CosmoSPA, Crystal Collagen Facial Mask (Płat kolagenowy na twarz na bazie naturalnego kolagenu krystalicznego i alg morskich)

Maska przeznaczona dla skóry po 35 roku życia, potrzebującej wzmocnienia struktur skóry, zatrzymania procesów starzenia. Dla cery pozbawionej blasku, odżywienia i nawilżenia. Dla kobiet i mężczyzn. Maska przedłuża młodość skóry. Zawarty w niej kolagen działa regenerująco i odmładzająco, przywraca świeżość, gładkość i sprężystość skóry. Chroni przed agresywnym działaniem środowiska zewnętrznego oraz przed szybkim starzeniem się skóry, zaś istniejące zmarszczki strukturalne oraz mimiczne wypełnia, dzięki czemu stają się mniej widoczne. Dodatkowo kwas hialuronowy zabezpiecza przed nadmierną utratą wody oraz nadaje skórze aksamitny dotyk. Skóra po zabiegu staje się odżywiona, rozświetlona i wygładzona.

bardzo dobra

Stosuję tę maskę od dosyć dawna. Traktuję ją jak serum ponieważ zawsze nakładam po niej treściwy krem lub maskę Apisu. W weekendy stosuję ją nawet dwa razy dziennie tzn rano (potem nakładam filtr i makijaż) i wieczorem.

Zużyłam na pewno ponad dwadzieścia płatów tej maski ale dopiero niedawno dokonałam okropnego odkrycia - a mianowicie - na opakowaniu płatu nigdzie nie ma daty ważności!! Nie wiem czy ja niedowidzę i nie potrafię tej daty odnaleźć ale .... na moim op tej daty nie ma. Mam akurat ostatnie opakowanie tej maski i nie wiem czy to tylko jedno wadliwe opakowanie czy po prostu producent nie informuje o dacie przydatności do użycia.

Jeśli chodzi o działanie to jestem z niego bardzo zadowolona:
maseczka nawilża skórę,
wygładza
działa jak lekkie serum rozświetlająco-nawilżające. Po prostu lubię ja mieć na twarzy w czasie gdy czytam książkę lub oglądam film. (Chociaż niedopasowane otwory na oczy troszkę utrudniają te czynności).
Polecam ten kosmetyk jako uzupełnienie pielęgnacji. Myślę że jako samodzielny kosmetyk (czyli bez dodatkowego kremu czy natłuszczenia olejkiem) na twarzy kobiet 35+ się nie sprawdzi. Maska nie działa intensywnie ale pomaga się skórze zrelaksować i nabrać blasku po męczącym dniu

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: około 20 opakowań

Bardzo dobra

Moje nastawienie do maski na samym początku było negatywne. Maska jest przeznaczona dla osób +35, a mnie jeszcze ho ho brakuje, po kilku podejściach postanowiłam spróbować. Wieczorny relax w wannie ciepłej wody to dobra pora na maseczkę, nałożyłam żelowy płat na twarz i odczekałam wskazane 30 min. Po zdjęciu maski skóra byłą wyczuwalnie napięta i wygładzona po mimo że nie mam zmarszczek ani pajączków, przeglądając się w lustrze zauważyłam, że moje lekko opadające powieki się podniosły i naprężyły. Byłam zaskoczona efektem, że maska kolagenowa potrafi zdziałać cuda na opadających powiekach. Skóra twarzy była również widocznie nawilżona, odżywiona oraz nabrała blasku. Na drugi dzień cera była na tyle promienie, że podkład poszedł w kąt, a ja wyszłam bez makijażu z lekko przy tuszowanym okiem, czując się świetnie i promiennie. Mam teraz ochotę na więcej masek z tej kolekcji. W przyszłym tygodniu planuję zakup masek o różnych właściwościach .

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Duże 1