Visible Results (Krem udoskonalający skórę)

Visible Results (Krem udoskonalający skórę)

Jest lekki, ładnie nawilża, kolor i zapach różany. Nie pozostawia tłustości. Przerzuciłam się na niego z Active Future (z wit. E), gdyż zależało mi na dodatku witaminy C. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Skład: aqua, glycerin, cyclopentasiloxane, isocetyl staerate, alluminum starch octenylsuccinate, dimethicone, PEG-100 stearate, stearyl alcohol, clyceryl stearate, drometrizole trisiloxane, ethylhexyl methoxycinnamate, dimyristyl tartarate, mica, lithium magnesium sodium silicate, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, cetearyl alcohol, CI 77891, C12-15 pareth-7, dimethiconol, ascorbyl glucoside, xanthan gum, tetrasodium EDTA, vitreoscila ferment, PPG-25-laureth-25, sodium hydroxide, CI 17200, phenoxyethanol, methylparaben, diazolidynyl urea, butylparaben, parfum

Cena: ok. 56 zł / 50 ml

Przereklamowany

Kiepski jest.Mam cerę wrażliwą i u mnie się nie popisał.Po nałożeniu piecze mnie buzia i mam zaczerwienioną skórę.Po za tym strasznie mnie wysypało po nim,na policzkasz szczególnie.W miarę dobrze się wchłania i nie jest tłusty,innych efektów nie widzę.Używam go sporadycznie,pod makijaż bo rozświetla skórę,ale tylko zimą,bo latem po godzinie zaczynam się po nim świecić.Nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Rolujaca sie masakra

Jesli ktos lubi niespodzianki typu rolujacych sie walkow na skorze to goraca polecam ten krem:( A tak naprawde przestrzegam wszystkie Panie przed tym kosmetykiem. Zle sie wchlania, roluje na twarzy nawet po 2 godzinach od posmarowania, jest malo wydajny. Nie kupilabym go gdym wiedziala co mnie czeka. Krem kosztowal mnie 69PLN, to dla mnie bardzo duzo, a wystarczyl na pol miesiaca i do tego zawiodl na calej lini.

ilość zużytych opakowań: jedno i wiecej juz nie kupie tego kremu

dobry kremik

Dobry krem jako baza pod makijarz. Idealnie sie rozprowadz. Dobrze sie wchlania i nie pozostawia lepkiej warstwy na twarzy. Skora jest po nim nawilzona, rozswietlona i gladka dzieki czemu nie ma problemu z pudrem. Dodatkowym atutem jest przyjemny, sswierzy zapach.

Manicure - odwrócony french

Patrz poniżej

Kochane!Kupiłam ten krem na "bezcłowym". Jak zaczęłam go używać, wiedziałam,że bedę zadowolona. Byłam zadowolona! Jest poręczny, dobrze się wchłania, skóra była dobrze nawilżona. Jednak czekałam na ten "visible result"-widoczny efekt...niestety krem się skończył i efektu też nie było....Ale i tak kiedyś do niego wrócę. Mam mieszaną twarz, na dodatek wrażliwą....i nadal szukam kremu, którego pokocham, może któraś z Was coś mi poleci?Całuski

a ja lubie

jestem zaskoczona tak negatywnymi opiniami. Ja go lubie - mam juz ktores z kolei opakowanie i nigdy mi sie nie walkowal ani nie bylo klopotow z wchlanianiem... Ladnie nawilza...

beznadziejne kremidło

Nie wiem w sumie, czy mam prawo oceniać krem po zużyciu jego próbki. Dlatego nie daję 1 gwiazdki, a dwie, bo może ma jakieś ukryte walory, o których mi nie wiadomo.Właśnie dziś zużyłam tą próbkę i z lekka zapieniłam. A cóż to jest ??? Czemu się tak obrzydliwie zwałkowało ? Co ja się namęczyłam z nałożeniem makijażu, to moje. Z buzi osypywały się "suche wióry", jak to napisała jedna z moich poprzedniczek. Takie drogie, bądź co bądź kremidło, a takie kiepskie ? W ogóle nie mam zbyt dobrej opinii o kremach loreala, ale ten to kompletny niewypał. Jezu, jak to dobrze, że są próbki, bo by sobie później człowiek w brodę pluł, że wydał tyle pieniędzy na bubel.Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

czy ja wiem?

