YSL, Black Opium EDP

YSL, Black Opium EDP

Perfumy wylansowane we wrześniu 2014 roku jako nowa, rock`n`roll`owa interpretacja klasycznego `Opium`. Nutami dominującymi jest kawa, któremu towarzyszy różowy pieprz, kwiaty pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula i cedr.
Butelkę udekorowano cekinami dla podkreślenia glamrockowego stylu.

Nuty zapachowe: kawa, różowy pieprz, kwiat pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula, cedr

78% jesień/zima 22% wiosna/lato

Miłość po grób!

Black Opium to mój zapach nr 1. Kocham go od pierwszego powąchania. Wyrazisty, mocny, ale z czasem zamienia się w ciepły, otulający i tajemnicy. Nosząc go czuję się bardzo kobieco, elegancko i z klasą. Jako jeden z nielicznych cięższych zapachów nie powoduje u mnie bólu głowy. Bardzo podoba mi się również sam flakon-niby prosty ale bardo szykowny. Zapach utrzymuje się bardzo długo na skórze i ubraniach. Dodatkow jest bardzo wydajny- wystarczy niewielka ilość.Noszę go zarówno latem jak i zimą. Perfumy te miałam na sobie również w dniu ślubu. Często dostaję pytania czym tak ładnie pachnę. Szczerze polecam!

Moj ukochany zapach

Co tu dużo mówić. Zapach jest albo uwielbiany, albo znienawidzony. Znam nawet osoby, które mają od niego ból głowy. Ja kocham black opium, to moje ulubione perfumy, zarówno na zimę, jak i lato, poranek i wieczór! Zapach wyrazisty, ciężki, trochę kadzidłowy, ale cudowny!

Spoko

Zapach jest dla mnie tak mglisty, z trudem odnajduję w nim poszczególne nuty z osobna, a niedługo później zapach- w ogóle! Zapach, który dodajmy bardzo przypadł mi do gustu, jest w nim bowiem szyk, miękkość i łagodność. Nie ma w nim ani jednej drażniącej nuty mogącej zburzyć spokojną koegzystencję poszczególnych składników. Nie ma w nim również nachalnej słodyczy, która z kolei upodobniłaby Black Opium do wielu zapachów powstałych przed nim...

Wykorzystała: kilka próbek

Nic dodać, nic ująć

Jestem maniaczka perfum black opium, są one perfekcyjne w każdym stopniu. Zapach jest subtelny ale z pazurem, idealny na wieczorne wyjścia ale równiez na codzień, opakowanie również piękne które powinno znajdować się w każdej torebce, po prostu nic dodać nic ująć, są po prostu cudowne

Cudowny

Zapach jest po prostu przepiękny. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że ze wszystkim perfum jakie miałam, ten jest moim ulubionym. Kiedy się nim wypsikam od razu czuję się pewniejsza siebie i bardziej kobieca. Dodatkowo jest on bardzo trwały i wręcz wżera się w ubrania, przez co pachną nim nawet na drugi dzień. Jedynie cena jest dosyć wysoka, ale zdecydowanie warto.

obłędny

Dla mnie nr jeden... zdecydowanie zostanie u mnie do śmierci
Black Opium to wspaniała perfuma , która nada każdej kobiecie wyjątkowego powabu i sprawi, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok niej obojętnie. To pociągająca kompozycja o dużej intensywności i trwałości, doskonała na wieczory i jako dopełnienie eleganckiej kreacji. Black Opium to jeden z najciekawszych zapachów ostatnich lat, który przypadnie do gustu kobietom z temperamentem ale też słabszym, delikatnym
Moim zdaniem to połączenie tylu różowego piepszu i gruszki jest trafione w 10!!!!

Piękny bardzo kobiecy zapach

Dostałam je w prezencie i od razu się zakochałam. Zapach jest cudownie słodki, ale nie mdlący. Utrzymują się na skórze bardzo długo, co jest sporym udogodnieniem ponieważ nie trzeba ciągle ,,dokładać kolejnej warstwy ". Używam już ich bardzo długo i jak do tej pory mi się nie znudziły. Polecam !

Faworyt

Właśnie kończę pierwszy flakonik.
Zakochałam się od pierwszego momentu w którym ja poczułam. Jest idealna dla każdej kobiet- delikatna a zarazem „z pazurem”. Wpasuje się do każdej z nas. Przez długi czas nie mogłam znaleźć idealnej perfumy, aż trafiłam na Black Opium. Z głębi serca mogę polecić każdej kobiecie :)
PS ludzie często pytają co to za zapach :)

Faworyt wśród perfum

Stanowczo mój ulubiony. Po długich poszukiwaniach najbardziej odpowiedniego zapachu, trafiłam przypadkiem na Black Opium. To była miłość od pierwszego "niuchnięcia". Polecam te perfumy miłośnikom słodkich ale nie mdłych zapachów.

intensywnie otacza "towarzystwo"

Jak to często mi się zdarza sprawdzając próbkę oszalałam na jego punkcie, ale po zakupie pełnowymiarowego produktu już nie byłam tak nim zachwycona, tzn. zapach ładny, wieczorowy, ale bardzo ciężki niekiedy wręcz duszący. Mnie często przyprawiał o ból głowy, tak że w końcu go oddałam.

Słodki intensywny zapach

Black Opium to zdecydowanie zapach dla kobiet lubiących słodkie perfumy. Dla mnie zapach nie jest ciężki ale na pewno jest duszący, a wręcz przytłaczający- ma w sobie samą słodycz a wszyscy wiemy co się dzieje od nadmiaru słodyczy... ;)
Nie jestem w stanie wytrwać chwili w obecności tego zapachu. To zdecydowanie nie mój typ.

Opium 100%

Uzależnia na maxa. Niektórzy twierdzą, że jest idealny na wieczór - ja mogłabym używać go codziennie nie zależnie od rodzaju wyjścia. Jest to zapach idealnie pasujący do mnie. Słodki, ale nie duszący. Mocny, bardzo intensywny. Flakon sam w sobie jest przepiękny i myślę, że zdobi nie jedną toaletkę. Bardzo często jakieś zapachy nudzą mi się, lub zaczynają w pewien sposób przytłaczać (?). Używam ich od roku i gdyby nie ich cena i to, że staram się je oszczędzać to sięgałabym po nie za każdym razem. Jak dla mnie, nie mają sobie równych i wątpię by któryś zapach przypadł mi kiedykolwiek równie mocno do gustu.