YSL, Black Opium EDP

YSL, Black Opium EDP

Perfumy wylansowane we wrześniu 2014 roku jako nowa, rock`n`roll`owa interpretacja klasycznego `Opium`. Nutami dominującymi jest kawa, któremu towarzyszy różowy pieprz, kwiaty pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula i cedr.
Butelkę udekorowano cekinami dla podkreślenia glamrockowego stylu.

Nuty zapachowe: kawa, różowy pieprz, kwiat pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula, cedr

80% jesień/zima 20% wiosna/lato

Absolutny hit!

Chyba jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego zapachu. Ma tyle pięknych, ożeźwiających i kobiecych nut, a do tego wszystkiego jest lekki i zmysłowy i intensywny. Cały dzień utrzymuje swoją intensywność i rozwija nuty zapachowe. Super!

Uwielbiam

Uwielbiam ciężkie zapachy. Ten jest idealny na jesień i zimę. Elegancka nuta, która ciągnie się za mną przez cały dzień. Bardzo fajnie sprawdza się na wieczór. Moim zdaniem słońce nie służy takim zapachom, ponieważ są za ciężkie

Słodycz, trwałość, ale i drapieżne nuty

Bardzo ciężkie, jesienno- zimowe słodkie perfumy. Zapach charakterystyczny i ładny, przywodzi na myśl romantyczny wieczór we dwoje. Ma w sobie to coś. Odrobinę kojarzy się z Ange ou Demon Givenchy, lubię te nuty.

Black Opium EDP jest wodą trwałą, utrzymuje się na skórze przez kilka godzin. Na ubraniach, chustach, szalikach- znacznie dłużej. Słodkawe i piżmowe nuty są bardzo mocne, zarezerwowane na wieczór, albo popołudnia zimą na miasto. Absolutnie nie polecam do pracy, ten zapach jest zbyt rozpraszający, wręcz erotyczny, może wywołać zbyt wiele emocji i skojarzeń. To perfumy na miarę romansu, nie kariery zawodowej.

Moją przygodę z Black Opium EDP zaczęłam od próbki, otrzymanej w perfumerii do zakupów, wiedziałam, że jest to piękny zapach, ale nie kupiłabym. Zbyt ciężki i nie mój. Ale nastąpiło coś nieprzewidywanego, otrzymałam cały flakon w prezencie, było to w ubiegłym roku, wtedy też zaczęłam używać Black Opium na wieczorne wyjścia, albo po wyjściu z pracy, dla siebie, prywatnie, kiedy zatrzaskują się drzwi firmy, od tego momentu mogę robić to, co chcę i nic mnie nie obchodzi:)

Używam tych perfum regularnie od roku, ale zrobiłam sobie przerwę na miesiące letnie. Po prostu latem ten niesamowicie ciężki zapach jest niewskazany, wiem, gdzie są granice ludzkiej wytrzymałości w czasie upałów. Tymczasem nadeszła jesień, wróciłam do Black Opium, to taki ciepły otulacz. Mam również mleczko do ciała Black Opium YSL, podobne nasycenie zapachem, który to zapach ównież bardzo długo jest wyczuwalny na skórze i ubraniach.

Wszyscy mają , ja też kocham

Jeszcze zanim miałam te perfumy i zanim znałam ich nazwę to kojarzyłam je choćby z komunikacji miejskiej, czy kolejki w sklepie. Pewnie wynika to z tego, że mam bardzo dobrze rozwinięty zmysł węchu , a także bardzo lubię perfumy i piękne zapachy. Obecnie zmieniło się to, że mam je sama i od czasu do czasu lubię je czuć też na sobie.

Zapach ten ma w sobie coś, co sprawia, że podoba się on większosci zarówno kobiet i jak i mężczyzn. Choć uważam , że jest to zapach, który jest na pewno wyczuwalny i dość intensywny. Uważam, że jest on skierowany dla kobiet zmysłowych, kobiecych i pewnych siebie. Ma w sobie też nutę slodyczy. Wydaje mi się , że ich fenomenem jest to, że są one dość uniwersalne i są dopełnieniem wielu stylizacji, jednocześnie potrafią ja idealnie podkreślić , lub totalnie zmienić.

Flakon jest na pewno elegancki, zwracający uwage, wyróżnia się.

