Avon, Naturals, Warm Spice & Vanilla, Shimmering Swirl Body Lotion (Dwufazowy balsam do ciała `Rozgrzewające przyprawy i wanilia`)

Dwufazowy balsam do ciała Avon Naturals z dwukolorową formułą i witaminami C i E. Nawilża i nadaje połysk. Zapewnia skórze miękkośc i satynową gładkość. Pozostawia na ciele piękny zapach.

Dwufazowy balsam do ciała Rozgrzewające przyprawy i wanilia

Jak na takie opakowanie to bardzo wydajny produkt . Nie jest raczej rozgrzewający bo tego nie odczułam lecz producent tak zaleca ale nie ubolewam tak nad tym gdyż tak czy siak się sprawdził znakomicie.
Nakładając go na ciało ma dwa kolory dodatkowo ma w sobie drobinki brokatu.
Dobrze się rozprowadza a jego zapach jest dosłownie hipnotyzujący uwielbiam zapach tego typu przypraw oraz ta wanilia jest genialna i delikatnie wyczuwalna.
Dobrze nawilża w miarę szybko się wchłaniając jedno małe ale... przez jego biało - brązowy kolor barwi niestety ubrania, niektórym może też przeszkadzać ilość brokatowych drobinek ale dzięki temu skóra jest piękna i lśniąca :)

brokatowy balsam do ciała :)

Według mnie nie dość, że na długo wystarcza, jest mega fajny i brokatowy !!! To jeszcze pięknie pachnie ! :)
Nawet dobrze nawilża skórę !
Jest świetny !
Jak się go wyciska z tubki ma takie fajne paski w dwóch kolorach ! Taki jest we wzorki jakby przy wyciskaniu go i widać ten fajny brokat :)

Nie dla mnie

Zacznijmy od tego, że nie lubię balsamów. Zwykle dla mnie są za rzadkie, wolę masła do ciała, ale ten produkt akurat dostał się w moje ręce przez przypadek. Kupiła go mama, miała używać, ale niestety wywołał u niej jakieś reakcje alergiczne, więc oddała mi go, żebym wykorzystała. Druga sprawa, że nie przepadam za wanilią, ale tutaj była dla mnie całkiem znośna, słodka, aż trochę przesłodzona.
Balsam faktycznie okazał się dla mnie za rzadki, nie jest zbytnio wydajny, trzeba naprawdę sporo wycisnąć, żeby poczuć jakiekolwiek nawilżenie na skórze. Niby rzadki, ale wchłaniać się nie chcę, więc kilka razy zostawił gdzieś ślady na ubraniach. Kompletnie z nawilżeniem nie radził sobie na łokciach i kolanach.
Byłam nawet trochę zdziwiona, że nie przeszkadzały mi te świecące drobinki, do których byłam sceptycznie nastawiona, a okazało się, że na skórze dają ładny efekt.

nie dla mnie

Kupiłam go jakoś jesienią, albo zimą, bo uwielbiam takie zapachy w tym okresie. Niestety nie przypadł mi do gustu. Zapach ładny, waniliowy z jakąś inną nutą, szybko mi się niestety znudził powodując, że kolejne aplikacje już nie były tak przyjemne. Działanie też średnie, niezbyt nawilża i pozostawia uczucie lepkości. Złotych drobinek jest tak dużo, że śmiało mogłabym robić za choinkę. Zapach utrzymuje się na skórze, uczucie lepkości po jakimś czasie też znika, ale nie zmienia to faktu, że więcej go nie kupię. Jest w miarę wydajny, z wchłanialnością średnio, trochę trzeba poczekać. Fajna dwuwarstwowa formuła, pomysł ciekawy, ale tylko tyle.

Pachnący i działający

Mleczko ma bardzo fajną dwukolorową, kremową konsystencję, dobrze się rozprowadza się po skórze i szybko wchłania.Przepięknie pachnie, pobudza zmysłyi odpręża, jednak zapach utrzymuje się na skórze tylko około 4 godz. Mleczko zawiera złote drobinki, które lśnią pięknie na skórze nadając jej blasku. Po nałożeniu zauważyłam, że skóra jest nawilżona, elastyczna i miła w dotyku.

W miarę

Dwufazowy balsam do ciała Rozgrzewające przyprawy i wanilia firmy Avon. Balsam ma bardzo ładny zapach, który jest wyczuwalny na skórze dłuższy czas. Dość dobrze nawilża skórę i nadaje jej lekki połysk, dlatego lepiej stosować go latem. Zapewnia skórze miękkośc i satynową gładkość.Balsam ma fajną dwukolorową konsystencję. Plusem również jest to, że szybko się wchłania. Kupiłam go zimą w promocji kosztował około 5-6 zł, jednak będę go używać latem ze względu na połysk, który nadaje.

