Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Pojemność 2,5 g

Golden Rose Eyebrow Powder to puder do okolic brwi stworzony po to, aby w naturalny sposób je wygładzić. Wygodny w nakładaniu dzięki aplikatorowi. Puder do brwi Golden Rose jest dostępny w 7 kolorach.

Świetny

Jestem zachwycona! Ilość kolorów do wyboru, trwałość, pigmentacja, współpraca ze wszystkimi pedzlami, budowanie koloru, wydajność, dostępność, cena.... Wiele można wymieniać... Nie mogę powiedzieć o nim nic złego. Na pewno to nie jest moje ostatnie opakowanie.

Świetny

Produkt posiadam od bardzo długiego czasu co pozwoliło mi dokładnie go poznać. Po pierwszym użyciu wiedziałam że się polubimy. Produkt pozwala na stworzenie bardzo ładnych brwi, mocno jak i słabo podkreslonych. Dodatkowo ja używam go jako cien na powieki i sprawdza się super. Ładnie się rozprowadza. Długo się utrzymuje. Kolejnym plusem pudru do brwi jest ich cena oraz gama kolorystyczna, która pozwoli każdej osobie znaleźć dla siebie odpowiedni odcień produktu. Niestety opakowanie produktu z nieszczęśliwym kontaktem z podłoga nie wytrzymał.

dobry

Kupiłam ten puder bo potrzebowałam czegoś na już i nie żałuję zakupu. Aplikacja jest szybka. Produktu jest dużo, a cena nie jest wysoka. Może trzeba chwilę z nim popracować, ale watro dla precyzji. Polecam !

Ma to coś

Przyznam, że rzadko maluje brwi, ale jak już się decyduje na mocniejsze podkreślenie brwi to tylko pudrem Golden Rose ! Świetny w aplikacji, łatwo się nim cieniuje. Daje efekt gęstych naturalnych brwi.

Wspaniały

Mój odcień to 104. Pasuje idealnie do koloru moich brwi. Jest bardzo wydajny używam go dzień w dzień już ponad rok a mam wrażenie jakby go wcale nie ubywało,jest dosyć trwały i szybki w użyciu. Uważam ten produkt za cudeńko.

Totalny MUST HAVE!

Pierwszy puder, wśród której gamy kolorystycznej znalazłam idealny odcień dla swoich brwi! Używam koloru 103, który porównując z innymi produkatami innych marek nie posiada NA SZCZĘŚCIE rudego odcieniu. Bardzo wydajny, używam już ponad 2 lata. Przymierzam się do zakupu kolejnego opakowania!

Wydajność i jakość w dobrej cenie

Używam odcienia 104. Kupiłam go już ponad dwa lata temu i nawet przy codziennym używaniu nie widzę denka. Mam wrażenie że produktu wcale nie ubywa a nie oszczędzam go wcale. Odcień 104 to chłodny odcień brązu i grafitu. Można wykonać nim zarówno delikatny jak i mocny rysunek brwi. Dodatkowo jest wielofunkcyjny bo używam i często do podkreślenia linii rzęs w szybkim, porannym makijażu albo do zbudowania załamania na powiece. Jak dla mnie petarda!

Must have

Puder używam już od bardzo dawna. Jest bardzo wydajny. W moim przypadku ciężko jest go nawet zużyć zanim się przeterminuje. Kolor jest świetny idealnie do mnie pasuje. Jest mocno napigmentowany. Dobrze się go aplikuje. Długo pozostaje na swoim miejscu. Wprawna ręka może dzięki niemu zrobić naprawdę cuda. Dużym atutem jest również niska cena.

Uwielbiam!

Mam w kolorze 103 (ciepły odcień brązu), pasuje idealnie :) Pozytywnie zaskoczyła mnie gama kolorystyczna, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Puder jest dobrze na pigmentowany, nie osypuje się. Łatwo i szybko można wykonać makijaż brwi. Raczej dla osób które wolą naturalny efekt.
Puder zapakowany jest w kartonik w którym znajduję się również pędzelek. Niestety nie nadaję się on do niczego, od razu trafił do kosza- nieprzyjemne, twarde włosie oraz jak dla mnie zbyt gruby. Z resztą nie rozumie po co dołączać pędzelek do opakowania skoro plastikowe opakowanie pudru nie przewiduje na niego miejsca. Ja puder nakładam pędzelkiem hakuro h85 albo hulu p44- oba się sprawdzają ;)

Może nie dla mnie?

Puder jest słabo napigmentowany i ciężko osiągnąć nim mocniejszy efekt. Choć ja w brwiach zazwyczaj uzupełniam jedynie ubytki to to było za mało.
Lekko się sypie.
Może dla kogoś kto szuka produktu do lekkiego podkreślenia brwi ten puder będzie lepszy

Dobry!

Szybko sprawnie i przyjemnie. Jest to dla mnie najszybsza metoda na wykonanie makijażu brwi. Produkt nakładam skośnym małym pędzelkiem (Hakuro h85), który sprawdza się znakomicie, gdyż jest sztywny i produkt dobrze się na niego nakłada. Mocno obrysowanych brwi nie lubię, stawiam bardziej na naturalność i dzięki temu pudrowi mogę taki efekt bez problemu uzyskać. Produkt teoretycznie do brwi ale na powiece tez się się dobrze sprawdza. Według mnie dobry produkt i trwały. Kolor 104-chłodny.

Dobry produkt w niskiej cenie

Długo używałam jedynie kredki do brwi, jakoś nie mogłam się przekonać do żelu, pomady czy cienia. Najpierw przyszła kolej na Freedom Makeup London Pro Brow Pomade, od niedawna na Golden Rose. Firma ciągle się rozwija i zaskakuje nas fajnymi produktami w niskiej cenie. Produkt nałożony rano na brwi, utrzymuje się do wieczora, jeśli zbytnio nie przecieramy brwi. W innym przypadku może nieco stracić na intensywności, ale nadal wygląda dobrze. Puder ma bardzo ciekawą, miękką konsystencje. Podczas nakładania się nie osypuje. Odcieni jest kilka, ja nie miałam problemu z dobraniem koloru, idealnie trafiłam za pierwszym razem (odcień 103). Aplikacja jest szybka i banalna, nie wymaga specjalnych umiejętności.
Formuła pudru sprawdza się dobrze nawet biorąc pod uwagę panujące od dłuższego czasu upały. Świetna jakość w przystępnej cenie!