Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Skoncentrowany krem oliwkowy foto-ochronny UVA+UVB SPF 20

Lekki, nietłusty krem z esencją z liści zielonej oliwki. Zapewnia prawidłowe nawilżenie, ochronę i regenerację. Idealny na każdą pogodę, dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku. Liście zielonej oliwki - odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody. System nowoczesnych filtrów UV - chroni przed podrażnieniami słonecznymi. Emolienty i witaminy - zmiękczają naskórek i wygładzają drobne zmarszczki.

Dobry, ale na lato za słaby filtr.

Według mnie ten krem jest dobry jeżeli mam go porównywać do innych kremów z filtrem. Ochrona przeciwsłoneczna była głównym kryterium oceny tego produktu, ponieważ nakladalam go dodatkowo na krem nawilżający, więc specjalnego nawilżenia od tego kremu nie oczekiwałam. Jeśli chodzi o sam produkt to po pierwsze dobrze się wchłania , leciutką warstewkę zostawia ale nie jest to problemem jeżeli zmatowimy twarz. Krem nie roluje się nie waży. Dodatkowym plusem jest jego naprawdę niska cena , ja dotrwałam go na promocji w Hebe za niecałe 5zl. Niestety na sezon letni filtr spf20 jest,moim zdaniem, za słaby.

Kiepski

Dostałam kiedyś zestaw kosmetyków Ziaja Liście Zielonej Oliwki, w którym znajdował się ten krem.
Ogólnie, byłam go bardzo ciekawa, zwlaszcza, że mam suchą skórę. Miałam w planach używać go na dzień ze względu na filtr przeciwsłoneczny.
Użyłam tylko raz i wyrzuciłam, mega słaby... Krem jest gęsty, słabo się wchłania, lekko zabiela cerę. Po nałożeniu świeciłam się okrutnie... Próby zrobienia makijażu skończyły się porażką. Ostatecznie zmyłam go i.stwierdziłam, że będzie do rąk...
Jednak ostatnio wpadł mi w ręce artykuł na temat "złych filtrów", po przeczytaniu, z ciekawości sprawdziłam skład tego kremu. I co się okazało? Na drugim miejscu zły filtr przenikający: Ethylhexyl Methoxycinnamate ( można sobie poczytać na wizażu co to za gagatek).
U mnie ten krem wylądował w koszu i nigdy go nie kupię.

Najlepszy!

Mój ukochany krem - stosuję go zarówno na noc, jak i na dzień - moja sucha skóra dobrze z nim współpracuje. Krem szybko się wchłania, dzięki czemu nie daje uczucia mokrej twarzy - to ważne np. kiedy rano się spieszymy. Dobrze nadaje się też pod makijaż. Wcześniej używałam zwykłego kremu oliwkowego Ziaja w słoiczku, ale wolę ten - jego konsystencja jest mniej tłusta i opakowanie jest o wieeele wygodniejsze.

Używa produktu od: próbka

Krem do twarzy

Używałam próbki na wyjeździe

Zalety:
- wydajny
- ładnie pachnie
- marka
- lekki
- idealny na lato
- nie zostawia tłustej skóry
- szybko się wchłania
- obecność UVA+UVB SPF 20

chętnie kupię pełną wersję

Nie kupię więcej

Krem przetestowałam, bo był w zestawie razem z tonikiem i płynem do demakijażu. O ile z toniku i płynu jestem zadowolona to z kremu już nie. Konsystencja dziwna trochę taka tępa, ale krem na skórze suchej szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Używałam go pod podkład Catrice i niestety zauważyłam, że podkład ciemniał. Zapach delikatny, przyjemny. Używałam przez jakieś dwa tygodnie i niestety spowodował u mnie więcej czarnych zaskórników w strefie T. Testował go też mój chłopak i na czole pojawiły się małe krostki. Nie polecam osobom, które mają cerę ze skłonnością do zapychania. Producent obiecuje też wygładzenie drobnych zmarszczek, ja takiego działania nie zauważyłam.

Ok

Bardzo wydajny krem oliwkowy. Ma fajną konsystencję i łatwo się go aplikuje. Nawilżenie jest lecz nie w takim stopniu jak jest mi potrzebne. Zapach średni, nie drażniący. Opakowanie poręczne i wydajne. Wystarczy mała ilość produktu.

Niestety NIE

Zapycha, pozostawia tłusty film... Zużyłam do dłoni i stóp :/ Duża szkoda, pierwsze moje rozczarowanie produktem Ziaja, których mam mnóstwo i zawsze byłam z nich zadowolona.

Zapycha :(

Niestety, ma skłonność do zapychania. Może nie zrobił mi masakry na twarzy, ale jednak zauważyłam zwiększoną ilość zaskórników podczas jego stosowania.
Podstawą mojej pielęgnacji jest oczyszczanie (demakijaż - oleje x 2 - pianka/żel oraz peelling 2x w tygodniu i tonik z kwasami złuszczający naskórek). Mam prawdziwy problem z zaskórnikami i powyższe czynności trzymają moją skórę w ryzach, ale krem niestety nie zdał egzaminu.

Krem stosowałam na dzień. Trzeba przyznać, że ma przyjemny zapach i ładnie nawilża, choć konsystencja mogłaby być lżejsza. W ciągu dnia się wyświecał i niestety nie zawsze grał z podkładami, przez co np. HM czy Rimmel Stay Mat się ważyły juz w połowie dnia :( Na noc z kolei był dla mnie za lekki. Zużyłam go pod koniec do stóp i łokci.

Nope, nope, nope.

Kupiłam napalona jak szczerbaty na suchary, jak na całą serię zieloną oliwkę. Ale niestety ten krem mnie nie powalił na kolana, ani nawet nie sprawił że byłam zadowolona. Do twarzy się nie nadaje, pozostawia tłusty film, który za nic nie chce się wchłonąć. Pokusiłabym się również o twierdzenie, że nieco mnie zapchał.

Jako krem do rąk i do stóp - sprawdza się ok :) więc można wypróbować, jak coś to i tak go zużyjecie :)

Niekoniecznie

Kupiony ze względy na filtr, niestety nie da się go stosować na dzień, bo skóra świeci się nie miłosiernie.Konsystencja tępawa, zapach ok, skład też. Stosowany na noc ewentualnie jako krem do rąk ;)

Dobry.

Całkiem fajny kremik. :)
Przyjemnie się wchłania, ładnie pachnie i dobrze nawilża skórę suchą.
Po nałożeniu nie trzeba zbyt długo czekać żeby się wchłonął. Nie pozostawia tez lepkiej, błyszczącej warstwy.
Jest dostępny w większości drogerii za niewielkie pieniążki.
Opakowanie proste, ładne; mozna z niego wszystko do końca wydobyć, ponieważ jest dość miękkie.
Polecam skórom suchym. :)

Używa produktu od: próbka

Taki sobie

Firmę ziaję znam i nawet lubię. Oceniam próbkę tego produktu.
Krem dobrze nawilża skórę, odświeża skórę, posiada flirty ochronne UVB+UVA, ogólnie dobry, lecz dla mojej mieszanej skóry troszkę za tłusty i świeci mi się po nim twarzy po paru godzinach już.