Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 2,5 g

Golden Rose Eyebrow Powder to puder do okolic brwi stworzony po to, aby w naturalny sposób je wygładzić. Wygodny w nakładaniu dzięki aplikatorowi. Puder do brwi Golden Rose jest dostępny w 7 kolorach.

UWIELBIAM!

Jeden z najlepszych produktów do brwi. Duży wybór kolorów, dobrać dla siebie nie było żadnego problemu. Produkt jest bardzo wydajny, wykorzystuję go ponad rok a jeszcze nie widać denka, korzystam codziennie! Za pomocą pędzelka łatwo można nawet dorysować brwi i wypełnić tam gdzie brakuje włosków. Dokładnie nie pamiętam, ale chyba miał w zestawie mały pędzelek, nie wykorzystywałam u gdzieś się zgubił wprawie odrazu. Dla mnie rewelacja bo wygląda naturalnie, nie osypuje się, nie znika w ciągu dnia.
Przetestowany przeze mnie bardzo dokładnie. Była okazja mieć go na brwiach ponad dobę, ponieważ tyle czasu zajęła mi podróż i produkt był wprawie taki sam jak i odrazu po nałożeniu, jedynie może mniej intensywny kolor, utrzymuję się świetnie.
Właśnie to ta sytuacja, kiedy nie chce się aby produkt się skończył :)

świetny

używałam go bardzo długo i chyba niedługo do niego wrócę, w między czasie przerzuciłam się na korektor do brwi, ale puder od Golden Rose wypada lepiej. Łatwo się go aplikuje dzięki dołączonemu pędzelkowi, długo sie utrzymuje, nie osypuje i nie rozmazuje, ładnie wygląda i jest wygodny w użyciu, cena na plus

Mnie nie zachwycił - za mało na hit

Zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami kupiłam ten kosmetyk, wcześniej sprawdzając kolor na ręku u wydawał się w porządku. Niestety w świetle domowym i na moich brwiach odcień wcale nie był tak cudownie chłodny jak w sklepie. Nie rozumiem czemu mówi się, że odcień 104 jest uniwersalny....poza tym ten kosmetyk mocno pyli, nieraz ręka mi się zatrzęsie i już jest krzywo, przez co moje brwi często wychodzą niesymetryczne. Łatwo też o nieestetyczny, niechlujny efekt, gdyż ten produkt potrafi robić ciemne smugi - a ja lubię mieć precyzyjny kontur. Pędzelka nie skomentuję, powiem tylko że jego włosie jest zbyt sztywne. Opakowanie mogłoby być wyposażone w lusterko, a pod cieniem, tam gdzie pudełko się otwiera mogłoby być miejscem na aplikator, a nie, że trzeba go nosić oddzielnie. Podsumowując, ten produkt jest po prostu niepraktyczny.

Hit!

Wydajność: starcza na bardzo długo, produkt przy nabieraniu nie pyli.
Trwałość: od pomalowania do demakijażu, choćby miał miejsce następnego dnia.
Stosunek jakości do ceny: nie wiem czy można kupić równie dobry puder w podobnej cenie.
Opakowanie: porządne, dobrze znosi transport.
Mój kolor to: 105 - nie za ciepły, nie za chłodny, nie za jasny, nie za ciemny.

Łatwo się nim maluje, dobrze trzyma się skóry, można domalować nim braki. Można stopniować efekt. Dobrze się zmywa.

Super!

Puder do brwi Golden Rose jest naprawdę dobrym i tanim produktem. Myślę że każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni odcień. Puder łatwo się rozprowadza, można nim podkreślić brwi delikatnie, jak i naprawdę wyraziście. Jeżeli się przesadzi, łatwo można wyczesać nadmiar. Produkt jest bardzo wydajny, używam od dawna i praktycznie nie widać śladu użytkowania. Do produktu dołączony jest aplikator, ale używam innego pędzelka.

Idealny!

Ten puder do brwi jest idealny jeżeli chcemy delikatnie poprawić nasze brwi uzyskując naturalny efekt. Kolory są odpowiednio napigmentowane, produkt łatwo się aplikuje. Po nałożeniu jest w miarę trwały, nie osypuje się. Dodatkowo cena jest niska a produkt wystarcza na długo. Jedynym minusem jest chyba dołożony pędzelek ale zamieniłam go po pewnym czasie na płaski skośny pędzel i dzięki temu malowanie brwi jest jeszcze prostsze i szybsze.

GR daje radę

świetny produkt! bardzo łatwo nim wyrysować brwi, można to zrobić delikatnie z rozcieraniem albo zmoczyć trochę pędzelek i zrobić mocniejszą kreskę. Cena jest korzystna, nie wyrzucamy kupy pieniędzy a dostajemy dobry jakościowo produkt. Kolejna rzecz z Golden Rose którą trzeba mieć w kosmetyczce.

Uwielbiam!

Kupiłam ten puder do brwi dawno temu, ale cały czas do niego powracam. Mam odcień 107, uwielbiam go za chłodne tony, można nim szybko i bardzo łatwo podkreślić brwi, używam do makijażu dziennego. Bardzo , bardzo wydajny, cena bardzo przystępna

lubię!

Był to produkt, którego trzymałam się chyba najdłużej. Moja przygoda z brwiami była dość nieśmiała przez dłuższy czas - wydawało mi się, że w moim przypadku pokreślone mocniej nie wglądają dobrze. W chwili obecnej przerzuciłam się na coś całkiem innego, co o wiele bardziej mi odpowiada, natomiast ten produkt zdecydowanie moja oczekiwania spełniał. Łatwy i szybki w użyciu, ciężko zrobić sobie nim krzywdę. Mam na koncie parę zużytych opakowań i jedno w rogu szuflady 'na wszelki wypadek' :) Produkt mega wydajny, budżetowy, szeroko dostępny. Dla początkujących - wybór idealny! Nie pyli się, wygląda naturalnie i trzyma się cały dzień. Będę wracać zawsze!

Nieśmiertelny

To był mój pierwszy produkt, jakiego zaczęłam używać do brwi. I od razu strzał w dziesiątkę. Kupiłam go spory czas temu i do teraz go posiadam. Daje świetny, naturalny kolor i utrzymuje się od początku do końca noszenia makijażu. Polecam dla osób początkujących.

Końca nie widać

Produkt zakupiłam ponad dwa lata temu, a jego zużycie jest minimalne chociaż używam go praktycznie codziennie. Mam ciemne brwi i kolor 104 jest idealny. Nie sypie się i jest łatwy w użyciu dla laików :) Polecam jednak zaopatrzyć się w bardziej profesjonalny pędzelek niż ten, który jest dołączony do opakowania.

Ulubiony produkt do brwi

Produkt jest bardzo wydajny. Używam go ponad rok i nie widać dużego śladu zużycia. Istnieje bogata gama kolorystyczna więc każda z nas odnajdzie odpowiedni kolor. Cień nie osypuje się, nie pyli. Łatwo się go rozprowadza. Utrzymuje się na brwiach cały dzien- nie znika w ciągu dnia. Bardzo fajne jest również jego pudełko. Wielokrotnie spadło mi i nic się nie stało. Pudełeczko nie popękało a cień nie pokruszył się. Łatwo też zmyć ten produkt płynem micelarnym. Cena również zachęca do zakupu. Pigment jest bardzo dobry.