Bourjois, Volume Glamour Push Up Effet (Pogrubiający tusz do rzęs)

Bourjois, Volume Glamour Push Up Effet (Pogrubiający tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Dzięki szczoteczce Uplift, która wyposażona jest w 15 stref malowania, maskara Volume Glamour Effet Push Up zapewnia już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki pokrycie rzęs na całej długości, od nasady aż po same końce. Maskara zwiększa objętość rzęs aż 11 razy i utrzymuje się na rzęsach 16 godzin. Elastyczna formuła maskary umożliwia swobodne nakładanie kolejnych warstw tusz nie wysycha ani nie twardnieje.

Świetny produkt.

Jedna z moich ulubionych maskar.
Posiada najlepsza rozczesujaca szczoteczkę, która wielbię.
Nie prószy, nie rozmazuje się, nie skleja, ładnie podkreśla i wydłuża rzęsy.
Produkt godny uwagi.

Efekt sztucznych rzęs;)

Tusze Bourjois lubię od jakiegoś czasu. Lubię nawet bardzo. Zaczęło się od tego, że każdy z nich, obojętnie jaką nie byłby nowością i jaki efekt obiecywał, doskonale uwydatniał moje rzęsy. Nauczyłam się, żeby nie lekceważyć tej marki, wiele kosmetyków Bourjois zasługuje na uwagę, nie tylko osławiony róż.

Volume Glamour Push Up Effet kupiłam w ulubionej drogerii w promocji, to było pod koniec czerwca. Po nałożeniu na moje rzęsy stwierdziłam, że Volume Glamour to jest to! Objętość rzęs, wydłużenie, brak sklejenia (albo niewielkie, ale do rozczesania), piękny, głęboki kolor, trwałość cały dzień, w dodatku tusz się nie osypuje, czegóż chcieć więcej. Nawet w czasie wilgotnej pogody nie rozmazuje się, nie mówię tu oczywiście o wystawianiu twarzy na ulewę- tu chyba nie dałby rady. Ale na pewno można uznać VG za maskarę godną uwagi.

Opakowanie ładne, wygodne, poręczny uchwyt, dobrze leży w dłoni, szczoteczka ładnie wyciąga rzęsy do góry, rozczesuje do końca. Co widzę? Efekt sztucznych rzęs. Co prawda nie taki jak Too Faced Better Than Sex, ale każdy zauważy te rzęsy.

Używam tusz od trzech miesięcy i nadal doskonale mi służy. Zanim sięgnę po nowości, długo jeszcze będzie mnie cieszył Volume Glamour.

Niczym nie wyróżniający się tusz

Uwielbiam testować tusze do rzęs. Zawsze wydawało mi się, że tusze droższych drogeryjnych marek są lepsze. Niestety tutaj tak nie było. To bardzo przeciętny tusz, którego działanie mnie nie zachwyciło. Być może inne tusze z tej serii są lepsze ;)

Kocham, uwielbiam, adoruję

Maskara jest genialna, najlepsza, jakiej używałam, warta swojej ceny. Muszę jednak wspomnieć, że początki miałam z nią trudne, nie umiałam nia malować, sklejała rzęsy, nakładałam za dużo, denerwowała mnie szczoteczka, ale gdy już nauczyłam się nia pracować, moje rzęsy sa niesamowicie grube i długie, jest mega trwała, nie obsypuje się, niesamowicvie wydajna, nie wysycha. Ideał. Traz, gdy sięgam czasem po jakieś inne maskary, od razu widzę różnicę w jakości, więc wracam do niej raz dwa :).

POLECAM

Ta maskar to mój hit . Jestem bardzo zadowolona. Doskonale pogrubia, wydłuża, jest wyjątkowo trwały, nie kruszy się, demakijaż mleczkiem Ziaja bez problemów. Aby wytuszować rzęsy wystarczy jedno zanurzenie szczoteczki w tuszu. Szczoteczka o tradycyjnym kształcie, opakowanie ładne eleganckie i praktyczne.

Mój tusz na imprezę

Cudny efekt na moich rzęsach i fantastyczna trwałość. Zawsze dostaję komplementy, kiedy mam go na sobie. Nie mam uwag. Choć trzeba uważać przy aplikacji, kiedy jest świeży, bo można posklejać rzęsy. Używam go tylko na wyjścia, bo ze względu na tę formułę ciężko się zmywa i obawiałabym się o kondycję rzęs na dłuższą metę. Poza tym nie lubię tak spektakularnego efektu na co dzień.

Bez szału

Początkowo bardzo mi się podobał, bo rzęsy były widoczne (przy moich to sukces), ale bardzo szybko się wysuszył i jest zdecydowanie przeciętny. Po tej firmie spodziewałam się czegoś więcej.

Rzęsy są bardzo czarne, pogrubione i uniesione!

Uwielbiam ten tusz za efekt. On naprawdę genialnie wydłuża rzęsy, doskonale je rozdziela i nie skleja (co często przytrafiało się mi podczas stosowania innych mascar). I doceniam jego trwałość! Wytrzymuje cały dzień i co jest niesamowicie istotne – nie obciąża rzęs i cały czas są uniesione i podkręcone. Rewelacja!

Kosmetyczna pomyłka.

To chyba najgorszy tusz, jakiego w życiu używałam, a używałam już niejednego, biorąc pod uwagę, że maluję się od około 15 lat.

Skuszona promocjami w Rossmannie sięgnęłam pierwszy raz w życiu po firmę Bourjois z nadzieją, że z moich średnich rzęs zrobi małe dzieło sztuki (za taką kwotę już powinien). Niestety srodze się zawiodłam.

Nie wiem, czy ten tusz ma jakąkolwiek zaletę, ja widzę jedynie wady. Przede wszystkim:
- SKLEJA. Skleja dramatycznie wszystkie rzęsy, tworząc mi kluski na powiekach. Nie radzę sobie nawet poprzez rozczesywanie tego grzebykiem. I tak są SKLEJONE.
- Wielki otwór w opakowaniu, przez co tusz nie ma się na czym zatrzymywać i szczota wychodzi cała oblepiona produktem. Ja tym czymś nie potrafię się malować, po aplikacji jestem cała wymazana tuszem na powiekach, to jakiś koszmar.
- Owadzie nóżki...
- Niesamowicie obciąża rzęsy. Ta utworzona klucha totalnie prostuje mi rzęsy, zamiast uniesienia - mam opadanie.
- Nie wiem, jak to możliwe, ale ten tusz wizualnie skraca rzęsy! Robią się nie dość, że proste, to jeszcze krótkie! :|
- Jest tak gęsty, że nie wiem, czy jest stary, czy taka jego właściwość, dość powiedzieć, ze przez to praktycznie nie da się nim posługiwać.

Nienawidzę tego tuszu. Autentycznie nienawidzę. Zero zalet. Po prostu bubel stulecia. Za takie pieniądze spodziewałam się spektakularnych efektów, ale nawet tani tusz z Eveline potrafi z moich rzęs sporo wyciągnąć, a ten jedynie pogorszyć ich stan. Pocieszam się tylko, że dzięki tej promocji nie ubyło mi w portfelu zbyt dużo. Zdecydowanie nie wart żadnej złotówki, a co dopiero regularnej ceny.
Gdyby było to możliwe, dałabym zero gwiazdek, bo ta jedna to zdecydowanie za wiele.

NIGDY WIĘCEJ.

Dobry, ale...

czuję niedosyt. Jak na tą cenę spodziewałam się lepszych efektów. Pogrubia faktycznie, ale miał też skłonności do sklejania rzęs. Mało efektywnie się też wyciąga szczoteczkę z opakowania - zabierał za dużo tuszu, co po 2-3 miesiącach użytkowania zaczęło irytować, bo coraz częściej sklejał mi rzęsy. Ładnie trzymał, nie kruszył się. Nie wiem czy do niego wrócę, Bourjois ma wg mnie lepsze pozycje wśród tuszy.

Bywały lepsze

Szału nie ma, dobrze się trzyma na rzęsach , dość długo zachowuje odpowiednią konsystencje, lekko pogrubia ( ale za taką cene, to bez szału), niestety posiada beznadziejną szczoteczkę na której końcu zawsze jest dużoooo tuszu, wyczesanie małych rzęs przy wewnętrznym kąciku oka, graniczy z cudem albo kończy się wielką kropką tuszu na powiece.

Polecam!

Tusz dostałam w prezencie i jestem z niego zadowolona. Szczoteczka sprawia, że łatwo się nim maluje, podnosi rzęsy i pogrubia. Na rzęsach wytrzymuje cały dzień, nie kruszy się. Dla mnie kolejny plus to to, że łatwo się go zmywa.

Ogólnie produkt ten polecam, ale nie kupiłabym go za tą cenę. Jest wiele innych tuszy dających ten sam efekt i zarazem tańszych.