszymi też daje sobie radę. Łatwo się go myje i ma przyjemne włosie.

zdecydowanie jestem na

jak dla mnie pędzel jest do niczego
-nakładanie podkładu trwa długo
-zostawia smugi
-jest dość ostry przez co używanie go było dość uciążliwe
-ciężko się go czyści, na włosiu zostają pozostałości podkładu

według mnie pędzel ten nie spełnia swojej roli, ale można go wykorzystać np do nakładania maseczki bo do podkładu się nie nadaje
nie skuszę się na ponowny zakup

Ilość zużytych opakowań: jedna