Efektima, Peel-Off Renew (Błyskawiczna peel-off)

Efektima, Peel-Off Renew (Błyskawiczna peel-off)

Działająca maseczka w formie żelu. Złuszcza martwe komórki naskórka, wygładza, odmładza i dodaje skórze witalności. Zawiera wyciąg z grejpfruta, który ze względu na właściwości oczyszczające i ściągające idealnie odświeża i liftinguje cerę. Formuła maski dodatkowo wzbogacona została w wyciąg z papai, dzięki któremu wzmocnione zostało działanie przeciwstarzeniowe i nawilżające. Efektem zabiegu jest widoczna poprawa elastyczności skóry. Cera jest wyjątkowo gładka, świetlista i odmłodzona.

Używa produktu od: próbka

Nie dla skóry wrażliwej

Kupiłam ten produkt w rossmannie skuszona niską ceną i pozytywnymi opiniami, nie przejmując się alkoholem w składzie. Zabieg rozpoczęłam po uprzednim dokładnym umyciu twarzy. Maseczkę nakładało się całkiem przyjemnie, ilość dobrze wymierzona na jedno użycie. Słodki owocowy zapach wyczuwalny ale nie przesadnie. Ze ściąganiem jej nie było większych problemów, pozostawiła chwilowe uczucie nawilżenia na skórze. I tu kończą się jej plusy. Na mojej wrażliwej naczynkowej cerze po ok. 15 min pojawiło się wielkie zaczerwienienie. Całe policzki pokryły się intensywnym burakiem. Przypuszczam że winę ponosi za to alkohol, którego zapachu praktycznie nie było czuć w maseczce, a wyrządził mojej twarzy wielką szkodę. Za tą cenę można mieć peel-off który nie podrażni twarzy a poprawi jej stan. Nie polecam.

Używa produktu od: próbka

średnia

Jest to maseczka podobna do tych z Rival de Loop, jednak nie szczypie ona tak w oczy jak tamte. Ma przyjemny orzeźwiający grejpfrutowy zapach i jest bardzo gęsta przez co nakładanie jej jest lekko utrudnione. Za to ściąganie jej to przyjemność, po 20 minutach zastyga ona na buzi i można z łatwością ją ściągnąć co nie boli. Długo po ściągnięciu jej buzia pachnie i jest lekko zmatowiona. Delikatnie oczyszcza ale dodatkowych właściwości nie zauważyłam, więc ogólnie oceniam ją jako średnią.

Lubię

Maseczka o fajnej konsystencji, można porównać ją do galaretki. :-) Bardzo ładnie pachnie. Fajnie skleja się na twarzy tworząc taką jakby reklamówkę jednorazową do ściągnięcia :-D Po ściągnięciu mam wrażenie sklejonej cery przez co od razu mam ochotę wybrać się do łazienki i przemyć twarz wodą. Szczerze to nie zauważyłam żadnych efektów.

Warto spróbować

Maseczka ma bardzo przystępną cenę więc uważam że warto ją chociaż przetestować. Intensywnie pachnie alkoholem, przy nakladaniu lekko szczypaly mnie oczy ale twarz nie piekła jak w przypadku bielendy.
Efekty nie są spektakularne ale po zdjęciu maswczki twarz była milusia.

Przyjemna

Jako fanka maseczek wszelkiej maści wiecznie znoszę do domu całe tony małych saszetek i próbuję wszystko co tylko jest na rynku. Rzadko kiedy kupuję całe duże opakowanie a raczej mam wiele małych saszetek o różnym działaniu i na różne okazje.
Zazwyczaj kupuję coś raz a potem zapominam, chyba że maseczka będzie naprawdę super. I tak owocową maseczkę peel-ff Efektimy polubiłam na tyle, że mam jej w domu zawsze zapas co najmniej kilku saszetek.

