Avon, Care, 3 in 1 Hand Nail & Cuticle Cream (Nawilżający krem do rąk 3 w 1)

Avon, Care, 3 in 1 Hand Nail & Cuticle Cream (Nawilżający krem do rąk 3 w 1)

Nawilżający krem 3 w 1 do dłoni, skórek i paznokci z olejkiem arganowym, gliceryną i witaminą E. Natychmiast nawilża, nadaje skórze miękkość i poprawia jej wygląd. Witamina E ma działanie antyoksydacyjne. Zwalcza wolne rodniki i przeciwdziała starzeniu się skóry. Gliceryna to substancja zwilżająca pomagająca utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Olejek arganowy wspomaga produkcje kolagenu. Krem nie pozostawia na dłoniach tłustej warstwy. Testowany dermatologicznie.

nie taki diabeł straszny

Krem kupiłam z okazji promocji - można było wybrać kilka produktów w niższej cenie i zużywałam go na równi z innymi. Jak dla mnie nie różni się znacznie od innych kremów AVONu. Dość dobrze nawilża, chroni ręce przed wysuszeniem.
Jego jedyną wadą jest dziwna powłoka, jaką pozostawia na dłoniach, gdy nałoży się go odrobinę więcej.

Nie robi nic

Jak w tytule. Nie robi nic, pozostawia dziwne uczucie, które nie nawilża.
Zapach przyjemny rylko w momencie aplikacji, później śmierdzi.
Kremy są tanie, ale nie wszystkie warte zakupu.

porażka

Krem, którego nie polecam nikomu. Ma brzydki zapach, ale taki naprawdę brzydki. Jego konsystencja jest dość lekka, nawet wodnista. Szybko się wchłania, dzięki czemu już po 10 minutach mogę go aplikować na dłonie ponownie. Po 20 minutach (gdy go ponownie nie nałożę), mam wrażenie, jakby moje dłonie nie widziały kremu do rąk od 5 lat. - czyt. nawilżenia nie zaznasz. I ten towarzyszący zapach... Nie polecam.

fatalny

Naprawdę krem, którego nie mogę nikomu polecić. W 3 dni zużyłam prawie cały, zero nawilżenia, musiałam nałożyć 1/3 opakowania na raz a i tak nie odczułam efektu nawilżenia i zmiękczenia dłoni. Nie robi nic, poza tym,że zabiera parę groszy z portfela. Zdecydowanie nie polecam, najgorszy krem do rąk jaki miałam.

Najgorszy krem do rąk jaki miałam

Kremu używałam do codziennego smarowania rąk w pracy. Nie mam wyjątkowo przesuszonych dłoni, ale nie są one także wystarczająco nawilżone. Jeden krem kupiłam u konsultantki, drugi dostałam w prezencie.

Zacznę od minusów:
*zapach – okropny! Używałam innych kosmetyków z olejem arganowym i miło wspominam, więc w życiu by mi nie przyszło do głowy, że będzie tak śmierdział.
*działanie – po 20 minutach od nałożenia ZEROWE. Totalnie nie wpływa na kondycję skóry dłoni i paznokci.
*roluje się na skórze.
*duży problem z wchłanianiem się – musiałam wycierać ręce po użyciu aby złapać np. długopis.

Plusy:
*opakowanie – poręczne, dobrze zrobione, dobre otwieranie
*cena – na promocji kupiłam go za ok. 4 zł, cena regularna ok. 7/8 zł
*dostępność – dostępny w każdym katalogu u konsultantki
*wydajny
*konsystencja – mi się podobałam lubię rzadsze kremy.
Czyli jak widać, z plusów nic konkretnego.

Uff, cieszę się, że zmęczyłam te dwa opakowania. Nigdy więcej!

Strzeżcie się

Krem jest okropny. Śmierdzi, w ogóle nie nawilża (a nawet bardziej wysusza), nie wchłania się, roluje się na skórze, jest wodnisty. To jakaś porażka, stanowczo odradzam zakup. W takiej lub nawet niższej cenie można kupić o niebo lepsze kremy do rąk. Nigdy więcej, mój wyląduje prawie cały w koszu.

Krem jak krem

W swoimi życiu spotkałam tylko jeden wybitnie dobrym krem do rąk. Ten akurat jest całkiem ok. Odpowiednio nawilża dłonie. W czasie zimy robią mi się na dłoniach takie drobne czerwone plamy, jakby lekko odparzone. Ten krem potrafił mi pomóc. Jego konsystencja jest raczej rzadka, ale nie za bardzo, taka prawie idealna. Posiadałam wersję na odkręcanie, ale teraz w katalogach z avonu można dostać wersję na otwieranie (taką standardową). Co do jego zapachu, dużo osób sugeruje, że jest dość dziwny, niektórym nawet przypomina gabinet dentystyczny. Mi na początku średnio przypadł do gustu, ale z czasem się do niego przyzwyczaiłam, a nawet mi się spodobał. Był bardzo wydajny. Jest całkiem tani i łatwo dostępny. Nie oceniam go pod kątem paznokci i ich skórek, bo na tym mi akurat nie zależało.

Jest dobry

Skończyłam całą tubkę kilka dni temu i jestem w miarę zadowolona. Co prawda dłonie mam od nowa suche, a zwłaszcza skórki, ale przy regularnym stosowaniu było znośnie. Dobrze nawilżał od razu po aplikacji i szybko się wchłaniał, bardzo dobry na zimę.

jednak nie, nie kupię więcej Ciebie

Plusy:

- ładne, estetyczne opakowanie

- tani

- mega wydajny

Minusy:

- okropny zapach

- strasznie lepi się, nie chce się wchłonąć

Używam głównie na noc, czasami zakładam rękawiczki wtedy mam pewność że nie wytre tego o pościel i \'coś\' zadziała.

Niestety fanką tego kremu nie jestem.

Używam tego produktu od: rok

Nic specjalnego

Krem dostałam w prezencie na początku tego roku. Męczę go dalej... dlaczego?

Zalety:
+ przyjemna, lekka konsystencja;
+ łatwo się rozprowadza;
+ dłonie po użyciu są miękkie, gładkie i delikatne;
+ jeśli pomachamy rękoma i dosuszymy go do końca, pozostawi na skórze powłokę ochronną, a dłonie nie będą utłuszczone, śliskie, kleiste i nie będzie oporów przed chwytaniem do ręki np. długopisu;
+ zachęcające, estetyczne opakowanie;
+ niewygórowana cena.

Wady:
- nie wchłania się najlepiej. Polecam po rozsmarowaniu pomachać rękoma, inaczej krem się zwyczajnie wałkuje. To olbrzymi minus.
- mam wrażenie, że "nawilżenie" jest tylko powierzchowne;
- nie zauważyłam żadnego wpływu na paznokcie czy skórki.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

NIeeeee

Krem jest beznadziejny. Wałkuje się a ręce są suche dodatkowo śmierdzi. Używałam wcześniej kremy serii Avon Care ale ten mnie bardzo zawiódł. Nie kupię go nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 100ml duże

Fatalny

Nie ma w nim żadnych zalet. Nawet takich jak zapach czy opakowanie:/
- ręce po nim pozostają tak dziwnie suche, że dotknięcie czegokolwiek jest strasznie nieprzyjemne
- nie można do wetrzeć do końca, trzeba pozostawić go do wyschnięcia, bo po pewnym czasie zaczyna się rolować
- nie nawilża, nie natłuszcza

Cieszę się, że w końcu go wykończyłam. Dodawałam do niego gliceryny by jakoś go zmęczyć.