Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Golden Rose, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 2,5 g

Golden Rose Eyebrow Powder to puder do okolic brwi stworzony po to, aby w naturalny sposób je wygładzić. Wygodny w nakładaniu dzięki aplikatorowi. Puder do brwi Golden Rose jest dostępny w 7 kolorach.

cienie do brwi

Mój ulubieniec

Ten produkt to dla mnie totalny must have, nie wyobrażam sobie bez niego codziennego makijażu. Mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o używanie pomad, dlatego wolę posługiwać się cieniami lub tuszami do brwi. Ten produkt mam od dobrych dwóch lat, i tak, jeszcze nie udało mi się go wykończyć, dopiero delikatnie widać denko. Rozważam kupno nowej sztuki chociaż patrząc jak dobrze ten antyk się spisuje chyba się na chwilę wstrzymam. Ogółem nie mam mu nic do zarzucenia, cena świetna, efekt na brwiach da się stopniować (preferuję delikatny i subtelny chociaż, o zgrozo, kiedyś udawało mi się tym cieniem wyrysowywać niezłe prostokąty). Opakowanie jest porządne, chociaż kilka razy sfrunęło z biurka to nadal jest w świetnym stanie, napisy się starły ale to nie kłopot, bo naklejeczka z numerem z tyłu się trzyma. Używam numeru 104, jest ładny, chłodny ale w stronę neutralnego, pasuje do jasno/ciemnych brązowych włosów.

Fajny puder

Fajny puder do cieni . Dobrze je pośrednia . Jest delikatny . Nie brudzi okolicy oczów bo się nie obsypuje . Kolor można dobra indywidualnie . Cena też jest fajna . Do tego puder jest wydajny. Dla mnie super

Super wypełnia ubytki i robi efekt henny na skórze

Super efekt henny pudrowej uzyskanej na skórze. Wypełnia ubytki, robi fajne naturalne tło. Mozna nadac naturalnie kształt brwią. Nie tworzy sztucznej skorupy, ani nie nie robi przerysowanych brwi. Jak dla mnie super na codzien dla delikatnego efektu jak i dla uzupelnienia z pomadą na wyjscia wieczorene. Produkt must have w mojej kosmetyczce. Polecam. Wydajnosc ogromna. Chyba nigdy sie nie kończy jak cień do powiek????

odcień 104

Mam kolor włosów średni, chłodny blond, kupiłam odcien 104 i trafiłam idealnie :) Odcień jest fajny, neutralny, bez jakichś rudych tonów. Łatwo i szybko się pracuje z tym cieniem, ma bardzo przyzwoitą pigmentację i szybko można wyrysować brwi bez ciągłego dokładania produktu. Ładnie się rozciera kiedy chcemy resztkami produktu na pędzlu zarysować początek brwi. Nic się nie osypuje. Cienie są bardzo trwałe, właściwie w stanie nienaruszonym przez cały dzień. Jeśli chodzi o wydajność ciężko mi powiedzieć, bo produkt używam jakoś od miesiąca, ale na razie nie widzę żeby go ubywało, także zapowiada się dobrze :) Można tym pudrem osiągnąć naprawdę piękny, naturalny efekt, szczególnie w duecie z żelem utrwalającym :)

Duża gama kolorystyczna

Cień daje bardzo ładny i naturalny efekt. Można go stopniować. Wychodzi efekt cieniowania , bo brzegi brwi malowałam nim nieco mocniej. Można je wyrysować. Niestety przy potarciu ręką, cień się osypuje. Jeśli chce się mieć bardziej trwały efekt to jednak pomada czy kredka będą lepsze.
Mi się super sprawdzał . Nawet przy mniej precyzyjnym pędzelku dobrze się nakładał, nie robił plam, można wyrównać brzegi patyczkiem.

104 - Idealny odcień dla "mysich" blondynek

Na punkcie brwi mam, mówiąc delikatnie, fioła. Mimo kilkudziesięciu przeróżnych kosmetyków do brwi (kredki, cienie, pomady, tusze), wciąż nie znalazłam odcienia, który by wyglądał dobrze. Aż do teraz. Ten jest po prostu IDEALNY.

Odcień 104, który posiadam, określiłabym jako neutralny brąz idący w kierunku chłodnego. Nie ma żadnych rudych tonów. Kolor ten pięknie współgra z moją dość jasną cerą, popielatym kolorem włosów i brwi. Wygląda bardzo naturalnie. Nakładam go skośnym pędzelkiem z Hebe, bo ten dołączony nie był zbyt precyzyjny.

Produkt ma fajną, taką kremowo-jedwabistą konsystencję. Pigmentacja jest bardzo dobra. Nic się nie osypuje.

Opakowanko fajne, małe, schludne w owalnym kształcie. Na razie nic złego się z nim nie dzieje.

Podoba mi się, że gama kolorystyczna jest spora. Myślę, że każda z pań znajdzie coś dla siebie.

No co tu wiecej pisać - polecam wypróbować. Do naszej typowo polskiej, słowiańskiej urody odcień 104 jest ideolo.

Idealne brwi tylko z tym cieniem!

Mój ulubiony cień do brwi.
Wygląda bardzo naturalnie, ale oczywiście efekt można też stopniować. Myślę, że z tego względu super sprawdzi się również u osób, które są na początku swojej brwiowej przygody i nie chcę zrobić sobie krzywdy, w postaci dwóch wielkich, ciemnych kresek.
Bardzo fajne opakowanie. Moim zdaniem nie otwiera się go ciężko, jak niektórzy o tym wspominali. Warto również dodać, że w porównaniu do wielu innych kosmetyków, ten nigdy sam z siebie nie otworzył mi się w torebce czy kosmetyczce, więc uważam to za wielki plus.
Produkt jest bardzo wydajny i starcza na wiele miesięcy.
Małym nieporozumieniem w tym wszystkim jest pędzelek. Ale to kwestia dokupienia nawet zwykłego skośnego pędzelka za kilka złotych i wszystko będzie cacy.
Jak za taką cenę i jakość kosmetyku uważam, że ten pędzelek to nawet żądna wada. Brać i się nie zastanawiać!

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Rewelacja!

Cienie są rewelacyjna. Mają pudrową konsystencję dzięki czemu łatwo się nimi pracuje. Przy tym są bardzo dobrze napigmentowane. Wyglądają bardzo naturalnie na brwiach. Ciebie są bardzo trwałe, utrzymują się cały dzień, nic się nie rozwiązuje.
Produkt jest bardzo wydajny jedno opakowanie starczyło mi na dobre kilka miesięcy. Do cieni jest dołączony mały skośny pędzelek.
Dostępnych jest 7 kolorów więc każdy znajdzie swój odcień.

Cena ok 11zł

Ulubiony do makijażu brwi

Super produkt, świetny stosunek ceny do jakości. Mam odcień 104, bardzo fajny typowo chłodny kolor, nie wpada w rudy jak większość produktów, z jakimi miałam do czynienia. Łatwo się z nim pracuje, nie powinien sprawić problemu nawet początkującym. Utrzymuje się na brwiach cały dzień, nie rozmazuje się.

Super produkt!

Od dłuższego czasu używałam do brwi żeli i pomad, które były dość "ciężkie" i dawały czasem zbyt intensywny efekt. Gdy tylko odkryłam coś takiego jak puder do brwi, postanowiłam od razu to kupić i wypróbować. To był strzał w 10! Golden Rose Eyebrow powder daje delikatny efekt podkreślonych brwi. Wyglądają one naturalnie, nie są przerysowane, zbyt intensywne, ani "ciężkie". W zestawie jest pędzelek, który super ułatwia aplikację kosmetyku. Urocze pudełeczko mieści się w każdej kosmetyczce i torebce. Jest trwały, nie trzeba go co chwilę poprawiać. Jestem bardzo zadowolona - zwłaszcza, że cena jest super!

MIŁOŚĆ

Kosmetyku zaczęłam używać dzięki namowie koleżanki. Produkt jest bardzo wydajny, posiada szeroką game kolorów które z pewnością można dobrać do każdego typu urody .

Doskonały produkt

Kolorystyka bardzo ładna. Neutralne i uniwersalne kolory. Wykonanie staranne, Jakość cieni jest rewelacyjna . Cienie są dobrze napigmentowane. Świetna jakość. Korzystna cena.