Garnier, Fructis, Vitamin Force Hydra (Odżywka wzmacniająca)

Garnier, Fructis, Vitamin Force Hydra (Odżywka wzmacniająca)

Dzięki unikalnemu połączeniu ekstraktów z marakui i olejku kokosowego oraz witaminy B6 tworzącej keratynę, podstawowy budulec włosów, odżywka Fructis Vitamin Force Hydra dodaje włosom energii by były mocniejsze i bardziej lśniące.
Formuła Fructis Vitamin Force Hydra bez silikonów i parabenów, łączy w sobie ekstrakty z marakui i olejku kokosowego znane z właściwości zmiękczających. Włosy zyskują blask i zachowują lekkość.
Włosy są odżywione, lśniące i niezwykle lekkie.

Nie, nie, nie.....

Kupiłam, gdyż spodobał mi się ten egzotyczny, owocowy zapach, jednak już po pierwszym użyciu bardzo mnie zawiodła.

Na plus jest tylko cudowny zapach, który na dosyć długo pozostaje na włosach i przy każdym ich ruchu czuć tę egzotykę. Opakowanie jest wygodne i łatwo z niego wydostać resztki produktu.

Minusów jest zaś o wiele więcej. Zacznę od działania, które pozostawia wiele do życzenia. Niestety odżywka nie nawilża włosów, nie odżywia ich, nie wzmacnia. To tak jakby nałożyć coś co nic nie robi na włosach. Moja włosy potrzebują nawilżenia, a że szkoda było mi wyrzucić całe opakowanie tej odżywki to zużyłam ją jako pierwsza odżywkę w metodzie OMO. Konsystencja jest odrobinę zbyt wodnistą, przez co spływa z włosów i jest niewydajna.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Niepełnosprawne dziecko garniera

Kupiona pod wpływem impulsu. Byłam zaciekawiona działaniem oleju kokosowego na moich włosach w odżywce. Niestety, miałam po niej bardzo szorstkie, spuszone włosy - nie wiem czy to wina oleju kokosowego którego moje włosy nie trawią, czy po prostu wina całokształtu.

PLUSY:
+ intensywny, owocowy zapach :) aż chciało by się nabrać na łyżeczkę i zjeść... ahh szkoda, że się u mnie nie sprawowała!

MINUSY
- jak wspomniałam wyżej: spuszone, szorstkie włosy
- jak zwykle nieporęczne opakowanie fructisów - wydobywanie resztki to katorga
- dość "wodnista" konsystencja, co wpływa na szybkie zużywanie
- zero dociążenia, nawilżenia itd

Zużyłam mieszając z innymi odżywkami :) - wtedy dało się ją przegryźć.

cena zdecydowanie wygórowana w porównaniu do składu, leista konsystencja, działanie niezbyt widoczne

+dosyć ładny zapach, acz nieco zbyt intensywny

-wydajność
-na włosach nie robi totalnie nic
-leista konsystencja
-testowane na zwierzętach (później się poznałam)
-cena

bardzo dobra

Mój ulubieniec. Włosy są gładkie, miękkie i dobrze się rozczesują. Sprawdza się praktycznie zawsze, chociaż staram się używać także innych, żeby się moim włosom nie znudziła. Moja mama również jest z niej bardzo zadowolona.
Niestety słabo wydajna i nienajtańsza.

Fajna

Zauważyłam ją kiedyś w Biedronce i mimo, iż w zapasie mam jeszcze dwie z Isany i wersję Oleo Repair postanowiłam ją kupić z ciekawości, że tak powiem \'nie widziałam\' jej nigdzie wcześniej i skusiła mnie składem.Co prawda obawiałam się puszenie, gdyż ma kokos w składzie, ale nie jest to wiodący składnik.Odżywka pięknie pachnie wyczuwam tam słodkie mango, kwiaty - kojarzy mi się troszkę z latem -bardzo pozytywnie.Konsystencja odżywki jest lekka, ale nie spływa z włosów i ich nie obciąża.Najlepiej spisuje się trzymana na włosach ok 10 minut.Włosy super się rozczesują, ładnie pachną, są miłe w dotyku, wyglądają wizualnie całkiem dobrze, lekko lśnią.Nawet wysuszone końce wyglądają lepiej.Minusem jest jedynie wydajność odżywki, ale jak za c

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Fruwającym piórom mówię nie!

