WT-Methode, Placen Formula HP (Wcierki przeciw wypadaniu włosów w ampułkach)

WT-Methode, Placen Formula HP (Wcierki przeciw wypadaniu włosów w ampułkach)

Sprawdź ceny produktu

Wyciąg z placenty uzupełnia ubytki aminokwasów w naczyniach krwionośnych dostarczających tlen i wilgoć, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania cebulki włosa. Uzyskany metodą suchego mrożenia jest pozbawiony hormonów żeńskich i męskich (estrogenów i gestagenów). Dzięki temu nie ma przeciwwskazań co do jego korzystania, idealny nawet dla alergików, kobiet w ciąży i małych dzieci.
Szczególnie zalecany przy:
- wypadaniu włosów (likwiduje lub zmniejsza w znaczący sposób),
- kolistym wypadaniu włosów Alopecia Areata (uzupełnia ubytki),
- włosach cienkich i delikatnych (zwiększa ich objętość),
- włosach o osłabionej strukturze (nadaje połysk i trwałość),
- zniszczonej strukturze włosów (regeneruje strukturę włosa od wewnątrz),
- pielęgnacji włosów (powoduje nawilgocenie i dotlenienie cebulek włosowych).
Poprawa struktury włosów następuje bez względu na zakres i rodzaj poszczególnych problemów z włosami. W przypadku stresu, chemioterapii, ciąży (i po ciąży) lub diety wystarczająca ilość zabiegów to 12. Natomiast przy problemach genetycznych wskazane jest uzupełnianie kuracji także po jej zakończeniu (profilaktyka).
12 x 10 ml

Szkoda kasy...

Placentę używałam przez prawie 2 miesiące. 1-2 ampułki tygodniowo. Efekt ŻADEN. Może pod koniec opakowania wypadanie zmniejszyło się o 20-30%, ale to wszystko.
Teraz, 3 tyg po zakończeniu kuracji, włosy wypadają po staremu :(
Szkoda pieniędzy, za opakowanie zapłaciłam w hurtowni fryzjerskiej 107zł., więc nie mało.
Szukam innego produktu, do Placenty nie mam zamiaru wracać.
Dodam, że produkt był oryginalny, masaż stosowałam, więc winy po swojej stronie nie widzę...

Bardzo dobry produkt

Hej, zglosilam ten produkt do KWC, bo wg mnie jest warty uwagi i może pomóc. Natknęłam się na niego w Internecie rok temu, kiedy walczyłam z bardzo dużym wypadaniem włosów. Przeczytałam bardzo dobre opinie i postanowiłam zakupić. W końu jeśli o włosy chodzi trzeba próbować wszystkiego.

Już po kilku ampułkach zauwązyłam zmniejszenie wypadania włosów (widoczne najbardziej podczas mycia i późniejszego czesania). Po skończeniu 12 ampułek, włosów wypadało mało i pojawiły się nowe. Teraz mam z tych nowych nawet dłuższą grzyweczkę;-)

Niestety od kilku miesięcy włosy znów silnie mi wypadają (dopiero wybieram się do trychologa, czekam na wyniki badań). Postanowiłam znów poratować się placentą. Do 5. ampułki nie zauważyłam poprawy. Po 5. już wyraźnie widzę zmniejszoną ilośc wlosów, które wypadły podczas mycia i czesania. Poniżej zamieszczam trzy zdjęcia, na których widać mniejszą ilość włosów. Zdjęcia zrobione w ciągu jednego tygodnia. Jeszcze zostało mi 5 ampułek do końca opakowania, także efekty będa na pewno jeszcze lepsze. Ogólnie bardzo polecam dziewczyny.

Używamy jedną ampułkę na jeden raz. Jest dołączony aplikator, dzięki ktoremu preparat nie wylewa się podczas aplikacji nadmiernie. Trzeba to zrobić sprawnie, bo po 15 minutach placenta się ulatnia. Po nalożeniu wcierki na skórę głowy należy wykonać 10 minutowy masaż. Pamiejacie tylko, żeby nie trzeć skóry głowy, bo wtedy można wytrzeć nowe, delikatne włoski. Filmik o tym jak wykonywać taki masaż po nałożeniu plaxcenty jest na youtube.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania po 12 ampułek