Advance Techniques, Salon Therapy Hydrating Leave-in Conditioner for Dry Hair (nawilżająca odżywka bez spłukiwania w spray-u) (stara wersja)

Formuła oparta na technologii Tri-Keratin. Poprawia kondycję i głęboko nawilża włosy nie obciążając ich. Wygładza je, czyni mniej łamliwymi oraz ułatwia rozczesywanie. Zawiera keratynę i bogaty w witaminy (A, C, B1, B2, PP, K, B12) oraz składniki mineralne ekstrakt z alg, który wzmacnia także skórę głowy.

Cena: 16,90 zł / 150 ml

Jedna z moich ulubionych

Odżywka mnie pozytywnie zaskoczyła. Dobrze nawilża włosy, choć lekko je obciąża. Myślę, że jest najbardziej odpowiednia dla włosów przesuszonych. Po jej zastosowaniu moje włosy są gładkie i przyjemne w dotyku. Kupiłam ją, ponieważ lubię odżywki bez słupiwania, a najlepiej jak są w spray'u. Ta odżywka jest bardzo wygodna w użyciu oraz ma przyjemny zapach.

Twórca loczków;)

Bardzo lubię takie odżywki w spray'u za to, że sa takie proste w użyciu. Odżywka ładnie pachnie, nawilża włosy, nie obciążając ich przy tym (ale nie nalezy przesadzać z jej ilością bo wtedy włosy wyglądają na tłuste;)) Mi sobiście ładnie podkręca włoski, sprawia, że tworzą się ładne i delikatne loczki. Polecam osobom o falowanych włosach:)

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

przyjemnie nawilża włosy

Mam ją od niedawna, ale uważam, że jest bardzo dobra :)
Po pierwsze - nie trzeba jej spłukiwać(niecierpie odżywek, które trzeba spłukać po nałożeniu) i dzięki temu zaoszczędza się czas :)
Po drugie - nie skleja ani nie obciąża włosów, nie powoduje u mnie szczybszego przetłuszczania :)
Po trzecie - ładnie i przyjemnie pachnie i zapach ten utrzymuje się na włoskach przez dość długi czas :)
Po czwarte - opakowanie jest poręczne, nie utrudnia aplikacji odżywki :)

Jedyny mały minus tej odżywki(a właściwie opakowania) to trochę dziwna pompka, z której według mnie powinien lecieć bardziej rozproszony i większy strumień. Ale to taki mały minusik i jakoś można się do tego przyzwyczaić ;)

Avon Mark - relacja

cud, miód i orzeszki

Moja ulubiona odżywka w sprayu do włosków!
Jest urocza. ŚLICZNIE pachnie, jest wydajna, sprawia, że włosy są po niej miękkie, gładkie i nawilżone nawet wtedy, gdy nie używam odżywki do spłukiwania. Muszę dodać, że należę raczej do osób z sianem na głowie.
Jest o niebo lepsza od jedwabiu Gliss Kur.
Parę razy ją zdradziłam, ale zawsze do niej powracam. Naprawdę warto.

nie pomaga i nie szkodzi

Na moje przesuszone końcówki zdecydowanie za słabo działa, za słabo nawilża. Chyba jednak wolę odżywki w formie kremu. Odżywka jest dość wydajna (mi starczyła na ok. 4 miesiące) i ślicznie pachnie. Nie obciąża włosów.

jedna z lepszych

bardzo lubie te odzywkę, a w promocji po ok.6pln nie ma sobie równych! używam od kilku lat, używałam też, kiedy była jeszcze w starym opakowaniu i niezmiennie lubię.
nie obciaża włosów, nie przyczynia się do ich nadmiernego przetłuszczania, za to pięknie nawilża, odżywia, ułatwia rozczesywanie i nadaje piękny połysk włosom. i do tego bardzo ładnie, nie przesadnie intensywnie pachnie.
moje włosy bardzo odczuwaja jej brak, kiedyś zapomniałam wziąć jej ze sobą na jakiś wyjazd i to była katastrofa w postaci szopy niemiłego w dotyku siana. tak więc - niezastąpiona!
juz się martwię, co zrobię, kiedy skończy mi sie jej zapas, bo ostatnio zgubiłam jakoś kontakt z konsultatnką... bu bu.

Świetna

Bardzo wygodna w użyciu (spray ładnie, drobno rozpyla), nie obciąża włosów, rewelacyjnie ułatwia rozczesywanie. Po myciu mam strasznie splątane i szorstkie włosy, a kilka psiknięć tą odżywką pozwala rozczesać bez jednego szarpnięcia. Włosy po niej są też gładkie i błyszczące. Mimo zapachu, który niespecjalnie lubię, jest to nalepsza z wielu odżywek, jakich używałam.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie czwartego

boska!

Wspaniały kosmetyk!!nie dośc że cudownie pachnie, to jeszcze idealnie działa na moje dłuuuugie i zniszczone farbowaniem włosy. Są bardzo miekkie i łatwiej sie rozczesują, po wysuszeniu są lśniące i gładkie.Na pewno kupie jeszcze nie raz!

dobra

za takie pieniadze to jest anjalepsza odzywka w spray jaka mialam , wlosy wygladaja po niej ladnei sa anwilzone, prostuje wlosy non stop i po niej wygladaja przepieknie poza tym bardzo ladnei pachnie
maj2008 efekty mizerne ale jakies tam sa

średnia

Wlosy ladnie pachną są mile w dotyku ale nie zauwazyłam nic wiecej. Moje wlosy nie stały się mocniejsze, bardziej nawilzone. Nie załowałam zakupu ale sa lepsze odzywki dlatego tej już nie kupię....poza tym lubie odzywki do splukiwania ( nie obciązają wlosów )

Super :)

Uważam ze jest to baardzo dobra odżywka :) Mam włosy cienkie i delikatne, a po niej są one bardziej puszyste, leiutko nabłyszczone, faktycznie jakby bardziej nawilżone milsze w dotyku i co ważne SLICZNIE PACHNĄ, no i ta cena w promocji :D jestem z niej zadowolona i na pewno kupie ją jeszcze wiele razy :)

calkiem calkiem

nie lubie odzywek bez splukiwania ale ta jest calkiem fajna :).
-nawet nablyszcza,
-chyba troszeczke obciaza ale tak ze to nie przeszkadza(a mam cienkie i delikatne wloski),
-latwo sie rozprowadza,
-w promocji bardzo tania;)
-wlosy sa po niej w dobrej kondycji
ogolnie:warto sprobowac :)

ilość zużytych opakowań: 1