BingoSpa, Chłodzący żel po opalaniu z aloesem

BingoSpa, Chłodzący żel po opalaniu z aloesem

Chłodzący żel po opalaniu z aloesem BingoSpa ukoi rozpaloną, zrelaksuje zmęczoną oraz nawilży przesuszoną opalaniem skórę. Chłodzący żel BingoSpa zawiera aloes, olejek miętowy i d-panthenol, dzięki czemu skutecznie wywołuje natychmiastowy efekt chłodu na skórze. Wyciąg z aloesu i d-panthenol zapewniają intensywne nawilżenie skóry, łagodzą podrażnioną skórę oraz zapobiegają wysuszaniu naskórka. Dzięki lekkiej żelowej konsystencji nie klei się, łatwo rozprowadza na skórze i szybko wchłania.

obrzydliwy zapach

Jeden z gorszych kosmetyków jakie wpadły w moje ręce w ostatnim czasie. Chłodzący żel po opalaniu o zapachu pasty do mycia zębów, trzeba być prawdziwym fanem mentolu by z przyjemnością używać ten produkt.
Oprócz obrzydliwego zapachu, dziwnego ( intensywnie niebieskiego koloru) nie posiada żadnych właściwości nawilżających. To jeden z niewielu kosmetyków, który wylądował u mnie w koszu na śmieci, wstyd było komuś oddać takiego bubla. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

świetny produkt

Świetny produkt. Początkowo podchodziłam sceptycznie, by na wakacjach po spieczeniu skóry zwariować na jego punkcie.

Praktycznie same zalety:

* chłodzi prefekcyjnie, aż zimno się robi
* łagodzi spieczoną skórę
* wchłania się do matu idealnego
* pachnie ostro, miętowo-kamforowo, co w tym przypadku jest jak najbardziej ok
* bardzo wydajny - został na przyszły rok
* idealnie się sprawdził też do smarowania zmęczonych chodzeniem stóp, polecam, efekt stawia na nogi :)

Od siebie jeszcze dodam, by uważać na oczy z tym produktem, po użyciu najlepiej umyć ręce.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego