Aussie, Miracle Recharge, Frizz Remedy Light Weight Conditioning Spray (Odżywka w sprayu do włosów potrzebujących wygładzenia)

Odżywiająca mgiełka do włosów potrzebujących wygładzenia. Z australijskim olejkiem jojoba. Wygładza i kontroluje niesforne kosmyki. Do stosowania na suchych i mokrych włosach. Bez spłukiwania.

wydajny średniak

Posiadałam ją bardzo długo ( ale też nie używałam za każdym razem po myciu) i muszę stwierdzić że jest naprawdę wydajna, ale nie robi żadnego efektu. Może trochę ułatwia rozczesywanie, ale kondycji włosów nie poprawia.
Podoba mi się forma sprayu.

W porządku

Plusem jest łatwość aplikacji tej odżywki. Wygładza ona delikatnie włosy nadając zdrowy wygląd, jednak nie jest to coś, po co sięgałabym non stop, ponieważ jej działanie mimo wszystko nie jest spektakularne.

brak efektu wygładzenia

Moje włosy lubią się kręcić i bywają przesuszone, stosując produkt nie zauważyłam efektu wygładzenia, który obiecuje producent.

plusy:
- po użyciu produktu i wyprostowaniu włosów efekt utrzymuje się nieco dłużej, choć włosy są sztywne
- wydajna

minusy:
- brak efektu odżywienia czy wygładzenia
- cena
- zapach (dla mnie zbyt intensywny)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Wylądowała w koszu

Mam włosy cienkie i trochę przesuszone na końcach, lubią się kręcić każdy w inną stronę więc teoretycznie ta odżywka powinna być idealna. Zwłaszcza że raczej produkty tej firmy są chwalone, i kosztują nawet kilka zł. więcej niż inne na półce w Rossmanie.
Niestety okazało się, że nawet przy najmniejszej ilości obciąża włosy, które natychmiast zaczynają wyglądać nieświeżo.
Więc - żegnamy się.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Nie mogę narzekać

Moje włosy są dość przesuszone rozjaśnianiem, cienkie, porowate, puszące się. Zdecydowanie potrzebują dociążenia i wygładzenia. I ta odżywka dobrze się sprawdza - sprawia, że włosy stają się gładsze, bardziej błyszczące, ujarzmia odstające i żyjące własnym życiem suche końcówki. Pachnie ładnie, a zapach utrzymuje się dość długo. Jest bardzo wydajna, nie trzeba jej dużo do jednorazowego nałożenia.

Pewne zastrzeżenie mam:
- do formy aplikacji - na atomizer odżywka jest zbyt gęsta, nie rozpryskuje się równomiernie
- oraz do tego, że zaraz po nałożeniu włosy sprawiają wrażenie splątanych, posklejanych, na szczęście to uczucie mija po wysuszeniu

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (i ostatnie)

Bliska ideału

Plusy:
+ nawilża i wygładza nawet bardzo przesuszone włosy,
+ nie obciąża i nie przetłuszcza włosów,
+ poprawia kondycję włosów,
+ wygodna w użyciu,
+ wydajna.

Minusy:
- marzyłby mi się ładniejszy zapach

Jestem zaskoczona ale działa!

Z początku podeszłam do niej niechętnie bo zawiera silikony a te z moimi cienkimi i delikatnymi włosami niezbyt się lubią. Albo może moje włosy silikonów nie trawią bo robią się od nich smętne i płaskie. I nie, zabezpieczanie końcówek też mi nie w głowie (albo na głowie) bo włosy mam tak krótkie, że zabezpieczać nie ma czego.
No i nie przepadam za odzywkami bez spłukiwania bo znowu - obciążają mi włosy. Ale stwierdziłam, że spróbuję i...okazało się, że jest całkiem fajna!

Odżywka, mgiełka czy jak to nazwać wcale nie jest wodnista. To raczej coś w rodzaju delikatnego żelu. Ale aplikator faktycznie rozpyla mgiełkę i nie ma się tutaj do czego przyczepić. Ja co prawda psikam sobie raczej na dłonie a następnie nakładam na włosy bo w ten sposób kosmetyku jest mniej, no i moja w połowie wygolona na zero fryzura na tym nie cierpi - na skórę nie ma co tej odżywki nakładać.

Na włosach, nałożona w odpowiedniej ilości - u mnie małej, sprawdza się całkiem fajnie. Włosy faktycznie się nie puszą, są gładsze, nie są sianowate. Dostają delikatnej i nieobciążającej porcji nawilżenia. Co czuć i widać! Lepiej się układają, cały dzień wyglądają fajnie. Wcale się nie strączkują, nie opadają. A są wyraźnie gładsze i jakby bardziej mięsiste.

Co prawda nie łudzę się, że ta odżywka będzie miała jakiś długofalowy wpływ na włosy. To raczej środek do doraźnego stosowania.

Buteleczka wygodna, aplikator, jak pisałam, rozpyla fajną mgiełkę (żadne tam sikanie strumieniem), zapach jest delikatny i niedrażniący.

Używam tego produktu od: ok 5-6 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego

Znakomita, nawilża

Znakomity produkt, stosuje go od niedawna ale już przypadł mi do gustu, a raczej moim włosom. Dobrze i równomiernie nawilża je, nie obciążając ich przy tym. Kosmetyk pięknie i długo pachnie. Buteleczka z aplikatorem sprawia, że świetnie się nakłada i jest łatwa w użyciu. Polecam wszystkim ceniącym swój czas. Można ją stosować o każdej porze dnia. Jest bardzo wydajna mimo wysokiej ceny warto podarować swoim włosom odrobinę luksusu.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

jest ok

Odżywka zrobiła na mnie wrażenie. Psikając na włosy wydobywa sie z pompki biała lekko gęsta maż - coś jak krem, szybko wnika w włosy, stosuję tylko na końcówki. Ma specyficzny zapach. Włosy są w jednym miejscu po ich ułożeniu na skręcają się

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe 250 ml