YSL, Black Opium EDP

YSL, Black Opium EDP

Perfumy wylansowane we wrześniu 2014 roku jako nowa, rock`n`roll`owa interpretacja klasycznego `Opium`. Nutami dominującymi jest kawa, któremu towarzyszy różowy pieprz, kwiaty pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula i cedr.
Butelkę udekorowano cekinami dla podkreślenia glamrockowego stylu.

Nuty zapachowe: kawa, różowy pieprz, kwiat pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula, cedr

81% jesień/zima 19% wiosna/lato

Black Opium - jesień

Piękny jesienny zapach, kawowa nuta wychodzi na pierwszy plan. Dość mocny i ciezki, wieczorowy. Jestem jednak zawiedziona bo jest nietrwały i mega szybko się ulatnia. Na plus piękny flakon i reklama w TV.

Mój perfumowy ulubieniec

Moje ukochane perfumy, które są odpowiednie zarówno na dzień jak i na wieczór - słodkie tajemnicze , uwodzicielskie, ale przy tym nie męczące. Byłby to mój perfumowy wybór gdyby kazano mi wybrać jedne z całej kolekcji:)

Najlepsze perfumy

Ogólnie nie przepadam za jednymi perfumami, bardzo szybko mi się nudzą, jednak ten zapach jest jak jego nazwa uzależniający niczym opium. Nie da się przejść koło niego obojętnie ma w sobie niesamowitą magię.

Przepiekny zapach

Jest to moim zdaniem najcudowniejszy perfum jaki w ostatnim czasie udalo mi się poczuc..
Nie znam osoby której nie uwiodł by jego zapach.
Jest on zarówno romantyczny jak i poważny, nadaje się jak najbardziej na codzień, ale też na wieczorną kolacje.
UWIELBIAM

Piękny

Ostatnio będąc w Sephora postanowiłam zakupić te perfumy. Już od dłuższego czasu chodziły za mną lecz nie byłam do końca przekonana. Jednak po użyciu ich okazało się, że idealnie dopasowują się do mnie i nie przeszkadzają mi podczas dnia. Owocowe nuty gruszki w warstwie głowy, zmieszane z zapachem kwiatów pomarańczy i korzenną wonią różowego pieprzu. Intensywna kawowa warstwa serca jest zabarwiona jaśminowymi akordami, a w warstwie głębi wody perfumowanej dominuje rozgrzewająca wanilia.

cudowny, kupiłam drugi flakonik

Black opium próbke dostałam w moim zamówieniu od feeluniqe jako gratis jakieś 2 lata temu gdy produkt wychodził do dystrybucji, próbka była obłędna! Postanowiłam kupić 30ml EDP i nie zawiodłam się! Zapach jest mocny i utrzymuje się cały dzień, odzież pachnie pięknie, mężczyżni go uwielbiają gdyz jest słodki i głęboki elegancki, 30 ml skończył się szybko gdyż mimo posiadania wielu innych zapachów to ten najcześciej uzywałam, no i kupiłam kolejny Black Opium tym razem 50ml i tym razem stosuje go tylko na większe wyjścia gdyż można się uzależnić , a mam też inne zapachy i teraz stosuje go tylko na wieczór i na większe wyjścia.Polecam! Warto bo jest wart swej ceny. Tylko reklama w TV mi nie leży. Zapach jest elegancki i uwodzicielski a w reklami kreowany na jakiś miejski imprezowy zapach.

Używa produktu od: próbka

ani to opium ani black - zwykły przyjemny słodziak

Z pierwowzorem nie ma nic wspolnego wiec nie wiem czemu sprzedaja zapach pod ta nazwa - ale koncern na pewno wie lepiej zarabiając na tym miliony ;) .
Da się nosić, ale dla mnie za zwykły - raczej dla miłośników Flowerbomb, Si, La vie est belle. A to przez początek który oblepia nudną słodyczą ale potem jest już tylko lepiej - trochę jaśminu zawsze pomaga w moim przypadku ;) i zapach zaczyna przypominać trochę Cinemę YSL do której mam duży sentyment.

Elegancja, kobiecość i tajemniczość zintegrowane w jedna całość!

Robiąc zakupy w douglas dostałam próbkę Black Opium i dosłownie zakochałam się od pierwszego psiknięcia! Oszalałam, czułam, ze dokładnie takich perfum od zawsze szukałam. Po prostu musiałam je mieć. Zapach miał cos w sobie, był wyjątkowo wyrazisty, bardzo kobiecy, pociągający.
Jednak dość wygórowana cena oraz rożne opinie na temat Black Opium skłoniły mnie do refleksji. Miałam niewielkie wątpliwości odnośnie zakupu, w kazdym razie zapach mnie tak urzekł, ze nie było odwrotu.
Zapach jest połączeniem nut zapachowych takich jak: czrna porzeczka, gruszka, zielona mandarynka, cytrusy, kawa, herbata jaśminowa czy kwiat pomarańczy. Słodki, intensywny, idealny dla wielbicieli kawy i wanilii. I to wlasnie te dwa ostatnie składniki są najbardziej wyczuwalne na skórze.
Wygląd perfum, a mianowicie buteleczka jest bardzo elegancka, zachęcająca, solidnie wykonana. Idealnie się prezentuje I cieszy oko.
Co to trwałości- raczej trwałe, choć powinny trzymać sie dłużej, bez ponownej aplikacji nie wytrzymają do wieczora. Za to na ubraniach zapach dobrze sie utrzymuje.
Black Opium z pewnością dodaje nam pewności siebie, sprawia ze czujemy się seksownie oraz podkreśla kobiecość. Zapach kusi i wabi.
Bardzo charakterystyczne, nietypowe, warto je przetestować.

Ulubione

Zapach całkowicie do mnie przemawia. Lubię słodkie zapachy, ale nie takie typowe, a Black Opium zdecydowanie do takich należy. Zapach nie jest męczący oraz długo utrzymuje się na skórze. Znajomi zawsze go chwalą, więc jest też wyczuwalny, co dla mnie jest ogromnym plusem. Opakowanie jest bardzo ładne i wygodne, dobrze prezentuje się na toaletce.

Fantastyczny zapach

Jedne z niewielu perfum które używałam, przekonały mnie swoją intensywnością i zmysłowością. Po kilku godzinach silny zapach ustępuje słodkiej woni. Idealny na wieczorne wyjścia i chłodniejsze dni !

polecam

Uwielbiam te perfumy, nieco pudrowe, słodkie i lekko ciężkie. Nie każdemu pasują takie zapachy. Black Opium podczas noszenia ulega transformacji, czujemy słodkie owce i delikatną wanilię. Uwielbiam łączyć te perfumy z czystymi waniliowymi z Zary lub z Sephory, podbijając nutę wanilii. Polecam spróbować!
Niestety na mnie produkt nie trzyma się długo, w porównaniu do innych marek na podobnej półce cenowej. Szybko się ulatnia, więc zawsze noszę ze sobą mini buteleczkę tego zapachu.
Jeśli chodzi o cenę to nie ma na co narzekać.

Super

Słyszałam o Black Opium mega dużo, i dobrych i złych opinii. I postanowiłam kupić i przetestować. Generalnie jest bardzo fajny i trwały zapach, bardziej wieczorowy :)