Można wypróbować

Maseczka ładnie pachnie a jej konsystencja jest lepka i początkowo może trochę spływać z twarzy, jednak po chwili zastyga i zamienia się w sztywny płat, który po ustalonym czasie należy delikatnie ściągnąć. Osobiście bardzo lubię tego typu maseczki, dlatego często korzystam z peel-of. Jednak niestety nie zauważyłam, żeby zmniejszyła się po niej liczba zaskórników a trochę ich mam. Za to znikają wszystkie suche skórki a skóra jest nawilżona. Uważam, że mimo wszystko efekt jaki daje jest zadowalający,

Bardzo dobra jakość za niską cenę

Maseczkę kupiłam wraz z jej zieloną siostrą, ale na zielonej bardzo się zawiodłam mimo, że czytałam wiele pozytywnych opinii na jej temat. Ta maseczka to za to bardzo dobry sposób na oczyszczenie cery i zupełne przeciwieństwo zielonej.

OPAKOWANIE

Zwykła saszetka o pięknej barwie i szacie graficznej zawiera 7 ml maseczki, co wystarcza mi na 1 użycie. Na opakowaniu mamy wszelkie istotne informacje rozpisane w przejrzysty sposób.

MASECZKA

Ma postać bezbarwnego żelu o lekkiej różowej poświacie. Jest dość gęsta, ale łatwo nałożyć ją na twarz. Ma bardzo przyjemny owocowy zapach, w którym nie wyczuwam chemicznych nut, ale soczyste owoce, bardzo uprzyjemnia cały zabieg. Mimo obecności alkoholu nie szczypie w oczy ani nie podrażnia skóry. Maseczka zastyga po ok. 20 minutach i można ją szybko zdjąć bez rozrywania na małe kawałeczki, ściąga się ją błyskawicznie, a to ważne, bo nie musimy się męczyć z jej zdejmowaniem. Skóra jest wygładzona, zmatowiona i oczyszczona, co naprawdę jest dobrym efektem. Maseczka dostępna jest w prawie każdym Rossmannie, często w promocji.

PLUSY
+ zapach
+ łatwość ściągnięcia
+ wygładzenie
+ zmatowienie

Dobry produkt

Kupiłam ją pierwszy raz, przypadkiem, bo nie miałam żadnej maseczki, a moja skóra potrzebowała ratunku. Była przesuszona, widoczne były suche skórki.
Maseczka ma konsystencje żelową, przezroczystą, która po nałożeniu na twarz tworzy maseczkę peel-off. Dosyć szybko zasycha za skórze, ma świeży zapach. Starcza na 2 aplikacje.
Efekty: nawilżona skóra, lekko napięta, ale nie ściągnięta, skóra jest odświeżona zmatowiona, zmniejszyły się ilość i wielkość suchych skórek.

Moja ulubiona

Jest to jedna z najlepszych maseczek peel off jakie miałam przyjemność używać. Ma ładny zapach, fajną konsystencję, opakowanie, które łatwo otworzyć własnymi rękoma bez nożyczek. Działanie maseczki jest skuteczne, od razu po jej ściągnięciu widać zmianę. Skóra robi się matowa, nie świeci się i nie jest przesuszona. Na kawałkach zużytej maseczki widać niektóre niedoskonałości jakie mi usunęła. Bardzo lubię ją stosować. Do kupienia niestety nie w każdym rossmannie a do nich mi sercem najbliżej. Maseczki w opakowaniu jest tyle, że jak zużywam całą to nie zdąży po 10 minutach zaschnąć i resztkę zbieram zazwyczaj z policzków już wacikiem, ale wystarczy mniej nakładać.