Choc bardzo mi się ten zapach podoba, to jednak jego popularność i częstotliwość , z jaką go wyczuwam jest nieco przytłaczająca. Oczywiście , jeśli coś jest popularne , to często jest to dobry wyznacznik, że jest to dobre. O ile nie jestem osobą, która za wszelką cenę chce być indywidualna, wyjątkowa, to jednak to, że ten zapach jest tak wszędobylski działa na mnie nieco zniechęcająco. Używam go w zależności od okazji i nastroju, ale nie codziennie. Perfumy są jednak naprawdę wyjątkowo piękne pomimo swojej popularności.

Mmmmmm

Jest to jeden z moich ulubionych zapachów. Na skórze oraz na ubraniach utrzymuje się długo. stosuje praktycznie codziennie i wystarczy nie wielka ilość żeby czuć zapach wiekszość dnia. jestem tym zapachem oczarowana

Piękny!

Jest to jeden z moich ulubionych zapachów, nie przeszkadza mi jego popularność. Jeden z tych zapachów, który sprawia iż jestem bardziej radosna w ciągu dnia. Właśnie zużyłam flakon tych perfum i muszę przyznać, że są niesamowicie trwałe i wtdajne. Na mojej skórze trzymają bez problemu caly dzień! Na ubraniach nawet dłużej. Są niesamowicie kobiece, ale zarówno dodaja dziewczęcej lekkości, słodkie, eleganckie, lekkie i ciężkie równocześnie. Wpasowujące się w cały look, jeżeli ubierzemy się elegancko taki stanie się też ten zapach. gdy lekko i zwiewnie wyda się bardziej wiosenny i dziewczęcy. Polecam wsyztskim w kazdym wieku :)

Zbyt popularne

Wiem, że zabrzmi to dziwnie ale największą wadą tych perfum jest ich popularność. Mam wrażenie, że na ulicy co 3 kobieta pachnie Black Opium. Zapach jest piękny, bardzo charakterystyczny, ale ze względu na swoją powszechność traci ten charakter. Perfumy dostałam w prezencie od mojego mężczyzny, sama bym ich nie kupiła.
Plus za trwałość i ładny zapach oraz eleganckie opakowanie.

Specyficzny ale ma coś w sobie

Zacznijmy od opakowania - jest piękne, dobrze wykonane i od razu przyciaga wzrok
Zapach bardzo ladny, lekko slodkawy i cieply. Lubie połaczenia z jaśminem i kwiatem pomarańczy. Mysle ze to zapach dla kobiet zdecydowanych i pewnych siebie. Maly minus za trwalosc, bo niestety po kilku godzinach jest juz praktycznie nie wyczuwalny i to mnie to mnie w nim wkurza.

Dla prawdziwej damy

Przepiekny zapach, dla pewnej siebie kobiety. Zwraca na siebie uwage. Bardzo trwaly I mocny zapach. Wystarczaja dwa/trzy psikniecia by poczuc pelnie zapachu. Bardzo wydajny.

Cudo!

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że jest to jeden z moich ulubionych zapachów. Trwały i urzekający. Nadaje się na wieczór. Po ich użyciu mam wrażenie, że nic więcej nie trzeba, żeby poczuć się elegancko.

Zakochana !

Miłość ! Black opium to strzał w dziesiątkę ! Zapach przepiękny , nutka wanili , kawy .. sama nie wiem co tam czuć eksplozja zapachów , wydaje mi się że za każdym razem pachnie inaczej. Idealny na jesień ! Dość intensywny zapach dla pewnych siebie kobiet :) nie da rady przejść obok niego obojętnie , no i jeszcze ten obłędny flakon !!
Polecam :)))

Hipnotyczny zapach

Zdecydowanie znajduje sie w pierwszej 5 moich ulubionych zapachów. Zapach utrzyymuje sie bardzo długo, więc jest wydajna. Zapach? Mozna sie w nim zakochać. Delikatnie slodkawy ale przelamany mocnym akcentem zapachowym. Cudna.

dla zdecydowanych kobiet

Otrzymana próbka pozwoliła mi poznać ten zapach oraz wyrobić sobie zdanie na temat wody BLACK OPIUM. Woda ta ma mocny, intensywny zapach dlatego jest skierowana dla kobiet zdecydowanych i wiedzących czego chcą. Jest na prawdę trwałym zapachem dlatego trzeba nie przesadzać z ilością pryśnięć. Na prawdę ją czuć! Jest wyrazista, zdecydowanie na wieczory, myślę że na lato oczekujemy zapachów świeżych i lekkich dlatego tą wodę zaliczam do zapachów jesienno-zimowych. Jej zdecydowany zapach Rozbudzi nawet najtwardsze męskie serce <3