Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

YSL, Black Opium EDP

Perfumy wylansowane we wrześniu 2014 roku jako nowa, rock`n`roll`owa interpretacja klasycznego `Opium`. Nutami dominującymi jest kawa, któremu towarzyszy różowy pieprz, kwiaty pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula i cedr.
Butelkę udekorowano cekinami dla podkreślenia glamrockowego stylu.

Nuty zapachowe: kawa, różowy pieprz, kwiat pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula, cedr

81% jesień/zima 19% wiosna/lato

Absolutny hit!

Chyba jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego zapachu. Ma tyle pięknych, ożeźwiających i kobiecych nut, a do tego wszystkiego jest lekki i zmysłowy i intensywny. Cały dzień utrzymuje swoją intensywność i rozwija nuty zapachowe. Super!

Magiczne!

Pierwszy raz o tych perfumach przeczytałam przy okazji lektury książki Jo Nesbø , używała ich ukochana głównego bohatera. Jakiś czas później podczas wizyty w perfumerii , zwróciłam na nie uwagę przypominając sobie właśnie wcześniej wspomnianą książkę i ... totalnie się zakochałam !
Szukałam zupełnie innego zapachu ale ten absolutnie mnie zaintrygował !
Nie jest zbyt ciężki , idealny na sezon jesienno-zimowy. Zapach jest zmysłowy , utrzymuje się przez cały dzień/noc a wizualnie flakon przypomina małe dzieło sztuki.

polecam

Butelka jest świetna, ma genialny design.
Zapach jest ciężki, taki piżmowo-orientalny, co dla wielbicieli lekkich wiosennych zapachów nie przypadnie do gustu.
Na początku nie spodobał mi się, jednak dałam mu szansę i teraz bardzo go lubię.
polecam

wspaniałe

Bardzo chciałam je mieć. Tak po prosu w ciemno. Bez czytania opinii. Bez testowania w perfumerii. Dostałam w prezencie i jestem zachwycona, Są moimi ulubieńcami obok Si oraz Si Intense.

Butelka jest ciężka, ma charakter.

Sam zapach jest słodki, mocny, ciężki, wręcz może dusić. Ja w nich to akurat uwielbiam. Te perfumy czuć mocno i wszędzie. Jeśli komuś się nie podobają, to nasza obecność będzie dla niego udręką. Trwałość rewelacyjne. Po kilkunastu godzinach ludzie nadal pytają co to i nadal czuć je tak samo mocno jak zaraz po spryskaniu się nimi.
Są kobiece i zmysłowe. Początkowo wyzuwam wanilię i paczulę, ale po chwili pojawia się kawa, która dodaje charakteru. Coś się w nich dzieje. Ładnie się rozwijają.
Na pewno przypadną do gustu fankom słodkich, ciężki zapachów. Jeśli ktoś lubi Si, to n pewno polubi też Black Opium. Z tym, że Si są przy nich bardziej słodkie i urocze a tu jednak jest jakiś pazur.

No ja ze swojej strony polecam. Mam butelkę 90 ml.

TOP 10 damskich perfum

Uwielbiam!

Dłuższy czas "kręciłam się" wokół tego zapachu, czytałam recenzje, porównywałam ceny...
Miałam przeczucie, że się polubimy, więc na początku grudnia postanowiłam - zrobię sobie sama prezent Mikołajkowy. I w ten sposób flakonik perfum Black Opium wylądował na mojej toaletce. Wybrałam małą pojemność - 30 ml, na wypadek, gdyby jednak mi się nie spodobał.

Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to jest "mój" zapach, a teraz, po dwóch miesiącach użytkowania zachwyt wciąż rośnie :)
Jest to zapach wyjątkowy - dość ciężki, zmysłowo słodki, idealny na zimę, na wieczór, na randkę.. Intygujący, tajemniczy. Zwraca na siebie uwagę otoczenia - odkąd go noszę wiele razy pytano mnie, czym tak pięknie pachnę.

Zapach wydaje się być idealny dla kobiet pewnych siebie i świadomych swoich zalet, ale wydaje mi się, że to działa w dwie strony - "szara myszka" otulona tymi perfumami poczuje się bardziej atrakcyjna i seksowna.