Zapaszek

Całkiem przypadkiem kupiłam ją w Rossmannie jakiś czas temu i od tamtej pory kupuję ją jak sobie o niej przypomnę. W mojej opinii to niezła maseczka, chociaż nie spełnia w 100% obietnic producenta.
Maseczka jest zapakowana w małą saszetkę sugerującą wersję zapachową. Z pewnością wystarczy jej na dwie aplikacje, ale ja jestem czasami pazerna i używam jej na jeden raz. Bardzo ładnie pachnie. Łatwo ją zaaplikować, nie ciągnie się ani przesadnie nie klei. Szybko zasycha i tworzy taką sztywną skorupkę, którą osobiście bardzo lubię. Jej zrywany charakter też u mnie punktuje, najbardziej lubię maseczki właśnie peel off. Dość dobrze oczyszcza skórę, ale niestety nie zauważyłam żeby eliminowała zaskórniki czy wygładzała bądź napinała skórę. Jednakże z czystym sumieniem mogę ją polecić, bo oczyszczenie i nawilżenie jakie daje jest dla mnie zadowalające.
Dostępna w Rossmannie za chyba 2,30 czy 2,50.

Przyjemna

Początkowo lepka konsystencja zamienia się w płat łatwy do ściągnięcia z twarzy. Fajna maseczka, z niską ceną!

PLUSY:
+ Na prawdę maseczka typu peel-off,
+ Ładnie pachnie,
+ Wydajność,
+ Cena adekwatna do jakości,
+ Nie uczula,
+ Nie podrażnia,
+ Odświeża,
+ Lekki lifting,
+ Producent na prawdę opisał prawdę!

MINUSY:
- Dostępność (ale jest Rossmann)

PODSUMOWUJĄC polecam! Warto wypróbować taki relaks na własnej buźce! :)

Używam tego produktu od: Paru chwil
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Świetna.

Uwielbiam maseczki i często z nich korzystam, ale z doświadczenia wiem, że naprawdę ciężko o dobrą maskę typu peel-of. No i chyba trafiłam na jedną z lepszych, bo co do tej mam naprawdę niewiele zarzutów.

Maseczka to transparentny, gęsty i bardzo kleisty żel. No nie jest to najprzyjemniejsze uczucie nakładać taki \'klej\' na buzię, ale na szczęście maska szybko zasycha (10-15 minut) i zamienia się w suchy, gumowaty płat.
No właśnie - większość maseczek peel-of z którymi do tej pory miałam do czynienia zbyt mocno przyklejało się do twarzy przez co ich zdjęcie to były prawdziwe katusze.
W tym przypadku jednak wygląda to naprawdę fajnie - maskę zdejmuje się lekko, łatwo, nic nie ciągnie, nic nie boli. Za to duży plus.

No ale jest również minus i to dość spory. Jedna saszetka to za mało nawet na jedno użycie. Nie mam twarzy jak księżyc w pełni, a jednak zabrakło mi trochę produktu i tym sposobem czoło nie zostało przykryte. Nie nakładałam również jakiejś grubej warstwy, a wręcz przeciwnie. Szkoda, jestem trochę zawiedziona. Wydajność na wielki minus.

No ale kwestia najważniejsza - działanie na skórę.
I tutaj jestem zachwycona - widać świetne efekty już po pierwszym użyciu.
Skóra jest fajnie napięta, jędrna, wygładzona. Również koloryt zmienia się na lepsze - maseczka wyraźnie rozjaśnia skórę, wygląda ona zdrowo i jednolicie.
Lekko nawilża (ale ja i tak nie rezygnuje z nałożenia potem kremu).
Przyjemnie, świeżo pachnie.
Nie wywołuje pieczenia ani podrażnień skóry.

W składzie niestety jest cały zestaw alkoholi, ale w tym przypadku nie zauważyłam ich destrukcyjnego działania na moją skórę.
Znajdziemy również papaję i grejpfruta.

Biorąc pod uwagę kiepską wydajność maseczka wychodzi dość drogo.

Fajnie wykonać sobie taki zabieg przed jakimś ważnym wyjściem, bo efekty są widoczne właściwie natychmiast, a maseczka nie pozostawia na skórze żadnej nieprzyjemnej czy tłustej warstwy.
Pozostawia skórę twarzy odświeżoną i po prostu ładniejszą. Wielki minus za wydajność, ale mimo tego będę do niej wracać co jakiś czas.

Ilość zużytych opakowań: 6 saszetek