YSL, Black Opium EDP

YSL, Black Opium EDP

Perfumy wylansowane we wrześniu 2014 roku jako nowa, rock`n`roll`owa interpretacja klasycznego `Opium`. Nutami dominującymi jest kawa, któremu towarzyszy różowy pieprz, kwiaty pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula i cedr.
Butelkę udekorowano cekinami dla podkreślenia glamrockowego stylu.

Nuty zapachowe: kawa, różowy pieprz, kwiat pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula, cedr

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Absolutny hit!

Chyba jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego zapachu. Ma tyle pięknych, ożeźwiających i kobiecych nut, a do tego wszystkiego jest lekki i zmysłowy i intensywny. Cały dzień utrzymuje swoją intensywność i rozwija nuty zapachowe. Super!

Jest moc

Zakochałam się od kiedy pierwszy raz je poczułam. Cudo, bardzo słodkie, idealne na wieczorne wyjścia. Bardzo mocne i jedyne, jakie czuję jeszcze po kilku dniach na ubraniach. Kiedy się nimi popsikam w jeden dzień i zwiążę włosy do spania, rozpuszczając je rano znowu czuję perfumy. W dodatku butelka jest przepiękna. Mnie wprawdzie trochę zmęczyły i na razie od nich odpoczywam, ale na pewno wrócę na jesień czy zimę

Zachwyt

Jak dla mnie jest to hit pośród perfum. Polecam je każdej kobiecie, uważam że każda pani powinna je mieć. Esencja zapachowa wprowadza w błogi nastrój, otula każdy zakątek, subtelnie podkreśla kobiecość.

Moje ulubione perfumy ;)

Perfumy mają piękny delikatny kwiatowy zapach. Są bardzo kobiece. Idealnie nadają się na randkę, imprezę ale równie dobrze na co dzień. Tak naprawdę sprawdzają się na każdą porę roku, zapach nie jest przytłączający, miło otula mnie przez cały dzień. Polecam

Nie dla każdego, ale dla mnie HIT

Jest to tak specyficzny zapach, że nie u każdego będzie on pachniał tak samo. U mnie jest cudny, ale znam osoby, u których pachnie zupełnie inaczej. Jest to zapach, który kupiłam w ciemno pod wpływem opinii na Wizażu, ale nie żałuję, bo jest moim ulubionym. Black Opium to słodziak z delikatną nutą zmysłowości, dodaje pewności siebie, długo się utrzymuje, na ubraniach trzyma się aż do wyprania i wzbudza zainteresowanie.

Uwielbiam!

Perfumy dostałam na urodziny i jestem nimi zachwycona! Zapach słodki, taki jak lubię. Trwałość też jak najbardziej na plus. Flakonik elegancki. Polecam :)

Zapach na wieczorne wyjście.

Zapach niezwykle mocny, z wyraźną wanilią i słodkimi pomarańczami. Kompozycja utrzymana w bardzo cukrowym aromacie, co jak najbardziej mi odpowiadało. Zwykle używam takich słodkich perfum, lecz ten konkretny zarezerwowałabym tylko i wyłącznie na wieczorne wyjścia, na których trzeba zachwycić i "otumanić" zapachem. Na co dzień zdecydowanie za mocne. Warto przerzucić się na równie słodkie, lecz pasujące do światła dziennego, słynne La Vie Est Belle.
Warto również wspomnieć o opakowaniu. Jest przepiękne. Ciemne, tajemnicze, lecz z brokacikami pięknie ozdabia toaletkę. Nieprzesadzone, a jednak urokliwe.
O cenie się nie rozpisuję, bo wiadomo, że za dobre perfumy trzeba zapłacić.

Można się uzależnić

Bardzo lubię ten zapach, choć dla mnie jest nieco za słodki. Na codzień wybieram zapachu mocne, bardzo kobiece i ten poniekąd wpisuje się w ten klimat. Lubię perfumy które w ciągu dnia nieco się zmieniają i takie które gdy po całym dniu usiądę wieczorem na kanapie to będę mogła je nadal czuć. Te perfumy są niesamowicie trwałe, intensywne i bardzo kobiece. Flakon przepięknie prezentuje się na toaletce

Black opium

Do tej pory mój numer jeden.
Zapach jest wyrazisty, kobiecy i jedyny w swoim rodzaju. Mimo, ze jest on wyrazisty nie jest nachalny i drażniący.
Flakon jest bardzo ładnie wykonany.
Perfumy są trwałe i wystarczy jedno psiknięcie. :)
Cena jest dość wysoka ale warto bo starcza na bardzo długo.
Wypróbowałam dużo zamienników tego zapachu ale żaden nie równa się z oryginałem.
Idealne na wieczór, jak i na codzień.

piękny ultra kobiecy zapach

Uwielbiam te perfumy, nieco pudrowe, słodkie i lekko ciężkie. Nie każdemu pasują takie zapachy. Black Opium podczas noszenia ulega transformacji, czujemy słodkie owce i delikatną wanilię. Uwielbiam łączyć te perfumy z czystymi waniliowymi z Zary lub z Sephory, podbijając nutę wanilii. Polecam spróbować!
Niestety na mnie produkt nie trzyma się długo, w porównaniu do innych marek na podobnej półce cenowej. Szybko się ulatnia, więc zawsze noszę ze sobą mini buteleczkę tego zapachu.
Jeśli chodzi o cenę to nie ma na co narzekać.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Mocny pozostawia za sobą smuge zapachu

Zapach bardzo intensywny. Kompozycja zupełnie inna od klasycznego Opium. Słodka, ciężka ale można odnaleźć nutki owocowe. Jak dla mnie zbyt przytlaczajacy. Podoba mi się na kimś kto obok przejdzie. Ja sama utonelabym w tym zapachu

Super

Perfumy pozytywnie mnie zaskoczyły. Są mega trwałe a zapach jest cudowny, wyjątkowy, wyróżnia się z pośród innych. Nie jest zbyt mocny ani zbyt słaby. Buteleczka jest wygodna, poręczna a dodatkowo przyciąga uwagę. Jak najbardziej polecam.

Mój najlepszy!

Achh Black Opium od YSL to dla mnie strzał w 10! Od razu zakochałam się w tym zapachu od kiedy pierwszy raz go powąchałam! :)
Dla mnie cudo zamknięte we flakoniku. Piękny, oryginalny, kobiecy, zmysłowy, seksowny, mroczny... Hmmm ile mogę wymieniać? Zapach!
Polecam, polecam, polecam!
Bardzo trwały, kiedy popryskam bluzkę zapach czuć jeszcze przez kilka dni.