Trwałość perfum - na skórze, na ubraniach, we włosach - jest naprawdę świetna.
Dodatkowym bonusem jest cudny flakonik - czarny, połyskujący, stanie się ozdobą każdej toaletki.

Na pewno kupię ten zapach w większej pojemności.

YSL, Black Opium EDP

W zasadzie zakupiłam ten perfum nie mając pojęcia jak pachnie, nie czytając opinii - był to po prostu impuls. Muzyka z reklamy tych perfum działała na mnie hipnotyzująco i po prostu pewnego razu nie wytrzymałam i w ciągu kilku chwil zamówiłam perfum przez internet.
Powiem szczerze, że to była jedna z najlepszych decyzji kosmetycznych, podjętych przeze mnie pochopnie, bo znalazłam perfum idealny dla mnie. Jego zapach jest pociągający, nie da się go zapomnieć - jest po prostu magiczny. Trwałość świetna. Już wiele osób pytało mnie jakich używam perfum, gdy byłam otulona zapachem YSL, Black Opium EDP. Polecam pewnym siebie kobietom, które wiedzą czego chcą od życia, jednocześnie chcąc być uwodzicielkami. :) Ten perfum świetnie podkreśli ich temperament! :)

Jednym słowem boski

Do niedawna nie znałam tego zapachu a niedawno dostałam go w prezencie i sie zakochałam.
Black Opium jest bardzo zmysłowy i kobiecy z nutką wanilii, paczuli i cedru.
Idealnie komponuje sie z moją skórą mając orientalny zapach idealny na zimowe wieczory.
Ponadto posiada delikatne owocowe nuty gruszki zmieszane z zapachem kwiatów pomarańczy i korzennym zapachem różowego pieprzu.
Nadaje sie dla kobiet energicznych które wiedzą czego oczekują.
Mi najlepiej służy na wieczorne wyjścia , cudownie pachnie na mojej skórze i zapach utrzymuje sie przez kilka godzin.
Na koniec dodam że flakon jest po prostu nieziemski - tajemniczy jakby ukrywał magię !!

Bardzo fajne

Zapach bardzo mocny, wanilliowy. Dla jednych duszący a dla innych ulubiony. Jak za tą cene to trwałość średnia, wietrzeje. Bardzo ciekawy flakon, kojarzy się z nocą, gwiazdami, imprezą. i też na taką porę nadają się te perfumy.

Oryginalny, ale...

Zapach dostałam w prezencie. Trafiony idealnie - lubię mocniejsze nuty, które czuć przy każdym ruchu, które zostają na ubraniach i kojarzą się z daną osobą. To jest właśnie ten zapach, który jest bardzo charakterystyczny i wyróżnia się wśród innych, rozpoznałabym go w tłumie - a nie jestem jakąś specjalistką ani znawczynią w tej kategorii.

....

Wywąchany na koleżance , uzbierałam kaskę i mam :) Jednak na mnie nie pachnie . Po kilku chwilach nie czuję go . Niektórzy twierdzą ,że to dobrze , bo dopasowany , ja jednak kupuję perfumy dla siebie , nie aby pachnieć innym

Ciężkie, ale piękne

Nie jestem fanką słodkich, ciężkich zapachów, a Black Opium według mnie do takich należy. Dostałam próbkę tych perfum w prezencie i mimo to... zużyłam ją całą, a nie była mała :) Zaczęłam się nawet zastanawiać nad kupieniem całego flakonu.

Zapach utrzymuje się na skórze dobre kilka godzin, jest mocno wyczuwalny.. Jest słodki, ale według mnie nie przesadnie słodki. Dostawałam komplementy i pytania, co to za zapach :)

Jeśli ktoś lubi ciężkie, trwałe słodkie zapachy na wieczór, to mogę tylko polecić :)

Wspaniałe

Najcudowniejsze perfumy jakie w życiu do tej pory miałam! Przepiękny zapach i super trwałość. Bardzo kobiece i zmysłowe- takie jakie lubię. Do tego bardzo ładny, elegancki flakonik

Piękne perfumy

Przepiękne perfumy w ślicznym flakonie. Dla fanek słodkich zapachów z pazurem wprost idealne. Nieziemsko kuszące i dodające pewności siebie. Nie wiem jak sprawdzą się w sezonie wiosna-lato, ale na okres zimowy są idealne poprawiają humor, otulaja jak ciepły miękki szał.