Lubię go, bo jest poręczny, fikuśny, dobrze się rozprowadza i wchłania, ładnie nawilża i odżywia skórę.Wszystko pięknie, ale chyba nie to było jego zadaniem? :)Ilość zużytych opakowań: 1

nie, nie jeszcze raz nie!

Dzięki Bogu miałam tylko próbkę...Z opakowania ładnie pachniało, krem wydawal się być lekki, z taką świetlistą poświatą...Na twarzy błyszczał niemiłosiernie, jakimś takim różowawym blaskiem, ale to jeszcze nic! On się po prostu zrolował z mojej twarzy!Osypałam się cała jakimiś tłustawymi wiórami, które odrywały mi się od buzi po każdym dotknięciu dłonią.Nie wspomnę o tym,że zastosowanie podkładu w tym przypadku mija się kompletnie z celem- zroluje sie razem z kremem.Zero nawilżenia- jak wspomniałam nie wchłania się.Będę to " cudeńko" omijać szerokim łukiem. A tak lubiłam produkty L'Oreal!

kupie jeszcze jeden

jestem zaskoczona sama jak moja skora reaguje na ten krem.najpierw mialam probki z gazet,ktore zachecily mnie do kupna,ale potem przeczytalam niezbyt pochlebne opinie na wizazu o tym kremie,wiec dalam sobie spokoj.kupilam wiec TT clinique.ale nie bylam specjalnie zadowolona ,wiec szukalam cos nowego.postanowilam kupic visible results,pomimo slabych opini i dobrze zrobilam.dla mnie ten krem jest bardzo dobry.lekka konsystencja,przyjemny zapach,smaruje nim nawet skore pod oczami i dobrze jest tolerowany.ladnie nawilza.mam cere bardzo tlusta,wiec balam sie czy nie bedzie sie swiecic,ale jest ok.skora jest naprawde rozjasniona i gladka.po raz kolejny przekonalam sie,ze kazdemu sluzy cos innego.na pewno sa inne lepsze kremy,ale ja na jakis czas pozostane przy nim.

rozczarowanie

Zużyłam dwa opakowania tego nietaniego kremu. <BR>Ale "visible results" jak nie było tak nie ma. <BR>Chyba nie warto próbować!<BR>

nie polecam

Krem zdecydowanie nie dla mojej cery.Owszem miła konsystencja,lekki,przyjemny zapach,ale po jego nałożeniu miałam koszmarne uczucie "ściągania " skóry,tak jakby krem nie nawilżył jej dostatecznie.<BR>Producent obiecuje rozświetlenie buzi,ale tę rolę spełniają koszmarnie świecące drobinki miki,których jest po prostu za dużo.A przecież Sylwestra nie mamy codziennie:))

cena/jakosc - ?!

Kupilam go , choc wczesniej czytalam artykul Basi i jej wrazenia o nim. Mam wersje zagraniczna z filtrem SPF 15. I miedzy innymi ze wzgledu na dosc wysoki filtr i inne zapewnienia producenta go nabylam. Opakowanie, konsystencja, zapach bez zarzutu, a nawet wiecej, bo calkiem przyjemne. Nazwa Visible Results jest jak najbardziej adekwatna - od razu widac rezultat nalozenia - skora tak sie swieci od nadmiaru miki, ze z odleglosci metra i wiecej MUSI wydawac sie promienna, baaaaaaaaaaaardzo rozswietlona ;-)<BR>Nie uzywam codziennie, ale gdy mam przemeczona skore, to nakladam, i na niego podklad Shiseido Fluid Foundation i narzekac nie moge, wyglada bardzo ladnie, choc jednak na efekt calkowitego matu niech nikt nie liczy. Czesto mieszam odrobinke z kremem Active Futur i ladnie cera promienieje - ale tez pod podklad. Pewnie jeszcze znajde mu zastosowanie jako nablyszczacz skory na bal sylwestrowy :-)<BR>Niestety nie stosowalam i nie stosuje go zgodnie z przeznaczeniem wymyslonym przez producenta, do innych celow mam wrazenie lepiej sie nadaje.<BR>