Zoeva, Naturally Yours, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Zoeva, Naturally Yours, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Zoeva Naturally Yours, Eyeshadow Palette to paleta 10 cieni w odcieniach `nude`. Mocno napigmentowane kolory. Cienie Zoeva są łatwe w aplikacji, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień.

Bardzo dobra

Lubie cienie zoevy za to, że mają bardzo dobrą pigmentację. Są dobre do profesjonalnego użytku jak i dla początkujących, choć w drugim przypadku należy uważać podczas nakładania by nie narobić sobie plam. Osobą wykonującym często makijaż nie sprawi żadnych problemów. Paleta może nie dla osób które lubią kombinować z makijażem, raczej do wykonywania dziennych. Jak dla mnie idealna, ponieważ bardzo lubię makijaż w brązach :)

Spoko

Fajny produkt, ale nie wiem czy jest to jakaś wybitna paleta. Cienie błyszczące dają radę, a maty? Jak maty. Podobnej jakości, przynajmniej w moim odczuciu, są czekoladki z makeup revolution, a w znacznie korzystniejszej cenie.
Paletka jest ładnie wykonana, lubię kartonowe pudełeczka - trochę amortyzują ewentualne upadki.

Świetna paleta dla każdego

Paletka idealna dla osób, które zaczynają przygodę z makijażem. Neutralne, dobrze napigmentowane kolory, które z łatwością się rozcierają. Stwierdzenia, że do nauki wystarczy tania, "pierwsza lepsza” paleta z cieniami ze stoiska to nieprawda. Właśnie takimi kiepskimi paletami można się zniechęcić, choć niektórzy mogą stwierdzić, że jak z byle czego się uda to później będzie lepiej, jestem innego zdania ale wiadomo każdy ma prawo do własnego zdania. Paleta raczej ze średniej półki cenowej ale sądzę, że warta swojej ceny. Cienie na dzień jak i na wieczór. Posiadam ją od dwóch lat i może wszystkich cieni nie używam nagminnie ale lubię z nią „pracować”. Jednym zdaniem nie mam nic jej do zarzucenia, a jeśli mogłabym się przyczepić to to, że się troszkę osypują.

idealne cienie nude

Najpiękniejsza paleta cieni jaka znajduje się w mojej kolekcji. Cienie są dobrze napigmentowane, ale nie robią jednocześnie plam. Nie osypują się, są kremowe a blendują się jak marzenie. Kolory są bardzo neutralne, ale z łatwością mogą posłużyć zarówno do dziennego jak i wieczornego makijażu. Wcześniej używałam cieni z theBalm, ale Zoeva pobiła ja na głowę. Używam ich z bazą pod, ponieważ na moich powiekach nic się nie utrzymuje więc to konieczność.Stała się moją ulubioną paletą.

zoeva paletka

szczerze przyznam ze jestem totalna amatorka, nie umiem sie malować jeśli chodzi o cenie, ale cały czas dzielnie próbuję i sie uczę. Do tej pory używałam cieni z drogerii, tańszych marek, ale postanowilam spróbować znaną i kultową zoeve - nie żałuje! Cienie są świetnie na pigmentowane, ale nie robią plam, ładnie sie rozcierają. Praca z nimi to przyjemność. Ta paletka jest idealna dla każdego na co dzień. Można nią stworzyć dzienni makijaż jaki wieczorowy. Polecam

Moja pierwsza paleta neutralna

To jest tak kultowy produkt że nawet szkod pisać recenzję jednak teraz kiedy moja kolekcja poszerzyła się o 50 nowych palet w tym połowe w neutralnych kolorach przyznam że potrafi rozczarować. Na 10 cieni uzywam jedynie 4 maty bo są idealny. Czarny wcale nie jest czarnym tylko szarym i jest słabo napigmentowany . Błyszczące cienie na suchej powiece nie robią jakoś spektakularnego wrażenia. Na mokro dają radę ale cienie z nacznie tańsze mam które wyglądają podobnie. Cena jaką narzuca producent wraz z tą jakością to lekka przesada. Teraz po używaniu jej rok wiem że ponownie bym jej nie kupiła. Ulubione kolory to dwa najjaśniejsze przejściowy brąz i bordowy

Codzienna naturalna paletka :)

Paleta o odcieniach neutralnych. Przypodoba się każdej kobiecie. Pigmentacja bardzo dobra. Cienie nie osypują się ,dobrze się blendują.Trwałość oceniam na 5+

Fajna paletka

Bardzo ładne kolory. Trwałość jest średnia, chociaż zawsze używam bazy na powieki. Dobrze się nakłada i nie ma problemu z roztarciem. Nie jest idealna, ale jestem zadowolona.

Idealna

Uwielbiam. Świetna pigmentacja. Cienie się długo utrzymują, łatwo się blenduje. Jedyny minus że pojedyncze się trochę sypią. Jak za tą cenę jestem zdecydowanie na TAK

Jak najbardziej na tak!

Paletka ma neutralne kolory. Myślę, że każdej dziewczynie odpowie kolorystyka. Dzięki niej można stworzyć dzienne makijaże jak i również wieczorowe. Cienie są bardzo napigmentowane. Cena do jakości jak najbardziej odpowiednia. Cenie z łatwością się blendują, więc nie trzeba dużo machać pędzlem. Jak najbardziej polecam!

Rozczarowanie

Po tych wszystkich ochach i achach, których się naoglądałam na youtube musiałam mieć którąś z palet Zoevy i padło na tą, bo kolorystyka jest bardzo "moja". Była to również pierwsza z moich droższych palet. Troszeczkę się zawiodłam, jakość cieni to nie było to, czego się spodziewałam. Paleta ma słabo napigmentowane maty, a błyski to już zupełnie żadnego wrażenia nie robią, bardzo słabo błyszczą. Na początku myślałam, że wina leży po stronie braku umiejętności czy słabych pędzli. Po późniejszym zaznajomieniu się z makijażem, testowaniu różnych pędzli i poznaniu palet innych marek, tych droższych (ABH) i tych tańszych (MUR), stwierdzam, że Naturally Yours jest najgorsza ze wszystkich jakie próbowałam do tej pory i zupełnie nie warta pieniędzy. Trwale zniechęciła mnie do kupienia innych palet tej marki, czego na szczęście nie mogę powiedzieć o pędzlach Zoevy, których zakupu nie żałuję.

Zoeva naturally

Mój numer jeden wśród paletek do oczu jak do tej pory.
Cienie mają mocną pigmentacje, blendują się same. Nie osypują się.
Nie potrzebują bazy, przetrwają spokojnie całą noc nie naruszone.
Idealne na codzień, jak i na wieczór.
To zdecydowanie moje kolory :)