Kupiona przez przypadek, zamiast Ole Repair do koszyka trafiła ta nieszczęsna odżywka. Żadna tragedia pomyślałam, na wizażu zobaczyłam dobre noty - myślę sobie a co mi szkodzi spróbować? Ano szkodzi....

Zapach, rzekomo cudny to absolutnie najbardziej chemiczny "sztynks" jakiego dawno nie doświadczyłam. Dusi, powoduje młodości, przypomina jakiś gnijący, egzotyczny owoc (może durian śmierdzi podobnie?).
Ale ok zapach może zawsze przeżyć, byleby działo.
Nie działa. Włosy po zastosowaniu odżywki były:
-przyklapnięte, zbyt lekkie, suche na końcach, przetłuściły się po paru godzinach.
Co w niej jest, że tak szkodzi? Włosom porowatym, czyli moim na pewno obecny w składzie olej koksowy, wyraźnie robi z nich suchy puch. Drugim winowajcom jest kreatyna - proteiny nie powinny być stosowane w przypadku włosów o wysokiej porowatości. Ostatnim "szkodnikiem" najprawdopodobniej jest marakuja...
Dodam jeszcze, że odżywka jest wyjątkowo rzadka, przelewa się przez ręce i trzeba jej użyć naprawdę sporo aby całe, długie włosy były pokryte.

Ta wybuchowa mieszkanka składników, ubrana w ładne opakowanie i duszący zapachm to prawdziwe zabójstwo dla moich włosów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: około 30%

Coś dla lubiących ładnie pachnące produkty do włosów :)

Pięknie pachnąca odżywka do włosów, w zapachu idzie się zakochać. Bardzo łatwo rozczesuje się po niej włosy. Czy włosy są odżywione i mocniejsze? Nie zauważyłam tego. Poza pięknym zapachem i łatwym rozczesywaniem, nie zauważyłam żadnego innego plusa.
Odżywka jak na moje długie włosy, nie jest wydajna, kilka użyć i już jej nie ma.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

zwyczajna odżywka do włosów

Plusy:

ułatwia rozczesanie włosów
włosy po niej są miękkie i sypkie
ładny zapach, który utrzymuje sie na włosach

Minusy:
rzadka konsystencja co powoduje że spływa z włosów
niewydajna ( starczyła na 8 użyć)
słaba odstępnośc

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 200 ml

Po prostu REWELACJA!

Właśnie sama miałam zgłosić tą odżywkę i bardzo mnie dziwił fakt, że jeszcze jej tu nie ma :P
Nie przedłużając wymienię zalety bo wad to nie ma :)

- zapach - cudowny aż chciałoby się ją zjeść

- skład - żadnych silikonów naturalne ekstrakty między innymi z kokosa i marakuji

- zero obciążania - ja używam ją i tak przed myciem omijając skóręgłowy, bo mam mega cienkie włosy z tendecja do przyklapu

- nawilżenie jest super nawet jak spłukam ją szamponem, włosy są miękkie, można bez obaw używać co mycie

- jesli chodzi o obietnice producenta to nie wiem jak z wzmocneniem, ponieważ w tym celu używam innych specyfików ale na pewno są bardziejn błyszczące i gładkie przez co zdrowiej wyglądające

-chyba niezła dostępność , przynajmniej w Krakowie, można znaleźć w Realu, Auchanie, ostatnio nawet widziałam w Rossmanie

Ogólnie polecam naprawdę jest super! Będzie idealna dla posiadaczek wysuszonych włosów - same dobrocie w składzie na pewno wam nie zaszkodza :)

Używam zamiennie z drugą faworytką również Garnier - Avocado & Masło Carite

P.S. dałabym szóstke ale sie nie da :)

Używam tego produktu od: zaczynam 2 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1x200 ml