Zbędny gadżet

Takie pomieszanie z poplataniem. Jeśli rozgrzewający - to na zimę, jeśli z drobinkami - to na lato.
Taki jest właśnie ten produkt. Niby wszystko pięknie a w rzeczywistości nikt nie wie jak go zużyć.
Zapach jest słodki i ciepły ale tylko w początkowej fazie, później wybija sztuczne i plastikowe... Jakby balsam przesiakl zapachem opakowania.
Jest miły w konsystencji, nie za gęsty i nie za rzadki. Jest lekko zabarwiony ale nie widać po wycisnieciu drobinek... Pojawiają się przy rozsmarowaniu. Jest ich bardzo dużo, i tworzą efekt, który jest widoczny.
Ładnie wyglądają na opalonej skórze, ale wtedy nie możemy podkreślić opalenizny jasnym ubraniem bo balsam może pobrudzic.
Jest to produkt wg mnie typowo wakacyjny. Do nóg, rąk, pleców i dekoltu ale też do bardzo skapego ubranka. Efekt wymaga dyscypliny :)
Po każdym użyciu należy umyć ręce.
Przyczepić się powinnam do dziubka tej tubki. Jest dość szeroka, i przy mocnym wycisnieciu może być niezły bałagan

Nie dla mnie

Kupiłam go na jakiejś promocji w Avonie, podobny zapach był w kremie do rąk i bardzo mi się sprawdził, więc postanowiłam dodać sobie w okresie jesienno-zimowym trochę blasku. Nie był to zbyt udany wybór. Balsam owszem ma drobinki dodające blasku, ale aż nadto. Nie za dobrze nawilża, dlatego nakładałam go trochę więcej, to z kolei powodowało zbytnie rozświetlenie. Konsystencja jest przyjemna, ale sam zapach mi osobiście kompletnie nie przypadł do gustu. Dla mnie jest mega sztuczny i nie ma nic wspólnego ani z wanilią ani z przyprawami. Dodatkowo trzeba bardzo pilnować, żeby balsam nie miał kontaktu z materiałem, bo brudzi a po użyciu trzeba umyć dłonie. Używałam go bo nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale nigdy więcej po niego nie sięgnę.

ladny efekt rozswietlenia

Kupilam balsam zima, ale ze wzgledu na zapasy balsamow w lazience, wypadlo tak ze uzywalam go latem. I to byl strzal w 10!!!
Balsam ma sliczne opakowanie, troche rustykalne, troche przypominalo mi o swietach.
Zamkniecie otwierane na korek, ale nie ma problemow z nim bo szybko sie odkreca.
Sam balssm ma lososiowy kolor, ktory zniks przy roztarciu.
Basam po wchlonieciu zostawia mase malutkich zlotyc drobinek. I ten efekt bsrdzo mi sie spodobal, bo pieknie podkreslil opalenizne! Uzywalam go na wieksze wyjscia, czy rodzinne imlrezy i fsjnie rozswietlal skore, nadawal ladnego zdrowego blasku.
Balsam szybko sie wchlanial, nawilzal, ale jest bardzo lekki, i nie da nawilzenia na caly dzien. Bardziej balsam do porannego nawilzenia niz takiego konkretnego na
noc.
No i ten zapach wanilia i przyprawy, a mk pachnie jak budyn waniliowy, poprostu cudo!
Fajnie miec go w kosmetyczce

Bardzo fajny :)

Kupiłam okazjonalnie, miałam go dość długo, bo używałam sporadycznie, jednak chętnie kupiłabym ponownie. Jeśli chodzi o nawilżenie to tak średnio, ale fakt nie używałam regularnie to nie jest moja ocena miarodajna. Mimo to skóra po nałożeniu rzeczywiście miękka, aksamitna, przyjemna w dotyku. No i ten efekt rozświetlenia naprawdę super! Zwłaszcza na opalonym ciele, chętnie używałam go właśnie po lecie. Skóra naprawdę mieniła się w świetle drobinkami "złota". Zapach też przyjemny, aczkolwiek słabo wyczuwalny.

Niestety nie

Niestety u mnie ten produkt się kompletnie nie sprawdził . Dotrwanie do końca opakowania to droga przez mękę . Przy pierwszym użyciu myślałam ,że to będzie coś , jednak zawiodłam się . Drobinki zawarte w balsamie nie wyglądały tak ładnie , skóra nie wyglądała na rozświetloną , ale błyszczącą . Strasznie mi się ten efekt nie podobał . Sądziłam ,że zaplusuje nawilżeniem , ale tutaj również totalna klapa . Zaraz po wchłonięciu czułam przesuszoną skórę . Niestety nie kupię ponownie tego produktu.

Super!

Od balsamów oczekuję głównie ładnego zapachu i tego, by nie powodował podrażnień. Nie mam problemów z przesuszającą się skórą, nie potrzebuję ogromnego nawilżenia. Ten balsam sprawdza mi się rewelacyjnie, ma cudowny zapach, delikatne drobinki, miłą konsystencję. Warto przetestować :)